Téma: Signálové kabely

Co si o nich myslíte?Jde mi to ,že mám svoje dvd a zesilovač propojené obyčejným audiopropojovacím kabelem za tři pětky(2 krát cinch- 2 krát cinch).A tak si říkám má cenu kupovat nějaké lepší propojovací kabely alespon se stíněním a zlacenými konektory nebo to nemá význam nebo nějaký vliv?

P.S- tohle téma taky neberte jako spam snažím se tu vyřešit  tento několikrát řešený problém a tak uvést na pravou míru

Web

Re: Signálové kabely

Na signál prakticky cokoliv lepšího než ty tkaničky smile

Mně a nejen mně se osvědčila kombinace konektorů Tasker Cinch SP 52 (maj různý barvičky smile) a kabelů Tasker C129.

Je to celkem fuk, ale jestli chceš TOP cinče, tak Neutrik.

Re: Signálové kabely

Nějaký odkaz kde se dají ty cinche a kabely koupit by nebyl.Prosím.Nebo dejte nějakej tip na celej hotovej kabel.Co říkáte na značku Profigold,ten jejich propojovací kabel stojí 315 kč -0,5 m.Dá se to za ty prachy?Budu vděčnej za všechny tipy.

Web

Re: Signálové kabely

www.prodance.cz

Ale jestli chceš, tak Ti jeden pár 0,5m za cenu matroše prodám smile Budu přecházet na symetriku a prozatimně si tam hodim klidně Tasker kábly s Drexon konektorama, co mám v zásobě smile

Ty s Dexonama jsou 70cm a ty dexoňácký konektory nevypadaj vubec špatně (až se divim) smile.

Jestli chceš, tak hodim foto obojího.

Re: Signálové kabely

Hod jsem to foto obojího.Potom uvidim jestli si od tebe koupím.

Web

Re: Signálové kabely

Takový fotó smile Klidně bych Ti střelil oba, chci dělat pokusy smile

http://img410.imageshack.us/img410/8112/kabelyfn7.jpg

(upravil John370 24. 4. 2007 19:14)

Re: Signálové kabely

No tak Franku beru ty Taskery.Kolik za ně chceš?Nebo bych ti za ně mohl nabidnout Tesla tuner T710A.

Ozvi se dyžtak na e-maila.

Web

Re: Signálové kabely

Franku jak silnej je ten drat uvnitr(toho taskeru C129) pripadne kolik je tam vlaken a kolik maj dohromady prumer? smile pripadne kolik a jak silnejch dratu tvori opleteni(stineni) ciste ze zajimavosti... mrkni aspon naten vnitrni prosim smile

Re: Signálové kabely

Bude Ti to stačit změřit tak za tejden? Já nevim, kde mám zbytky ani šupléru smile

Re: Signálové kabely

Shield: copper, sheath: black, Reel: 100 m


Conductors:
1 x 0.35mm²

External dimensions:
5.2 mm

Conductor resistance:
58 Ohm/Km (±5%)

Cap. pF/m core/shield:
89

Operative temp.:
-15° to +70° C

(upravil kyselym 25. 4. 2007 8:26)

Re: Signálové kabely

klidne stacilo smile ale uz to nebude treba...(pokud se ti nechcou pocitat a merit jednotliva vlakna smile )
dik mengel.

Re: Signálové kabely

Já to mám napočítaný a přibližně změření u CYSY 1,5 2,5 a 3 silovejch Taskerů.

Re: Signálové kabely

ja som sa asi pol roka dozadu stavil v NAY-ku /neviem či je to aj u vás v čechách.../ a náhodou tam mali thomson "študiove" káble za 50sk kus /3m,"pozlátené" konektory/ o týždeň nato ich mali za 450sk kus a na nete som ich videl po 29dolárov smile možno som mal len šťastie,bolo to balené v krabici aj s ceritifikátom,i keď tomu moc neverím no oproti tým tkaničkám ... smile som skúšal test v RMAA 5 , na starých kábloch padla frekvencia na 15 kilo /šit izolácia-vysoká kapacita????/ a tieto idú krásne dalej i keď je na nich napísané že sú to video káble lol

Re: Signálové kabely

Já se chystám na koupi těch http://www.bandridge.cz/cz/index.php?sh … nt_item=45

Web

Re: Signálové kabely

Normální tkanička, ne?

Re: Signálové kabely

Právě nevím?

Web

Re: Signálové kabely

na radu prave myslim kritika jsem koupil ten bandridge scart a jsem velmi spokojenej! ale neni to nic extra...proste solidni kabel a solidni konektory smile

Re: Signálové kabely

Lepší než ten úplnej základ při scartu asi jo, hlavně tím provedením.

Re: Signálové kabely

Od Bandridge mám DV kabel a chci taky právě scart a cinch DVD - zesilovač - modul (subwoofer).
Známí v Euronics mi říkal, že ty Bandridge mají doživotní záruku.
Jestli znáte kvalitnější scart nebo cinch za podobné penízky, tak dejte odkaz ....  wink

Web

Re: Signálové kabely

RG62mk3 propojovací signalový HiFi kabel      http://www.f-sport.cz/hifinazory/hifi.htm