Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Autohifi » Problem s autoradiom Pioneer deh 5200

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [5]

Téma: Problem s autoradiom Pioneer deh 5200

Zdravím Vás zdatnejších, mam taký problém.
Uz X krat som mal svoje autoradio horevyssie uvedeneho typu vonku z auta.
Vcera som ho mal znovu. Kamratovi v aute sme ho skusali.
Dal som ho naspat do mojho a uz nejde.
Na vystupe iso konektora som meral 14,4v
Takze v stave problem nie je. Poistku externu v autoradiu som prepipal, je ok.
Toto radio ma aj reset tlacitko, aj to som skusil a nic, nema prosim nekto skusenost s takymto necim???
Som z toho na nervy radio za 200€ a ja som bez hudby....

Re: Problem s autoradiom Pioneer deh 5200

Máš tam žltý a červený kábel, jeden z nich je stálych 14,4V a na druhom máš 14,4 po zapnutí kľúča. Až potom môžeš zapnúť rádio, ak je na oboch napätie.

Je to tak? Ak nie, tak problém je tam.

Kostra je dobrá? Zmeraj na ISO žltý voči čiernemu a červený voči čiernemu.

EDIT - žltý by mal byť baterka (trvale pod napätím) a červený zapínanie kľúčom (napätie pri zapnutom zapalovaní)
(stáva sa že je to aj naopak, prever obe možnosti a ak by si rádio potom nepamätalo naladené stanice, vymeň na konektore ten červený a žltý.)

Web

Re: Problem s autoradiom Pioneer deh 5200

Dakujem za odpoved, nevedel som na ktorom som staly prud a na kt. o zap.kluca, ale vedel som ze na iso konektore som ich mal na cros, cize zlty na cerveny.
Autoradio v inom aute ide. Dnes skusim tu kostru pomerat.
Mam pocit ze ked som to vyberal v tejto zime  (skrehnute ruky a kable),nekde som posahal nejaky kontakt...,??? Poskusam a uvidim. Vdaka

Re: Problem s autoradiom Pioneer deh 5200

poistka na spinac kluca (ten zlty co si spominal ) bola ok, ale nenameral som na nom stavu na konci zlteho (iba na cervenom ako som pisal na zaciatku) ani sa to nedalo prepipnut a kusok za skrinkou radia bol spajany a izolackou prelepeny, zrejme predch.majitel sprtal neco. dal som tam cokoladku a je to ok. Vdaka

Re: Problem s autoradiom Pioneer deh 5200

Som rád.

Web

Příspěvky [5]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Autohifi » Problem s autoradiom Pioneer deh 5200

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£