Téma: Jaké to sluchadla?

Chci si koupit nová sluchátka.Měli by být na ven i na doma.Cena  max 1500kč.Mje byválé Koss UR 18 nebyli nic moc.Mám tip na osvěčené Koss porta pro.Jaké mi doporučíte vy?

Web

Re: Jaké to sluchadla?

nenadávejte mi ostatní smile...

John: já jsem vlez na černym mostu do electroworldu, a voposlouchal sem tam asi 10 sluchátek co sem měl na repertoaru, a vyhráli to Senny PX100 smile

Sedí tu kámoš, a koupil Porty pro, a hlásá že na ně nedá dopustit smile takže co doporučuju je - poslechni si je v krámě před koupí taky, a budeš mít jasno!!!!

Re: Jaké to sluchadla?

Já si chtěl taky koupit porty, ale měl sem je pujčené a nedělali mi dobře na dlouhé vlasy. Zašel sem do krámu a viděl tyto: http://www.123mp3.cz/d/koss-ksc75/
Dosavadní spokojenost. Sice nemají takový přitlak, ale zvukově příjemné.

Re: Jaké to sluchadla?

Jo, ty sou taky vychvlaovaný. měly by mít stejný mněniče jako porty nebo snad KSC 55, a to je dost pěknej zvuk.

Re: Jaké to sluchadla?

Jestli seš metloš, tak radši Porty Pro. big_smile

Web

Re: Jaké to sluchadla?

No poslouchám hodně metal typu:Metallica,Guns "n" Roses,Judas Priest,Kabáti atd. no jsem jsem tan spíš rockovější typ ale nepohrdnu třeba dobrým trancovým setíkem nebo sem tam nějakým popíkem viz.Sting.tkže to asi vyhrávají ty Porty,všude píšou že poměr/kvalita/cena je bezkourenční.Ale i tak jsem uvažoval o Koss ksc 55 a Sejnech PX 100.

Web