Téma: Predloha DPS pre Dpa 280

Zdravím všetkých nemátie niekto k dispozícii Predlohu DPS pre zosilnovač Dpa 280.Najlepšie originál z AR na originál súčiastky, alebo prípadne niečo novo navrhnuté v eagli.Ďakujem.

Web

Re: Predloha DPS pre Dpa 280

Neco dělal jeden uživatel se synem v Eagle, něco dělal ještě nalimko. Hledej.

Re: Predloha DPS pre Dpa 280

right13 měl pěknou 110

Re: Predloha DPS pre Dpa 280

Ja by som chcel original ktorá bola v amare. Časopis mám ale predloha dps v nom je zle, zrkadlovo otočená.Tak som myslel ak niekto skladal tak či náhodou nemá.Prinajhoršom to budem musieť nejako vytlačiť a otočiť o 180 stupnov, horšie je že to mám v pdf. Ale skúsim s tým niečo urobiť ak nikto nemá.

Web

(upravil Dandy87 25. 7. 2012 22:52)

Re: Predloha DPS pre Dpa 280

Co je to za Amáro? Nebo víš co, pošli mi stránku v PDFku - s obrazem DPS. Něco s tím uděláme. Na maila.
Tak šup šup, za chvíli je večerka big_smile.

Re: Predloha DPS pre Dpa 280

Je to AR B5 - 1991 na strane 187 ale ak mi napíšeš tvoj mail tak ti pošlem to amaro do mailu.

Web

(upravil Dandy87 26. 7. 2012 9:51)

Re: Predloha DPS pre Dpa 280

Tak jsem Ti to poslal, ale ta předloha co mám je oříznutá. Jestli máš lepší, tak ji pošli. E-mail mám v profilu, stačí ho pravým tlačítkem zkopírovat jako elektronickou adresu.

Re: Predloha DPS pre Dpa 280

Mockrát dakujem to je presne to čo potrebujem. Len je tam ešte malý problémik to orezanie nevadí ale je to o cca 3 mm zúžené a skrátené oproti originálu a asi by nepasovali tranzistory v púzdre TO3.A druhá vec originál je dost ostrý ale tvoja predloha je rozmazaná. Na ručné kreslenio je to ok ale fotocestou to asi nepojde podla toho spravit.Nedalo by sa stým ešte niečo urobit ?

Web

Re: Predloha DPS pre Dpa 280

Už to mám ok prerobené v pdf kolega sa stým troška pohral v coreldrawe. Ale aj tak ti dakujem.

Web

Re: Predloha DPS pre Dpa 280

Nemáš za co. Bohužel jsem měl takovou kopii, proto jsem psal, jestli nemáš lepší. Ale už to máš, takže je to v cajku. Dan.

Re: Predloha DPS pre Dpa 280

A proč zrovna 280 ? Už je zastaralá....

(upravil lacik21 26. 7. 2012 22:41)

Re: Predloha DPS pre Dpa 280

Za prvé mám do toho všetky pôvodné veci ( súčiastky tesla ) páči sa mi vzhlad ako celý modul potom vyzerá.
A za druhé páči sa mi zvuk toho zosilnovača a jeho odolnosť. Nebude to na hifi ale skor na profesionálne použitie na malé akcie kde mi 2 x 150 W postačuje.Potom sem hodím foto ako bude modul vyzerať. V roku 2012 a komplet z povodných súčiastok. Aj tak je to zaujímavé 23 rokov po roku 1989 a tesláckych súčiastok je stále ešte kde tu dosť.Museli byt toho navyrábané milionové množstvá a uložené po skladoch.

Web

Re: Predloha DPS pre Dpa 280

Ahoj, jestli chceš tak mi tu jedna deska dělaná fotocestou z předešlých let zbyla smile