Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 4 z 4)

Audioweb.cz » Ostatní technika » Sound Blaster Live 5.1 a různé OZ

  Stránky: ««« 1 2 3 4

RSS

Příspěvky [61 až 74 z 74]

Re: Sound Blaster Live 5.1 a různé OZ

Haha, to bych chtěl vidět (resp.slyšet)... cool

Re: Sound Blaster Live 5.1 a různé OZ

Cokoliv od Creativu někdy mělo symetrický výstupy?

Re: Sound Blaster Live 5.1 a různé OZ

niečo som videl na výstave ale volne rpedajné to nebolo...a audigy tobôž nie smile

Web

Re: Sound Blaster Live 5.1 a různé OZ

tož jsem to to asi poplet. Myslel jsem, že klasická samice ve zvukovce - jack je symetrický výstup a cinche do zesilovače jsou nesymetrické vstupy

Web

Re: Sound Blaster Live 5.1 a různé OZ

Šli byste do Prodigy HD2? http://www.123pocitace.cz/audiotrak-pro … p-380.html  Má to vyměnitelný operáky, jaké byste si tam dali smile?.  Ale nikde jsem o tom nenašel Rightmark na referenční zvukovce.

Web

Re: Sound Blaster Live 5.1 a různé OZ

Tady je skromnější test http://www.audiotrak.co.kr/audiotrak/im … uality.htm

Web

Re: Sound Blaster Live 5.1 a různé OZ

Jenom mi uniká, proč měří Digital output?

Web

Re: Sound Blaster Live 5.1 a různé OZ

Johnyn napsal:

OT:
Tak výměna OZ na Juli@ asi neklapne sad Ne že by to nešlo, ale byla by to prasárna.

Právě z tohoto důvodu jsem vzal M-Audio Revolution 5.1, ta je pro úpravy více friendly.

little: 4580 jsou náhodou slušné, sice ne nejlepší ale mají vynikající poměr cena/výkon. Třeba moje oblíbené OPA2132 co mám na své kartě poskytly měřitelné i slyšitelné zlepšení ale už si musíš dost připlatit. Ikdyž ty buď klidný, s tvým zesem poznáš stejně velký kulový lol

Re: Sound Blaster Live 5.1 a různé OZ

Nojo, taky mi je to P.R.D. platný. Já to potřebuju na analog sad

Hlavně bych rád nějaké čisté, jednoduché (ne zbytečně přeplácané a drahé) řešení - just stereo analog out. Pokud ta zvukárna bude na poslech dobrá jako Juli@ nebo E-MU 1212 - tak beru (kdyby lepší, taky beru smile. Pak už si jenom můžu podle vkusu hrát s operáčkama smile

Web

Re: Sound Blaster Live 5.1 a různé OZ

juli se ti zda draha?

Re: Sound Blaster Live 5.1 a různé OZ

Julie je poměrně drahá, ale hlavně je už pěkně starej kousek. + je do jisté míry překonána E-MU a jinými.

Za rovné 3 bych mohl koupit E-MU 1212, ale prý má mouchy a lá Creative..

Web

Re: Sound Blaster Live 5.1 a různé OZ

2Sejny: Zkoušel jsi kamaráde někdy poslouchat na sluchátkách typu KossPorta Pro??? Zkus si naposlouchat nějaký 3 písničky na NJM4580 a pak tam vraž to OPA2134. Pokud nepoznáš rozdíl, tak: 1) jsi absolutně hluchý 2) máš šitskou zvukárnu..... smile

Re: Sound Blaster Live 5.1 a různé OZ

4fitness.cz napsal:

...just stereo analog out.

neumim si zaty penize pro tenhle ucel predstavit lepsi reseni nez @juli.

(upravil Sejny 14. 10. 2007 19:57)

Re: Sound Blaster Live 5.1 a různé OZ

2 little: roll

Sejny napsal:

4580 jsou náhodou slušné, sice ne nejlepší ale mají vynikající poměr cena/výkon. Třeba moje oblíbené OPA2132 co mám na své kartě poskytly měřitelné i slyšitelné zlepšení ale už si musíš dost připlatit. Ikdyž ty buď klidný, s tvým zesem poznáš stejně velký kulový lol

Juli@ jede na VIA Envy, stejně tak i moje M-Audio Revolution 5.1, obě mají stejný DAC(AKM AK4358). Juli@ má akorát vychytanější napájení OZtek se stabilizátory a jiný ADC což je v tomhle případě fuk. Oproti tomu Revoution 5.1 jde lépe upravovat, OZ jsou ve standartním pouzdru SOIC8. Do napájení nic nebrání vbastlit jednoduchou destičku s LM317/337 tak jak jsem to udělal já. Podotýkám že tato úprava jde udělat jako vratná bez přeškrabávání spojů. Pokud někoho zajímá schéma analogové části Reva tak jsem ho vytvořil a dal sem:  http://img209.imageshack.us/img209/7919/revoar3.gif  mám jej i s hodnotami ale to si nechávám pro sebe.

Příspěvky [61 až 74 z 74]

  Stránky: ««« 1 2 3 4

Audioweb.cz » Ostatní technika » Sound Blaster Live 5.1 a různé OZ

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£