Re: autosub 2x eminence delta 12LF

Není to MPX 4000 ale MX 4000. Ale nevím jestli to teda je moc velký rozdíl.

(upravil Milan 24. 1. 2011 12:28)

Re: autosub 2x eminence delta 12LF

Clarion: tak jistě a jinak to nelze brát, že jo. nikoho normálního nenapadne dát si dva lowendový PA 12" do plata, že jo.  Počítám, že je to jen kvůli citlivosti a aby ušetřil za lepší zesilovač a celý to je dělaný s cílem největšího možného kraválu. Hrát to bude šíleně, to víme asi všichni, škoda jen, že to nekorunoval tlakáčem.....

Web

Re: autosub 2x eminence delta 12LF

SW hra vtedy dostatocne, ked tlaci maz z usi lol

Dobry dojem dokresluje v aute zenska big_smile

Do plata je to tiez riesenie, sice najhorsie mozne, ale da sa. Ak mas hatchback, plato bude take tazke, ze ti stale bude padat kufor na hlavu, ak nevymenis teleskopicke zdvihaky za take z velkej dodavky. Tesnit dookola proti prefukom sa to da, ale nie na kazdom aute, napr. ja na Punte to nemam ako spravit, musel by som menit aj bocne plastove diely, na ktorych stoji plato. Tzn. velka kopa prace, ktoru nema zmysel do takeho riesenia investovat.

2x12 bude hrat v plate mozno tak, ako 1x12 v poriadnom BR boxe, ovsem pojde to hlbsie, len je otazne kolko. Plato musi byt tazke, inak ti bude hrkat vsetko naokolo nielen z basov ale aj prenosu vibracii membran na okolite diely. Tazko je ustrazit membrany kolko budu kmitat, kedze utesnenie pristoru je diskutabilne za kazdych okolnosti, objem je prilis velky atd...
Suma somarum, da sa to, ale...

Re: autosub 2x eminence delta 12LF

Milane,
co teda napadne někoho normálního pokud bude chtít slušné basy (protože B&C 6PS38 moc basový není) a nebude chtít gumový auto-reprák? Já se zde ptám právě proto, že si nejsem jistý výsledkem.  Ano citlivost chci pokud možno co nejvyšší. A zrovna tak chci, aby to byl kvalitní zvuk a příjemný poslech. Pokud těmto požadavkům umístění do plata nevyhovuje, pak prosím, nechám si poradit a nebudu to tak dělat.

KomarD-Jeay - Ano, s těmi teleskopickými držáky už mě to taky napadlo, je taky možnost to plato nechat jen tak ležet a mít v kufru paličku na podepření smile

Tak vidím, že to podle vás asi není dobrý nápad. No škoda, bylo by to pro mě co se místa týče ideální.

Re: autosub 2x eminence delta 12LF

jo, může ti ty membrýny pěkně vysvítit i slunko! Dálší mínus je i to že někde zaparkuješ a pak příjdeš a delty už mít nebudeš ( jo hold pujde to pěkně vidět )

Re: autosub 2x eminence delta 12LF

Bedna v kufru ti vadí, ale že ti budou do kufru čumět 2 koše, to ne? Mě by to vadilo víc než jakákoliv bedna. Autový basáky mají v autě svůj smysl a toho bych se držel. Pokud na plato, koupil bych free-air Pioneera.

Re: autosub 2x eminence delta 12LF

drejk: Ahoj... trochu taky přidám ... 4k na sub je trochu nesmysl že jo..pak ty basáky co chceš dávat sem měl a že by mi to utrhlo kule to zrovna ne ..měl sem Delta 12LFA 8ohm ... a to bylo zapojené na nějaký 2k myslim rodek...mělo to 700 v mustku na 4ohm a tak nějak to hrálo...spíš by ses měl zaměřit na malou bednu nebo dvojité dno a subwoofer do malé litráže ,,, za mě doporučuju 2ks Hertz HX250(s oranžovou gumou na magnetu) a budeš spokojen bedna od 15L uzavřených do 30L br...
bedna podle výrobce hrála perfektně...jen můj názor

Re: autosub 2x eminence delta 12LF

mám velmi podobný problém jen mám sedan a v platě 2x arn-226-07/4 . je mi jasný že to nebude dokonalý ale zajímá mě jestli to bude hrát líp když udělám dvojitý dno a budou se dělit o ozvučnici 30litru?