Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » 20cm repro do aktívneho subu

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [7]

(upravil lacos 15. 8. 2010 20:40)

Téma: 20cm repro do aktívneho subu

Čaute. Potreboval by som poradiť s výberom repro do aktivneho subu. Bedna  je original 19l bassreflex na 20cm reproduktor. Diky za rady.

Re: 20cm repro do aktívneho subu

V tomhle objemu je jediný, co mě napadá, že by mohlo aspoň nějak fungovat je Monacor SPH-225C, ale do subu to není to pravý. S tímhle objemem ale nic kloudnýho nevymyslíš.

Web

Re: 20cm repro do aktívneho subu

No, ten monacor SPH225C je nad moje cenove limity, ale našiel som aj SPH-200CTC - doporúčaný objem BR bedne je 20l, myslím že ten by mohol pasovať viac.

Re: 20cm repro do aktívneho subu

No vidiš, na ten sem uplne zapoměl. Jo ten taky muze bejt, pokud ti vyhovuje víc 4 ohm. Akorát nemá moc velkou X max, tak bacha.

Web

Re: 20cm repro do aktívneho subu

4 ohm mi vyhovuje urcite viac, lebo chcem ho dat do originalnej bedne v ktorej je aj zos na 4ohm, len mam s nim jeden problem - nefunguje. Svieti ale nehraje. Neviete co s nim može byť lebo ja som ho rozobral a vsetko vyzera ako nove - nepoškodené. Je to Eltax Starlight - aktivny sub od domaceho kina alebo niecoho takehom (je na nom napisane ze ma 150W ). Nechcem ho vyhodiť lebo ma aj vysokourovnove vstupy aj vystupy, a to sa zide. Prosim pomozte poradiť co s nim mam urobiť .Diky za pomoc.

Re: 20cm repro do aktívneho subu

aha, nejdřív sháníš reprák a ani nevíš jestli to tím je.... Jestli to nehraje vubec, řekl bych , že to bude spíš zesilovač.

Web

(upravil lacos 18. 8. 2010 22:07)

Re: 20cm repro do aktívneho subu

Ta bedna ma dlhsiu historiu - reprak v nej uz nebol ked som sa k bedni dostal. Kupili ju moji kamarati z bazaru, a kedze nefunguje tak ju "zabudli" u mna v garazi. Ale reprakom to neje urcite - mam to uz odskusane. Takze neviem co s tym je - ake su najcastejsie zavady u zosilnovacov?    Mne napada len odpalene tranzistory, ale tie vyzeraju neposkodene.

Příspěvky [7]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » 20cm repro do aktívneho subu

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£