Téma: Jaké autorádio

Ahoj, rozhoduji se mezi koupí autorádia Sony CDX-GT530UI a Sony CDX-GT640UI. Obě stojí přibližně stejně... jde jen o to, že CDX-GT530UI má vstup na CD přímo a CDX-GT640UI se musí odklopit... Budu rád za každá názor a radu. Děkuji

Re: Jaké autorádio

Sonyčku by som sa (len podľa ohlasov iných) vyhol.
Čo sa týka CD mechaniky, je to podľa mňa v podstate jedno, pretože keď raz ochutnáš USB kľúč v aute, namiesto CD, asi na CD zabudneš smile (Vlastná skúsenosť)

Web

(upravil zuki 23. 8. 2010 22:14)

Re: Jaké autorádio

Taky jsem si nedávno pořídil nové autorádio s USB a SD kartou (CD už to ani nemá) a většinou hraji jen z SD...

A k značce Sony - neznám dotazované uvedené typy, ale jsem už na Sony opatrný: 
To původní autorádio - pár let staré Sony (typ teď nevím) hrálo přiměřeně na mé požadavky autorádia, výkon asi cca 2x 25W. Důvodem výměny byla možnost USB a SD a normálního točítka na hlasitost. "Šipky" = tlačítka mě už dost vytáčely protože hned pod nima byly skoro stejné šipky na ladění a často jsem šáhnul vedle. Rádio pořád hraje a předal jsem ho teď synovi do jeho "plečky". Ale když jsem to nové zapojil (levný, asi čínský "šrot" - uvedeno 4x 45W, použito jen 2x repro), tak jsem myslel, že mi někdo vyměnil repra - jak to hrálo nečekaně podstatně lépe a i čistěji na výškách jak z rádia, tak i z MP3...

Dříve jsem "rád Sony" a měl jsem a mám asi 6ks techniky od Sony... Staré ks OK, ale poslední roky už několikrát z vlastní zkušenosti nic moc (naštěstí dnes jde skoro vše zakoupené vrátit)... Něco mají parametrama často i celkem dobré, ale zazdí to blbým SW nebo mechanikou nebo něčím jiným... Takže projet si recenze apod.!!!

Re: Jaké autorádio

Ok díky moc za rady tak asi půjdu do Alpine CDE-113BT