Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Smetiště » koupit-nekoupit NAD T751

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [20]

(upravil emppu 9. 1. 2011 9:10)

Téma: koupit-nekoupit NAD T751

ahoj, rozhoduju zda mám koupit starší zesilovač NAD T751. Povedl se, nebo se mu mám vyhnout ? Teď mám oproti tomu hračku Yamahu HTR-6130.

Re: koupit-nekoupit NAD T751

lol htr-6130 je ten nejlevnější av receiver na trhu. Srovnávat to s T751 je docela nesmysl. Pokud ho můžeš mít za "dobrou" cenu a v dobrém stavu, neváhej a ber!

Web

Re: koupit-nekoupit NAD T751

dík, čekal jsem výsměch smile je mi jasný, že je lepší snad všechno než ta 6130,.  ale spíš mi šlo o to zda se tenhle NAD povedl, jde mi hlavně o stereo, že to má 5 kanálu beru jen jako bonus, tak jestli by nebylo lepší koupit opravdu jen stereo v ceně 7tis a zda je to dobrá cena za ten NAD.

Re: koupit-nekoupit NAD T751

jestli chceš stereo, kup si za tu cenu stereo zesilovač

Web

(upravil emppu 4. 1. 2011 23:20)

Re: koupit-nekoupit NAD T751

Už jsem ho chtěl objednat, a teď tu čtu, tohle. A zas nevim smile tenhle NAD, stával tak 30tis, určitě zahraje i stereo slušně. Prioritou pro mě je stereo,ale využil bych i to kino. Když vemu v potaz, že ta 6130 stala 4,5 tis a je to lowend a to že ten Nad je tak o 2 třídy výš a jen o 2,5tis dražší, tak se to vyplatí ne ? Nebo je těch 7tis moc drahý ?

(upravil Kritik 5. 1. 2011 6:03)

Re: koupit-nekoupit NAD T751

Za 7000 Kč, pokud je ve 100% stavu ber. Yamahau ještě za nějakou korunu prodáš.
edit: a co tohle? http://elektro.bazos.cz/inzerat/8342907 … ilovac.php

Web

(upravil emppu 5. 1. 2011 22:08)

Re: koupit-nekoupit NAD T751

kritik dík, ten NAD C370  vypadá výborně, ale 10tis sakra nemám sad , porozhlídnu se po nižším modelu NADu, třeba na NAD C320BEE, jsem četl jenom chválu, a nebo HK 970, nemáte je někdo na prodej ?

Re: koupit-nekoupit NAD T751

pocuvaj emppu teras ked uz nemas zaujem o ten NAD T751 nedas my info kto to predava a za kolko popripade link na inzerat

(upravil emppu 5. 1. 2011 22:06)

Re: koupit-nekoupit NAD T751

55555: bohužel už je pryč. Viděl jsem ho na aukru. Majitel se mi omlouval, že ho prodal jinde, ale kdybych prý měl zájem, sežene mi jiný, prý mu projdou rukama dost často. Tady je na něj mail: hifiklubbrno@email.cz

Re: koupit-nekoupit NAD T751

za kolko ho ponukal ? bol plne funkcny ?

Re: koupit-nekoupit NAD T751

cena byla 6250,- psal mi toto :byl asi 6let starý a byl ve stavu novém..Omlouvám se, nabídka již bohužel není aktuální, pokud byste ale měl zájem, mohl bych si Váš kontakt poznačit a dát vědět pokud by se znovu objevil (objevují se celkem tu a tam, nedávno tu např. byla prakticky stejná T752)

Re: koupit-nekoupit NAD T751

Ohledně HK970 zkus kontaktovat kolegu PetrH tady z fóra - myslím že něco takovýho chce výhledově dát z baráku.

Web

Re: koupit-nekoupit NAD T751

Dík zkusim ho kontaktovat.

(upravil 55555 6. 1. 2011 20:12)

Re: koupit-nekoupit NAD T751

ok jasne moj kontakt namna: skocur@centrum.sk

a ta T752 to bola tu na fore ?

Aj Marcin jeden predava (HK970) http://audioweb.cz/viewtopic.php?id=12560

Re: koupit-nekoupit NAD T751

55555: ta T752 nebyla tu na foru, ale u toho chlápka, má asi nějakej bazar, takže když mu napíšeš, co sháníš, tak ti dá vědět. Tu kontakt na něho hifiklubbrno@email.cz

Re: koupit-nekoupit NAD T751

U T751, T752 i T753 dost často odcházejí procesory řízení displeje a předního panelu a NAD už tyto desky ani procesory nedodává, takže ty přístroje jsou prakticky neopravitelné, pokud se poserou, pravděpodobnost poruchy je tam asi tak 45%. Tak pozor, ať nevyhodíte prachy do kanálu. Nehledě k tomu, že pětková řada není na stereo příliš vhodná. Je to primárně DK, nikoliv kvalitní stereozesilovač, jako je třeba C372 nebo C370.

Web

Re: koupit-nekoupit NAD T751

Sinclair dik za upozornenie v tom pripade si jeden zo zmienenych modelov nekupim. To ma trochu prekvapilo necakal som ze NAD taketo problemi ma teda aspon tak caste ako uvodzas ty. Hlavne mi ide ani nie tak o 5.1 ,ale hlavne o 2.1 inak keby C372 alebo C370 mali aj vystup na SW ,ale nemaju skoda

(upravil MethMan 8. 1. 2011 22:37)

Re: koupit-nekoupit NAD T751

Sinclaire, sám jsi mi říkal, že tuto konstrukční chybu mají jen starší verze. Novější T753 už mají procesor v paticích a už se nevyhřejí.
Porovnávat 65W 6-kanálový receiver se 150W 2-kanálovým zesilovačem, když oba stojí a váží STEJNĚ je velmi nerovné. Zvláště v prostředí reproduktorů s běžnou citlivostí pod 85dB/1V.
Tvůj příspěvek mě štve zejména proto, že hodlám svoji T753 s novým procesorem prodat a pořídit novější zařízení. smile

(upravil sinclair 12. 1. 2011 13:29)

Re: koupit-nekoupit NAD T751

Ano, poslední desky, které jako ND na T753 přišly, už měly procesor naletovaný na desce, nikoli v patici, trošku jsi to popletl MethMane. Tím, že je procesor naletovaný přímo na desce, se lépe chladí odvodem tepla měděnými cestami a procesor se nepřehřívá. V paticích se bohužel přehříval. Kromě toho poslední náhradní desky měly i vyšší verzi obslužného softwaru. Bohužel už se ani na jeden ze zmíněných modelů nedá téměř nic objednat.
MethMane, tu opravenou T753 klidně prodej, ta se už neposere. A co se týče zvuku stereo - u T753 je signál proháněn řadou elektronických přepínačů, signálovým procesorem atd., kdežto "pravé" stereozesilovače typu třeba C372 nemají v signálové cestě ani jeden klasický IO, jsou tam velmi vychytané diskrétně řešené zesilovací moduly s fety na vstupech a pak už jen následuje potenciometr hlasitosti a koncové stupně. Proto bude ve zvuku T753 přepnuté na stereo a klasickým zesilovačem rozdíl. Ne sice nějak dramatický, ale bude. Někdo to pozná, někdo ne, někomu to nevadí, někomu ano.

Web

Re: koupit-nekoupit NAD T751

Jedinou "zvukovou" výhradu mám k odstupu šumu, protože mám relativně citlivé reproduktory. To je vlastnost DSP v AV receiverech obecně. Po čase už mě to přestalo vadit.

Příspěvky [20]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Smetiště » koupit-nekoupit NAD T751

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£