Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 6 z 9)

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Výber repro Monacor pre nový projekt

  Stránky: ««« 1 ... 4 5 6 7 8 9 »»»

RSS

Příspěvky [101 až 120 z 180]

Re: Výber repro Monacor pre nový projekt

Dnes som vyrobil skusobnu prednu dosku podla dizajnu z prispevku 59 . Rozmer 450x230. Pride este podlepit druhou s vyskou celeho repro 900x230.
https://lh5.googleusercontent.com/-RIUeBZ3bD8Q/UJLSQAvaw-I/AAAAAAAAEOo/vqhGrHvJcY0/s512/2012-11-01%252020.04.35.jpg https://lh6.googleusercontent.com/-W1LUwZWRfbI/UJLSQ_Us3uI/AAAAAAAAEOs/R_vqdpH_SkU/s512/2012-11-01%252020.03.42.jpg

Re: Výber repro Monacor pre nový projekt

vzhľadom na to ako to máš konštrukčne vymyslené, tam by sa tieto bedničky dali postaviť aj ako regálovky. Zachovať túto menšiu prednú dosku, prípadne ju ešte potiahnúť smerom dole a objem nadhnať hĺbkou bedničky. Či sa mýlim?

Re: Výber repro Monacor pre nový projekt

Vyzerá to celkom dobre. Ja keď budem prekopávať monacory, tak chcem skúsiť Vifu XT19 na mieste výšok.

Re: Výber repro Monacor pre nový projekt

ja uz to dam s tou DT28 - nehce sa miteraz investovat do novych repracikov.
paulus33: isteze by to slo aj na regalovku .... ale na dost velku. Spravil by som to sirsie...

a stavba pokracuje:
https://lh4.googleusercontent.com/-MFeroIioIoc/UJQ7pMuDocI/AAAAAAAAEPI/cVVmrOkKGZk/s512/2012-11-02%252020.54.51.jpg https://lh5.googleusercontent.com/-8TMt6e_ZoKU/UJQ7paL_UwI/AAAAAAAAEPM/f5cLmDY4ESA/s512/2012-11-02%252020.55.40.jpg

(upravil TheLastUnicorn 3. 11. 2012 15:56)

Re: Výber repro Monacor pre nový projekt

Akurát daj bacha, aby si nemal stredový reporoduktor umiestnený tak, že bude mať z troch strán od príslušnej hrany rovnakú vzdialenosť. Mohlo by Ti to spôsobiť neprijemné difrakcie a dieru na niektorej frekvencii v osovej charke.
Aj keď u takto úzkej ozvučnice by sa to nemalo vyskytovať v nejakej brutálnej miere.

(upravil mordoo 5. 11. 2012 21:26)

Re: Výber repro Monacor pre nový projekt

zo stran je vzdialenost rovnaka 6cm, od vrchu je 8,5cm.
vzdialenost stredov a basov je 18cm (stredy). Dal som to len tak skusmo..

Edit samozrejme 6cm nie 60 ako som napisal pred editom

Re: Výber repro Monacor pre nový projekt

To by malo byť OK.

(upravil Zorg 5. 11. 2012 9:21)

Re: Výber repro Monacor pre nový projekt

Koukám, že k 102KEP by se hodilo IRBčko daleko líp vizuelně než co jsem kedysi kupoval vosího Ushera...

Re: Výber repro Monacor pre nový projekt

IRB sa dost podoba na 200KE ale je plechove. A podstatne lacnejsie. Niekto miho tu na fore vyhovaral.

Re: Výber repro Monacor pre nový projekt

mordoo, bojím sa že je to škoda s tým IRB, lebo inak by bol tento projekt krásne cenovo dostupný aj pre chudobnejších. Teda ak sa podarí jeho odladenie. Samozrejme, držím palce.

Re: Výber repro Monacor pre nový projekt

no to uz teraz nezistim. naklady na repraky boli 225e, teraz monacory trocha zdrazeli, takze to bude tak 250e

(upravil TheLastUnicorn 6. 11. 2012 16:28)

Re: Výber repro Monacor pre nový projekt

Monacory idú stále hore...ale mám pocit, že to je dané globálnou situáciou samotného Eura.
Čo sa IRB-čka týka...asi by to s ním aj šlo, nie je to zlý reprák za tú cenu...ale tá 200KE je aj tak niekde inde. Teraz to brzdí už len tá výška, a aj keď DT-28N nie je až taká zlá (sám ju používam, aj keď v inej kombinácii)...časom človek príde na to, že tie žlté monacoráky sú fakt slušné a zaslúžia si poriadny výškač. Kedysi mi tu tiež radili k tej kombinácii neviem či XT19 alebo XT25 a vtedy som bol lakomý...dnes viem, že som mohol mať kombináciu, ktorá sa mohla pozrieť doočí veľmi vysokým triedam. A rozdiel bol blbých 40€. smile

Re: Výber repro Monacor pre nový projekt

ak by dakto tie DT28 kupil, tak by som ich aj vymenil...
kolko vlastne stoji taka Vifa, nenasiel som ci sa da zohnat na SK iba v Europeaudio za cca 40e. monacory su tam napriklad o dost drahsie ako u nas.

Re: Výber repro Monacor pre nový projekt

Myslím, že u nás sa to kúpiť nedá...asi iba cez to Europeaudio. Aspoň teda ja som nijakého distribútora Vify u nás nenašiel.

Re: Výber repro Monacor pre nový projekt

AQ LITOVEL NĚCO MÁ.

Re: Výber repro Monacor pre nový projekt

a nieco zohnatelnejsie by sa ku tomu nenaslo?
napriklad nema niekto skusenost s G20 od visatonu. Pisu ze je "Haj end".

(upravil TheLastUnicorn 7. 11. 2012 15:07)

Re: Výber repro Monacor pre nový projekt

A čo je na tej Vife nazohnateľné? Aký je rozdiel, či Ti niečo napr. posielajú z Nemecka a zo Slovenska, ak nepočítame ten malý rozdiel v poštovnom? Netlačím Ťa do nej, len sa pýtam...:)

Re: Výber repro Monacor pre nový projekt

prave ze ten rozdiel nemusi byt az tak maly smile skratka chcem usetrit...

Re: Výber repro Monacor pre nový projekt

Z Europeaudio Ťa DPD-čka  na Slovensko vrátane paypal platby vyjde na cca 10€. Koľko stojí dobierka trebárs z Muzikusu (Monacor)? 8€? Preto hovorím, že malý. smile

Re: Výber repro Monacor pre nový projekt

Vifu dela i Xavian. Ma plastovy celo, takze neni problem ho seriznout a dat blizko stredaku.

ruzne DIY repro

Web

Příspěvky [101 až 120 z 180]

  Stránky: ««« 1 ... 4 5 6 7 8 9 »»»

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Výber repro Monacor pre nový projekt

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£