Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Reprosoustavy » vyber reprosustavy

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 28 z 28]

Re: vyber reprosustavy

-24dB smile

(upravil Halen 30. 7. 2007 10:01)

Re: vyber reprosustavy

A znova a porad dokola, kdo ma Tesly nebo TVM jako by ani nezil a poslouchal doma nejake hruzoviny. Jsme na diyfans ne hiend-fans foru? Pomalu a jiste se tu zcina skladba prispevku posouvat kvalitou k f-sportu ....

Klidne si kup/postav bedny s TVM menici a budes prekvapen, jak pekne hrajou.  Jasn, uz jen cekam, ze se zase ozvou anti-tvm hájend maniaci a doporucej ti COKOLI jinyho nez TVM (jako by TVM byla nejaka Cina).

Znovu a znovu se presvedcuju o tom, ze zverejnit zde projekt s TVM nebo chtit koupit bedynky s TVM menici je v podstate ukazat "ja jsem socka" - aspon tak na me prispevky anti-tvm clenu pusobej.

Re: vyber reprosustavy

dokken napsal:

když si koupíš tyhle,budeš je mít hned a klid,než se patlat s nějakejma budkama a cpát do toho tesly.sice jsme na DIY a já bych tě rozhodně nepřemlouval.
http://www.hifishop.cz/DetailPage.asp?DPG=68794

aj si ich pocul?

Re: vyber reprosustavy

No a co myslite, jake jsou ty Heca? Reproduktory z Ciny, smesna vyhybka s elektrolytmi, tenka bedna z drevotrisky, atd.
Spravne navrzena bedna s TVM-kama + dobry zesilovac dela zazraky.

Re: vyber reprosustavy

no ano, ale kym by som nieco take vyrobil trvalo by som minimalne pol roka, mozno viac - takze to asi spravim tak ze si kupim normalne a neskor si postavim nejaky homemade stlp

Re: vyber reprosustavy

Tady http://hifibazar.cz je máš za 2.990 Kč
Halen: 100 % souhlasím!

Web

Re: vyber reprosustavy

Přesně tak,kup si nějaký nový hotový,nebo jetý z bazaru.....a časem nachytáš nějaký rozumy a můžeš si něco postavit.Máš resívr tak kdo by chtěl čekat...to je jasný.Projektů je tady dost.

Re: vyber reprosustavy

takze, moze mi niekto objektivne povedat ci je lepsie sonus 200 alebo heco 200? pripadne osobne skusenosti

Příspěvky [21 až 28 z 28]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Reprosoustavy » vyber reprosustavy

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£