Re: Objednávka z STX

Omlouvám se, ale ruším objednávku.
Priority jsou bohužel jiný... sad

Re: Objednávka z STX

už se ozvali? kolik přesně budeš chtít a kdy je asi mám čekat?

Web

Re: Objednávka z STX

tak?

Web

Re: Objednávka z STX

Zatím nic nového. Neboj, dám vědět, až se to pohne.

Re: Objednávka z STX

Zdravím . Bude zase něco ? Nějaké zběrka. Chtěl bych asi toto :http://www.stx.pl/sw-stx-10-2-400-2x4-f-s-pp.html. A jak to vlastně hraje tyhle repro ? A co je to ta pasivní membrána ?
A ještě ,jak to platíte? V PL mi to vychází o dost výhodněji.

(upravil MaBat 10. 10. 2011 8:26)

Re: Objednávka z STX

V nejbližší době nejspíš ne, jedině, že by se toho sešlo víc - pak samozřejmě není problém to objednat. Hraje to většinou tak, jak se to použije, bohužel je to trochu typ od typu a mám už dobrou i méně dobrou zkušenost (naměřené parametry se výrazně rozcházely s katalogem).

Pasivní membrána je reproduktor bez pohonu, tj. bez magnetu, cívky, aj., a zjednodušeně řečeno je ekvivalentem nátrubku v basreflexové ozvučnici a má oproti němu některé výhody. Konstrukčně to bývá přizpůsobeno pro snadné přidávání hmotnosti k membráně, čímž se upravuje rezonanční frekvence a tedy "ladění" boxu.

Platí se v eurech, a ty ceny +-sedí. Jestli to někde udělá desetikoruny rozdílu, nikdo neřeší.

Re: Objednávka z STX

Teprve dnes odeslali balík. Je to s nimi vždy tak nějak nadlouho. Do konce týdne to tu bude snad, příští týden snad určitě.

Re: Objednávka z STX

Kdyby to dnes dorazilo, mohl bych si pro to někam zajet?

(upravil MaBat 14. 10. 2011 11:23)

Re: Objednávka z STX

Poslal jsem mail.

Re: Objednávka z STX

V pondělí budu mít balík u sebe.

Re: Objednávka z STX

Myslím, že 10" pasiv se celkem povedl.

http://s4.postimg.cc/l9qw2hjy1/148_chyna_pasiv10.jpg

Re: Objednávka z STX

uprostřed je závit?

Web

Re: Objednávka z STX

Jasně, M12.

Re: Objednávka z STX

super. M12 tyčí mám dost smile

Web

Re: Objednávka z STX

To nevím, jestli bude tyč to pravý.

Re: Objednávka z STX

no závitová tyč a na ní velkoplošný podložky ne?
kdy mi to pošleš?

Web

(upravil MaBat 17. 10. 2011 19:15)

Re: Objednávka z STX

Jako bych nic neřek smile

Pošlu to pravděpodobně v pátek, což je pro mě nebližší možný termín.

Re: Objednávka z STX

tak šup šup, ať není bedna dlouho prázdná
http://img411.imageshack.us/img411/9806/cimg0635v.jpg

Web

Re: Objednávka z STX

Koukám, že se Poláci hodně snaží, i z fotek se mi zdají dosti slušné ty měniče, poreferujte pořádně až se vám dostají do ruk.

Mabat: Které parametry u čeho neseděly a které ano?

(upravil MaBat 18. 10. 2011 20:53)

Re: Objednávka z STX

Nejvíc mě zklamaly GDN-17-200-8-SW, u nich je v reálu mnohem slabší magnet, než v datasheetu. Až tak, že jsem musel použít uzavřenou místo basreflexu (což se nakonec osvědčilo, ale to je jiná písnička). Příjemně překvapil 11", který už ale nedělají, jak to tak bývá. Jinak to čistě parametrově +- sedělo, jak bývá běžné. U těch "dražších" už bych se tolik nebál, u levnějších holt platí, že jsou levné, někdy až moc...