Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » PA a zvukařina » Repro VOICE KRAFT

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [6]

(upravil PropiSKA77 8. 12. 2010 20:53)

Téma: Repro VOICE KRAFT

Zdravim, nemáte náhodou někdo zkušenosti s reprobednami značky VOICE KRAFT. Chtěl bych si je koupit, ale nevím jestli jsou kvalitní. Poradí někdo. Předem díky. smile

Re: Repro VOICE KRAFT

Ahoj, pokud jsi již něco o kvalitách této firmy něco zjistil, velmi by mne zajímala tvá odezva. O koupi sady reprobeden od tohoto výrobce rovněž uvažuji. Předem díky za odezvu. Stulad

(upravil codex 18. 8. 2011 17:31)

Re: Repro VOICE KRAFT

repro bude na 100% šit jako většina podobných značek.....ale uvažuji taky o jeho koupi na doladění zvuku v klubu, tak by mě taky zajímal názor někoho z fora jaký to asi tak bude mít zvuk a jestli to alespoň něco vydrží, dík , na mysly jsem měl něco jako je todle http://www.hudobnyobchod.sk/voice-kraft … b1b94f3e7b

Re: Repro VOICE KRAFT

Já bych si dovolil prorokovat, že to bude něco jako EM 151 (což je low end profi), jen s horšími repry.
Propaganda: 1,75´driver - to je samozřejmě 1" driver. Srovnání: Selenium D220 v EM 151 (rovněž 1") by takto byla 2". Čili driver je méně odolný.
Bedna je velká a hmotnost má 34 kg. Totéž platí pro o něco menší EM 151 (75x51x46), na magnet basáku (i v EM 151 jen 5 kg) v té VK moc nezbývá.
Další je charka do 35 Hz a zároveň citlivost 100 dB, na to by už musel být kvalitní (a těžký) magnet, což odporuje předchozí větě, i když to v té velké kysně bude vcelku dunět.
Cena je příznivá, nicméně mám zkušenost, že nejsem dost bohatý, abych mohl kupovat levné věci.
Lepší bývá občas něco slušného z bazaru (např. z Prodance).

(upravil codex 19. 8. 2011 16:28)

Re: Repro VOICE KRAFT

Ano ten odkaz co jsem tam dával já bude nejspíš už lepší volba, ale teď mě napadlo že "propiska77" měl na mysli určitě tuto bednu od VK …..
http://aukro.cz/show_item.php?item=1765 … =bazarove2

Re: Repro VOICE KRAFT

Pokud odkaz funguje, tak to je jiná verze nejlevnější varianty Omnišrotíku. Předraženo. Ale blbý hospodský to někdy mívají rádi, znám už dva takové případy...

Příspěvky [6]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » PA a zvukařina » Repro VOICE KRAFT

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£