Téma: Slúchadlá do 85€

Zdravím, už dlhší čas rozmýšľam že by som vymenil (radšej nemenované) smile shity čo mám na hlave. Slúchadlá by som chcel na mixovanie, či na počúvanie hudby. Mali by mať kábel vedený po jednej strane, menšie rozmery - aby som sa nemusel hanbiť keď ich vytiahnem napr. v autobuse smile  . Požadujem ako takú kvalitu smile , hudby aj spracovania , a bol by som spokojnejši s trochu silnejším basovým prejavom. Boli by to moje prvé "dospelé" slúchadlá , tak by som chcel aby aj ničo vydržali. Viem že niektoré tieto vlastnosti sa v tejto cene možno vylučujú smile , ale verím že mi dobre pomôžete hoci aj s pár kompromismi. Pozeral som si už mnohé, no najviac ma zaujali Allen Heath Xone  XD 40 http://www.techhouse.sk/sluchadla/dj/allen-heath-xd-40 čím som si stanovil vlastne aj cenový limit smile  Diky za rady.

Re: Slúchadlá do 85€

Prosím vás smile viem že viac z vás sú tu aj DJ-i a určite ste už riešili podobné otázky so slúchadlami. Len mi poraďte  - kúp si tie, alebo - tieto si určite nekúp... smile ... Viem že najlepšia voľba by boli asi Sennheiser HD 25 ale to je vysoko nad môj limit, a ani sa mi veľmi nepáčia smile Nechcem žiadne husté červeno zelené hyperbass bludy, proste len slúchatká čo dobre hrajú a vyzerajú tak ako som popísal, a myslím že limit 85€ tiež nieje zlý. pray

Re: Slúchadlá do 85€

Podívej se na sluchátka uzavřeného typu Shure SRH440, za ty peníze (cca 2000Kč) bezvadné. Podle tvého popisu tato sluchátka určitě budou schopna naplnit tvé požadavky. Jsou hodně dynamická, výborně hrají od spodků, výšky skvělé a navíc znamenitě utlumí zvuky dovnitř i ven.
Osobně SRH440 vlastním… mezi mnoha jinými sluchátky  smile

Re: Slúchadlá do 85€

Ahá, niekedy som rozmýšľal aj nad tými, ale vtedy som asi mal menší rozpočet, teraz by sa mi na nich vyšlo presne smile No myslím že pre mňa sú už príliš veľké, ale každopádne si mi sťažil výber, lebo doteraz som bol na 7O percent rozhodnutý že vezmem tie A+H no teraz som zase na vážkach. Skúsim nájsť nejaký obchod kde by som si ich mohol vypočuť, a dúfam že sa rozhodnem správne.

Re: Slúchadlá do 85€

Táák, išiel som do muzikeru, vypočul si ich, a neváhal som smile už ich mám doma a nikto mi ich nedá z hlavy dole smile Shure SRH440

Re: Slúchadlá do 85€

Taktéž musím konstatovat, že se jedná o povedená sluchadla... wink Za ty prachy se Shure opravdu vytáhl. Betaronovi děkuji za tip ...

Re: Slúchadlá do 85€

Ja vlastnim HD280 pro a moj subjektivny nazor je, ze to bolo velmi dobra kupa. Tak snad to niekomu takisto pomoze smile

Re: Slúchadlá do 85€

sennheisery jsou  skvely.Měl jsem HD 25 a HD 380. obojí špička... hlavne super útlum okolního hluku!

Re: Slúchadlá do 85€

Myslím, že za pár dní zrejme už v pondelok mi dojdú ževraj super basové sluchátká SONY MDR-XB700 za 60éčiek, tak som zvedavý čo dokážú tie soňátka smile

Web

Re: Slúchadlá do 85€

Mal som ich na hlave ani nie minútu - strašný pocit, prebasované.

Re: Slúchadlá do 85€

Po pár dnech intenzivního užívání Shure SRH440

+ velmi dobře provedená sluchátka
+ perfektní zvuk a projev
+ dobrá cena
+ výborná citlivost a výkon
+ perfektní odrušení hluku z okolí a naopak

- trochu větší přítlak
- po hodině mám spocená ušiska lol
- nehrajou tak hluboko jako například levné Philips SBC HP800 (otevřený typ), ale pořád hlouběji než Porta PRO

Re: Slúchadlá do 85€

Další uživatel Shure SRH440:
přednes ok.
přítlak slabý, neboli utumení okolního zvuku a pocení uší mohlo být lepší smile
Tím myslím utlumení debilního programu v TV a poslech kvalitní music...

Re: Slúchadlá do 85€

Přítlak slabý? Asi mám moc velkou hlavu lol

Re: Slúchadlá do 85€

SRH440 mám na uších v práci i 3 hodiny v kuse (někdy déle) a bez problému. Přes léto jsem je v práci moc často neposlouchal, protože bylo vedro a tam to pocení uší je teda znát smile Pokud můžu doporučit kupte si náušíky http://headphones.cz/inshop/nahradni-di … srh840.htm je to podstatný rozdíl v komfortu nošení, stojí to za to. Pokud někoho tlačí temeno hlavy, doporučuji Sennheiser 052715 (HD580), dá se to objednat na headphones. S izolací jsem nadšený, jednou jsem měl v práci porty a to bylo pořád ať si to ztiším, že to řve lol

Web