Re: Honda Civic - při hudbě nižší volnoběh

Přesně tak.. volnoběh je normální, pokud auto stojí. Když se rozjedu a při brždění vyřadim, volnoběh spadne k 200ot a hned se vrátí. Po posílení kabelu na kostru se výskyt problému snížil, ale nebyl úplně eliminován hmm

Re: Honda Civic - při hudbě nižší volnoběh

Na starsich autach (aj pod 10 rokov) byva problem s kontaktami na kostru. Je ich v kazdom aute viac. Skus ich vsetky precistit a dokladne zakonzervovat, abu dalej nekorodovali. Musi tam byt poriadny kontakt kov na kov, treba poriadne dotiahnut. Sustredil by som sa na kontakty, cez ktore ide kostra na baterku, radio, zosik a motor, kedze tam sa problem prejavuje.
Riesil som to na Mazde aj Daewoo. Oba mali okolo 8 rokov.

Re: Honda Civic - při hudbě nižší volnoběh

Tak v zesilovači to neni. Problém už se vyskytuje i s odpojeným subem. hmm ještě zkusim hodit baterii na nabíječku a uvidíme co to bude dělat pak. Cat-can - co máš prosím za motor ve svém Civicu? Vypadá to, že se tento problém vyskytuje již od koupi. hmm

Re: Honda Civic - při hudbě nižší volnoběh

Nakonec to bude prasklá hadice k posilovači mad

Re: Honda Civic - při hudbě nižší volnoběh

Tim to určitě nebude smile Problém sem vyřešil, dal sem subwoofer pryč.

Re: Honda Civic - při hudbě nižší volnoběh

bhm1 napsal:

Tak v zesilovači to neni. Problém už se vyskytuje i s odpojeným subem. hmm  Vypadá to, že se tento problém vyskytuje již od koupi. hmm


roll

Re: Honda Civic - při hudbě nižší volnoběh

Ano, ale teď mi padne volnoběh k cca. 600ot a poté se vrátí. To už je dle mě v normě. Se subem to padalo až k těm 200-300ot.

(upravil DJ_Rix 9. 8. 2012 18:25)

Re: Honda Civic - při hudbě nižší volnoběh

Aha. Mně teda volnoběh nepadá víc než cca o 50ot,max 100. Čili s autem problém je,ale ty jej neřešíš big_smile

(upravil bhm1 9. 8. 2012 18:07)

Re: Honda Civic - při hudbě nižší volnoběh

Problém... každý kdo má stejný model civicu jak já, řeší tento problém hmm asi je to standart. Nevim co víc s tim udělat

Re: Honda Civic - při hudbě nižší volnoběh

... koupit novější model ... lol

Re: Honda Civic - při hudbě nižší volnoběh

U známého jsme řešili podobný problém (Honda Civic) a ty otáčky fakt celkem cestujou-dělalo to hlavně při deceleraci, kdy otáčky padaly. Nastal propad a hned se to zase zvedlo nazpět. Nepřišli jsme na nic. Možné varianty byly, že to někde tahá falešný vzduch ale nevím, jestli to nakonec nějak vyřešil, nebo se s tím naučil žít. Japonci a jejich řízení volnoběhu obtokem se holt chová jinak než klasická klapa se serverm. Tam většinou pomůže reset a vyčištění klapy ale v tomto případě babo raď.

Re: Honda Civic - při hudbě nižší volnoběh

uděláno na autě bylo už úplně všechno co se týče sání... Nikde to falešný luft brát nemůže hmm nevím co s tím, tudíž už to neřeším. Teď otáčky padají cca. k těm 500 a pak se hned vrátí.