Téma: Idiot zaparkoval do nasho dvora cez plot

Manzelka isla prave von a odrazu niekto svojou Oktavkou prerazil plot a ...
...keby sa nezastavil, tak dnes stojim pred hrobom mojej zeny. Video z odtiahnutia vraku pripravil moj sused.

Re: Idiot zaparkoval do nasho dvora cez plot

Řidičáky bych dával od 21 let.

Web

Re: Idiot zaparkoval do nasho dvora cez plot

a to uvažovali, že ho budou dávat ještě dřív, ale buď rád, že tam máš vůbec nějaký základy v tom plotě. aspoň, že to dopadlo jen takhle.

Web

Re: Idiot zaparkoval do nasho dvora cez plot

Co k tomu dodat....stačí se podívat na řidiče a na vozidlo. Kombinace která znamená malér a ten vždy přijde. Někdy dřív a někdy později, ale přijde.

(upravil Thomasso 13. 5. 2011 13:04)

Re: Idiot zaparkoval do nasho dvora cez plot

Tipek je na podmienecnom treste a preto ked uvidel v dialke policajtov, tak sa chcel skryt za nas dom (lebo nemal vodicak), ale mu to nevyslo. Policajti to vsetko videli, tak hned sa zastavili: "Pan vodic, to sa vam teda podarilo! Obciansky, vodicak, technicky preukaz prosim...."

Este dobre, ze som nemal vonku dceru, mohol ju zrazit a taktiez, ze tam prave horna susedka neparkovala, inak by mala po aute.

Re: Idiot zaparkoval do nasho dvora cez plot

v podmienke, bez papierov... big_smile:D:D nádhera

Web

Re: Idiot zaparkoval do nasho dvora cez plot

Pěkný no, hlavně, že někoho nesmetl.

Web

Re: Idiot zaparkoval do nasho dvora cez plot

Mali ste celkom šťastie

Web

Re: Idiot zaparkoval do nasho dvora cez plot

Mě se líbí jak všichni na cizím neštěstí si vždycky přidají a mají z toho kino. Seběhnou se a začnou mudrlovat jak chytráci. Poloosy ven, hever, vana v prdeli, ... místo toho aby mu pomohli. smile . Chápu že dotyčný jel jak prase, evidentně. Ale stejně. Mimochodem kde byl řidič? A co ten borec v žlutém co z toho plotu vycouval, neposralo se na autě ještě něco navíc?

Re: Idiot zaparkoval do nasho dvora cez plot

Nejen že jel jak prase, ale byl v podmínce a neměl řidičák. A kde byl řidič? No přece ten "borec ve žlutém". Nakopat málo.

Re: Idiot zaparkoval do nasho dvora cez plot

Pak je to ovšem pičus. Nicméně za první odstavec, až po "Mimochodem" si stojím za svým. Většina lidí takto reaguje, moje skušenost. A dost mě to sere. Viz. třeba zpravodajské vstupy v TV o tragický událostí, pokud se jich to přímo netýká tak jak říkám, jsou chytří až hamba. !Jo jel jak prase, už od horizontu jsem ho viděl...." . "Vždycky se tam slézají a je z toho akorát malér." "No co vám mám říct, mladí kluci vždycky je sluduju co zas provedou a teď tohle.... ." Schválně se zaposlouchejte. Kdyby se jich to týkalo, kurňa, hned by mluvili jinak.

Nechci nikoho obhajovat, a už vůbec ne ty průseráře. Ale komentáře těch "obecenstev", mě někdy fakt nadnesou.

Thomasso: Nemyslím tím kameramana, asi tvoje osoba? Tebe se to týká, nabořil Ti plot. Doufám, že oprava nebude drahá.

Re: Idiot zaparkoval do nasho dvora cez plot

Oprava plotu ať je drahá ! Vždyť to bude cálovat ten "borec"

Web

Re: Idiot zaparkoval do nasho dvora cez plot

Jistě! Ale v tomto státě bych si nebyl vůbec jist.

Re: Idiot zaparkoval do nasho dvora cez plot

Ještě na střední jsem měl takového spolužáka. Za jeden rok zvládl rozsekat dvě auta a otec mu vždicky koupil nový. Nevím jak Paseka, ale já se takovýchto lidí nikdy zastávat nebudu a přeju jim jenom to nejhorší.
Jinak co se týče lidí z mého okolí a mých vrstevníků (20-25), tak velká část jezdí jako prasata a znám i takové, kterým nevadí jezdit se zbytkáčem.
Asi bych opravdu tu hranici posunul na věk, kdy ti lidi už budou přece jenom rozumnější a nebudou jezdit jako hovada.

Jinak ti Thomasso přeju, aby se to přes pojišťovnu rychle vyřešilo a nemusel ses tahat po všech čertech..

Re: Idiot zaparkoval do nasho dvora cez plot

V tam tom státě smile

Web

Re: Idiot zaparkoval do nasho dvora cez plot

Nie, nebol som kameraman. Ja som pri odtahovani nebol, preto som rad, ze niekto zo susedov to natocil. Ano suhlasim s Pasekom, ze moji susedia moc mudrovali namiesto toho, aby pomohli, ale treba poznat aj pozadie diania. Chalan, ktory nabural tam nebol. Prisli jeho kamosi, otec a brat. Je to rodina, ktora v dedine je najviac nevychovana a mnohi im zelaju nejake nestastie. Preto nikto im nemal zaujem pomoct.
Toto auto nie jeho, ale jeho brata, ktory je chromy (vozickar). Chudak teraz nema auto, na ktorom chodieval na rehabilitaciu. Ten burac inak ma svoje auto doma na dvore: naburana Audina. Nie nadarmo ma ten chalan podmienecny trest. Aj jeho otec je idiot.
Oni nam tu skodu urcite neuhradia. No v kazdom pripade skusime poziadat o uhradu skody cez Asociaciu poistovni, ale ak nepochodime, tak proste oni vyhrali. Oni proste su banda huliganov a ked chcu, tak nam rozbiju okna vsetkych aut na parkovisku.

Re: Idiot zaparkoval do nasho dvora cez plot

Jejda... no k nám taky nejel soused plotem, ale hned nám to nechal opravit.

Kritik: No možná na tom něco bude, je mi 21 a už rok jsem žádný auto nezničil lol

(upravil j_paseka 14. 5. 2011 4:21)

Re: Idiot zaparkoval do nasho dvora cez plot

redyuri napsal:

v podmienke, bez papierov... big_smile:D:D nádhera

I takovy se u nas najdou nejom u vas. smile

Franku: Uz si toho arabskyho burice vymaz. A nahraz ho necim smyslu plnym. Arabase a podobnou havet tu nechcem smile Curak je davno po smrti a dobre mu tak.

Nevidim zadnou perspektivu, zdavat mu holt pamatky. Byl to jiste uvedomnely clovek. Ale na spatny strane barikady. Me prijdou tito fanaticti arabasi jako naciste, proste vred, ketery vcas vyriznout z tvare sveta. Je to povl, a jako k takovymu se k nemu treba chovat. Doufam ze datum 22.12 2012. prinese zkazu vsem vyznavacum alaha. Bez prdele, uz me serou. A klidne se dam k narodni garde k likvidaci vsem temto zivluv. Bez prdele.

Re: Idiot zaparkoval do nasho dvora cez plot

Nenavážej se do mý Ikony, bezvěrče smile

Re: Idiot zaparkoval do nasho dvora cez plot

Kritik: Ono nejde aby byly řidičáky od 21. Je to jen o lidech a o tom jak to mají srovnané v hlavě. Někdo by mohl jezdit v 16 ale někdo ani ve 30 nedostane rozum. Stačí mi jen takoví ti "tatíci" machrující v rádoby silných (rodinných, ne-li kombíků) autech motorizace V6-V8 ( kde jede celá rodina a borec se snaží sekat tři auta naráz a pak zjištuje že nějak "není místo na cestě" a ohrožuje další lidi kolem sebe) které potkávám na cestách a furt se někde tlačí i když je na nejbližší křižovatce zase dojedu. To je přesně případ tohodle blbečka. Má octávku (nic proti ní) a myslí si jaký není machr že ji někde za 50 táců schrastil, dal tam cool mřížku a kola a jezdí si a takhle to dopadá..a takových lidí je... sad