Téma: QSC RMX 1450

Jak je možný že tady tenhle zes běžně shodí 16A Bčkovej jistič? To dává takovou špičku odběru?

Re: QSC RMX 1450

nevim, jak to máš vykonej zesilovaž, ale mě 2x200W zesilovač taky vyhazoval jistič (16A) a nakonec se přišlo na to že byl vadnej jistič!

Re: QSC RMX 1450

On nemá pomalý náběh zdroje?

Re: QSC RMX 1450

Aké tam je trafo a filtračné C?


Raz som robil jeden zos. 300W toroid (2x 30V) a 2x40mF filtrácia bez limitéra a 16A ističe lietali jedna radosť. Potom som tam vrazil prud. limitér a bez problémov.

Web

Re: QSC RMX 1450

250VA toroid od sinclaira mi pri nábehu 40mF nezhadzuje 6 ani 16 A istič (a to je v ceste aj starý aj nový).

Web

Re: QSC RMX 1450

Je to zvláštní.. Když jsem ho měl v pokoji mimo rack, tak se mi nestalo ani jednou že by sundal jistič, všechno v pohodě, ale jak jsem ho hodil do racku, tak mi sem tam spadne 16A jistič při zapínání.. Přitom celkovej odběr racku je řekl bych do 1,5 kilowatty když vybudím to RMXo naplno do 4R..
10A jistič to shazuje pořád.. To už jsem testoval..
Já si taky myslel že to má soft start.
Myslíte že to je na reklamaci?

Re: QSC RMX 1450

qsc rmx ma pro mezeni proudu pri nabehu termistor na privodu toroidu - to je v soucastnosti nejbeznejsi zpusob u vsech levnejsich komercnich zesu, pomaly nabeh zdroje pomoci relatka jako ma aldax nebo DPA uz se vidi malokdy...