Re: Problémy s novým nezahraným L18RNX/P

Je to asi vyřešeno. Dělají to přívody ke kmitačce. Předtím se mi zdálo, že to dělá u malé výchylky. Teď mimo bednu pumpuje dost. Když tam byl testovací signál, tak jsem různě polohoval kontakty a podle polohy to drnělo... Pohraji si s tím a mělo by to být snad ok

Web

Re: Problémy s novým nezahraným L18RNX/P

Jo, tohle je občas nutné, léčím takhle autosuby, tam je to při velkých výchylkách tak na denním pořádku.

Re: Problémy s novým nezahraným L18RNX/P

Přívody k cívce jsem u uchycení k terminálu ohnul a zalil tavným lepidlem. Teď je všechno v pohodě a fakčí jak má. Moc díky všem.

Web

Re: Problémy s novým nezahraným L18RNX/P

Konečně jsem dnes dodělal druhou reprobednu a prozměnu jsem zjistil, že vrchlík (ten kužel vedený uprostřed kmitačky) je uvolněný... Vypadá to, že drží jenom na jedné straně... Vybavujem se mi otázka, jak je to s konstrukční kvalitou těchto repráků... sad

Web

Re: Problémy s novým nezahraným L18RNX/P

Pokud vím, tak jsi první, kdo si na provedení SEASů stěžuje. Sám mám doma G18 (stejný koš, fsufka fšechno) a no problem...

(upravil acoustic 26. 7. 2007 16:07)

Re: Problémy s novým nezahraným L18RNX/P

Není to ale divné, že u jednoho zkracuji přívody aby to nechrčelo a u druhého je prozměnu uvolněný vrchlík? sad A reklamovat to v USA by to asi nešlo sad

Web

Re: Problémy s novým nezahraným L18RNX/P

acoustic: Hmm, cítím s tebou, je to nepříjemný. Konstrukční kvalita tam je, tohle je opravdu velká náhoda. Kdes to kupoval? Je možný, že to jsou žluté náhražky, ty kurvy šikmooké zkopírují cokoliv. lol

(upravil acoustic 26. 7. 2007 17:31)

Re: Problémy s novým nezahraným L18RNX/P

Kupoval jsem to v první hromadné objednávce z Madisoundu... Kdyby se ten vrchlík podařilo nahřát, tak by se to lepidlo možná chytlo, ale asi bych mezi tím roztavil celý reprák... sad Kdyby to šlo, tak bych se asi připojil k druhé objednávce a vzal nový... Jsem perfekcionista a tohle mi pije krev...

Web

Re: Problémy s novým nezahraným L18RNX/P

Jak moc je to zlé?

Re: Problémy s novým nezahraným L18RNX/P

Jde s tím mlet na všechny strany kromě doprava - tam to drží. Až k cívce to přimáčknout pravda nejde... Ale je to tak tak... Se vším si hraji pomalu už 4 měsíce a nakonec to základní prostě není v pořádku... Promeškal jsem všechny objednávky, tak je to špatné...

Web

(upravil check 26. 7. 2007 20:34)

Re: Problémy s novým nezahraným L18RNX/P

Hmm, dokončuju bedýnky na L18 a jak se zdá je u obou pohyblivý Phaseplug. Dopředu/zadu ne, ale otáčet ano. U jednoho to je asi 0,5mm a u druhého čtvrt.

edit: ono je to prý normální (to moje)

Web

Re: Problémy s novým nezahraným L18RNX/P

Síla.

Re: Problémy s novým nezahraným L18RNX/P

To Check: Tak to se mi pohybuje asi stejně... Kdo říkal, že je to normální?? Nebo kde jsi to našel?? Jeden můj je úplně v pohodě a druhý jak říkáš...

Web

(upravil check 26. 7. 2007 21:00)

Re: Problémy s novým nezahraným L18RNX/P

Do toho 0,5mm je to v pohodě.
A ještě, pokud se ti phaseplug nezdá, tak ho vyndej a přetmel.
Posloucháte rádio Kyselim. smile

Web

Re: Problémy s novým nezahraným L18RNX/P

Oops, tak to máte špatný hoši, normální to určitě není, zřejmě špatná série - lepidlo... Nedalo mi to a zkusil jsem své L15 - uf, drží, fest. smile

Re: Problémy s novým nezahraným L18RNX/P

Už z dalšího zdroje mám ověřeno, že se PhasePlug otáčí do 0,5mm.

Web

Re: Problémy s novým nezahraným L18RNX/P

0.5mm ani nevidite! to jen tak na dotek citis ze to neni uplne fest! jestli to nekomu vadi tak ten phaseplug normalne chytnete a vyndejte(tazenim primo ven) vemte tmel a poradne to tim prilepte. (ale at to muze kmitat big_smile ) mam doma seasich repraku hodne a dost mi jich proslo rukama a u zadnyho sem nevidel ze by phaseplug z vyroby nedrzel. To si jej bud urval ty nebo nekde po ceste. Kazdopadne nemusis zoufat tohle si zpravis jedna radsost. Pokud se to ale vylozene nehybe tak bych to nechal jak to je...

Re: Problémy s novým nezahraným L18RNX/P

Jako tyjo, SEASů my prošlo rukama taky dost, ale všechny držely. A to byly ve valné většině starší kousky co už mají něco za sebou. DOkonce jsem se jeden čas myslně nomníval, že je to nějak "víc" uchycené, než jenom stick.

Re: Problémy s novým nezahraným L18RNX/P

ani ty strasi kousky nejsou nejak vic...mozna ta excel medena vsuvka je tam nasroubovana ale otom silne pochybuju.
Proc ti vadi lepidlo/tmel? ta vsuvka tam ma jen jedinou funkci a navic se nehybe tak snad nemusi drzet super fest ne?

Re: Problémy s novým nezahraným L18RNX/P

Mě nic nevadí.