(upravil kazzatel 7. 8. 2012 23:31)

Re: Projekt MIR50

Vašku, když to tak kolem a kolem pozoruju, vidím že je na čase, abychom si všichni dali vod toho zpropadenýho hifi na nějakej čas voraz, jiak se taky vzájemně pozabíjíme...nevím jaká je toho příčina, ale vidím jak se poslední rok všude výrazně zhoršily vzájemný vztahy...a to je špatný, tohle přece vždy bejval radostnej koníček...převažuje tady nevraživost a podezřívavost a přitom jde vo hovno...nechci tady moralizovat ale apeluju na lepší stránku všech...mě hifi baví, ale tenhle nevrlej spolek ne...

(upravil danhard 8. 8. 2012 0:42)

Re: Projekt MIR50

Když nejsou ty mladý schopný se smířit s tím, že jsou pajcíři, tak jsem pro MIR, aspoň ten je tady pod tou monalisou podepsanej smile
http://i80.photobucket.com/albums/j177/ … AG1189.jpg

Re: Projekt MIR50

Asi bude lepší se vykašlat na chození po fórech a raději se zavřít v dílně a makat.

Re: Projekt MIR50

staci ignorovat lidi jako je danhard a je to smile internet je plny "lidicek" smile

Re: Projekt MIR50

Zrovna danhard je člověk kterej má co říct...

Web

Re: Projekt MIR50

Vašek je jeden z mála co tomu tady držej nějakou odbornou uroveň...

Web

Re: Projekt MIR50

o jeho odbornosti nemam pochyb.

Re: Projekt MIR50

A není škoda se místo fundovaných příspěvků navážet do jiných?Jaký to má přínos?

Re: Projekt MIR50

dobre, tak aby sa predišlo potom dalším hádkam o kopirajtu ... -viď príspevok 1


P.S. zajtra očakávam doručenie tranzistorov, dnes idem osádzať

Web

(upravil pslava 8. 8. 2012 19:15)

Re: Projekt MIR50

Pokud se tu hádáte kvůli názvu, tak já to vidím přesně obráceně... tohle sice nevypadá jako pajc, ale zase jako vykrádačka. 
Z toho už vůbec není znát odkud vítr vane a čí schéma jsi vlastně použil.  Tedy to vypadá jako když na tom nemá P.D. žádnou zásluhu a vymyslel jsi to ty včetně schéma.
Vůbec jsi neměl toho danharda poslouchat...

Však schéma je veřejné, tedy pokud se není zač stydět, bude to k něčemu vypadat, nebudeš tím špinit autora a jeho pověst, nechápu v čem je problém a co vede danharda k závisti...

Re: Projekt MIR50

vždy sa nájde niekto kto bude pičovať kôli čiarke v názvu a hádať sa o blbostiach . Hned v prevej vete je napísané že schéma vychádza z DPA 110 a je upravená ... koniec , kašlem už na vaše spory , ja som prišiel ukázať že záujem stále je aj zo strany mladých , no skončilo to presne ako som očakával. Na toto téma nepoviem už ani slovo a môžete sa tu aj pokrájať všetci kolko vás je ...

Web

Re: Projekt MIR50

Vůbec je neřeš...jsem zvědavej na výsledky té TO247 verze. Jaký tam máš osazení? Budeš mít možnost to zkusit s vyšším napájecím napětím? Nebo jsou tam někde (VAS) ještě BD139/40?

(upravil right13 8. 8. 2012 19:27)

Re: Projekt MIR50

2SA 1943/2SC 5200 a budiče 2SA 1837/2SC 4793  - lacné a dobre dostupné. Zajtra očakávam že príde kuriér , dnes chcem trošku potiahnuť do noci a osadiť to

Web

Re: Projekt MIR50

hehe dobrý název, si ten MIR50 postavim smile snad tím nebudu vysílat do kosmu

Web

Re: Projekt MIR50

Dostal jsem nabídku na ty trandy v TO3,kus vychází asi na 270 kaček,ale muselo by se toho vzít minimálně 100ks od polarity.

Jinak,pokud by byl zájem,mohl bych nakonec asi nechat udělat i vyvrtané úhelníky pro tranzistory,ale žádný vopičárny,prostě koupený elko,nařezaný na délku a vyvrttaný díry pro trandy. Bylo by dobré doplnit ve vlákně kolem grupáče,kdo by měl zájem i o úhelníky.

https://www.audioweb.cz/viewtopic.php?id=16601

Re: Projekt MIR50

https://lh5.googleusercontent.com/-BfiyIIO43fU/UCLaDqi4XUI/AAAAAAAAB2Y/ljWkBYnH2AY/s1024/IMAG1197.jpg

Web

(upravil danhard 9. 8. 2012 11:28)

Re: Projekt MIR50

Anti napsal:

A není škoda se místo fundovaných příspěvků navážet do jiných?Jaký to má přínos?

Anti, nevim sice, jestli si to smeroval na me, ale nadnesl jsem tady fundovanou otazku, jak je to s min. ubytkem od napajeni, cili s max. rozkmitem pri nejakem napajeni a zatezi.

Veskera diskuze zadna, asi se s tim neda nic delat, moznosti zadne ?

A pak jsem vam sdelil nazor na chovani pajceru, jelikoz kdyz se podivam na toto:
http://svetelektro.com/modules/Forums/d … ;mode=view
tak tam sice vidim "rukopis" pana Dudka, jmenuje se to DPA110 by Maduda, tak si rikam co to je ?
zadnyho borce jmenem Maduda neznam ? by - to bude asi nejakej american kterej se tim chce proslavit, ale uklidni me, ze nazev DPA110 znam, to je preci Dudek smile

Ale co to vidim ? konstrukcni prvky nesou jeho rukopis, ale tistak roztahanej jak krava, ja bych z toho blil, milostiva !

Tedy pane Dudek, vy delate pekne hnusny tistaky, neniliz pravda ! FUJ !

Re: Projekt MIR50

Ach jo, Vašku...myslel jsem si, že nerudnej dědek jsem tu akorát já, ale zdá se mi, že mě poslední dobou v tomto zdatně dotahuješ, což je s podivem, protože nejsi zdaleka tak starej jako já...uplatňovat svá profi kritéria na všechny šmahem sice taky jde, ale zbytečně tím nasereš spoustu lidí a spoustě vezmeš chuť do práce...není lepší sledovat z výšky svého majestátu to pinožení dole a občas s laskavým úsměvem udělit nějakou tu radu ? lol

Re: Projekt MIR50

Dotahuju ? já se spokojím jen s vítězstvím

Jen jsem trochu rozvinul, jak by to mohl někdo chápat a nejedná se jen o nějaké DPA, ale obecně.

Ovšem pokud někdo něco kopíruje, tak by měl unést označení s tím spojené - u mě pajcíř a ne se dohadovat, že to dělal pro uja, kámoša, atd. a pokud se k tomu chce vyjádřit, tak stačí říci že to opajcoval se svolením autora a když byly podklady takto "uvolněny" v časopise, tak k tomu ani nevidím důvod.

Co se týče označení, tak se u takových věcí běžně ujal výraz KOPIE, na to jsem nepřišel sám, to mám vyčtený z knih a to na 1 000 000%

(upravil right13 9. 8. 2012 18:59)

Re: Projekt MIR50

osadený zvyšok, dúfam že už zajtra príde kuriér s tranzistormi ..Sledujem ale že ten foťák pekne skresluje , vyzerá to na fotke ako keby som to tam nasypal z vreca, v skutočnosti je to rovno, ale čo už , pre mna nepodstatné o 0,5mm vyhnutá súčiastka iným smerom

https://lh3.googleusercontent.com/-YlTCTFTQgzU/UCOvHYvObvI/AAAAAAAAB24/uB1DyC9I8-o/s1024/IMAG1205.jpg

Web