Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » pomoc se štěrbinovým bassreflexem

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [5]

(upravil holodroid 3. 9. 2007 17:31)

Téma: pomoc se štěrbinovým bassreflexem

zakoupil jsem si tyhle repra http://www.danacoustic.sk/download/B/D12.htm a z těchto stránek bych chtěl vyjít co se rozměrů ozvučnice týká nechci dělat klasický kruhový bassreflex ale štěrbinu ale trochu jsem z toho jelen, pokud to chápu správně tak se vlastně jedná jen o štěrbinu bez nějákých umělohnotných nátrubků či tak pokud tomu tedy tak je tak potom nechápu že uvádí  při nahrazení kruhového BR štěrbinovým

citace :
( veľkosť BR otvorov:  2 x BR kruhový otvor priemer 100 mm, dľžky 162 mm BR otvory možno nahradiť tunelom V x Š x H = 40 x 364 x 182 mm)

i třetí rozměr a to hloubku která je přece již dána z rozměru reproboxu ? pomožte mi prosím je to to jediné co mě schází k tomu abych mohl dát reprobox zkonstrovat... omlouvám se pokud se jedná o stupidní dotaz ale opravdu netuším...

(upravil Mike 3. 9. 2007 17:49)

Re: pomoc se štěrbinovým bassreflexem

sterbina by mela byt tosame jako BR plocha otvoru by mela byt stejna k delce. tosame i u Sterbiny. Pokud mas BR 8 cm prumer a delku 20cm tak u sterbiny bys mel mit asi 50cm2 tj bedna o sirce 25 cm a na vysku 2cm ta sterbina a delka zustava stejna 20cm. to dodelas deskou, ci necim podobnym.

Web

Re: pomoc se štěrbinovým bassreflexem

no dobře takže já mám tedy mít zhruba 18 cm hloubku takže chceš říci že v téhle vzdálenosti mám udělat taktéž 4cm kus prkna z desky nebo jak ???

(upravil DeadMAN 3. 9. 2007 21:44)

Re: pomoc se štěrbinovým bassreflexem

Pre Kristove rany, čo je nepochopiteľné na štrbinovom bassreflexe?? mad
Je to taká istá diera, ako obyčajný okrúhly bassreflex.

Tuto je môj projekt, kde to máš hotové!

Tuto máš obrázok toho.

Tuto máš ďalší obrázok toho, ako to vyzerá vo vnútri.

Tuto a tuto máš ďalšie dva projekty, kde to je pekne vidieť...

Dúfam, že stačí...


Edit: No ja som zvedavý na to, keď to bude hotové...

Web

Re: pomoc se štěrbinovým bassreflexem

díky prostě mě jen zmátla ta hloubka...a ozvu se až to bude hotové....

Příspěvky [5]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » pomoc se štěrbinovým bassreflexem

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£