Re: induktor u sluchátkového výstupu

2dejv111 to bude něco jako když furious po použití pemzy nepředepsaným způsobem slyší pohyby rtů a podobně, tak ty zase po extrakci tlumivky slyšíš víc ruchů. Psycho.

Re: induktor u sluchátkového výstupu

Asi jo...:D Je fakt, že když Mr. Sinclair napsal, že ta součástka odděluje vf signál od nf, tak jsem se více zaposlouchal a všímal si detailů víc než předtím...Je to fakt na pytel ta psychika...:D

Re: induktor u sluchátkového výstupu

To Jiřík: Co tady jako děláš Chorche smile ??? Zdar jaxviňa ne... dioda na pasivním chladiči...:-)))

Re: induktor u sluchátkového výstupu

Práve včera sa mi pokazil MPtroskový prehrávač. Zvuk znel ako z hajzla, divno sa ozýval, spev nebolo takmer počuť. To na slúchadlá. Na zosilovač všetko OK. vadná bola tlmivka na výstupe, chýbala zem, teda skoro. Tlmivka mala cca 1300ohm... a bordel bol na svete. Zatiaľ som ju premostil cínom, uvidím čo to spraví s príjmom FM rádia.

Web

Re: induktor u sluchátkového výstupu

Hmm, tak to je zajímavý.....co dodat

Re: induktor u sluchátkového výstupu

Horšie je, že sa mi táto vec stala už na druhom prehrávači. Mal som shit značky sencor a jemu odišla tlmivka  na pravom kanaále, ľavý hral vpohode. Ale teraz na tomto kingstone... No neviem neviem. S rádiom to nespravilo absolútne nič, príjem docela nahovno ako predtým.

Web

Re: induktor u sluchátkového výstupu

Stává se často, že jsou v obvodech elektronických přístrojů použity součástky zcela zbytečně? big_smile

Re: induktor u sluchátkového výstupu

Nie. Načo by si zvyšovali výrobné náklady?

Web