Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 10 z 16)

Audioweb.cz » Koutek pro začátečníky » Zesilovač sinclair

  Stránky: ««« 1 ... 8 9 10 11 12 ... 16 »»»

RSS

Příspěvky [181 až 200 z 304]

Re: Zesilovač sinclair

pomalu začínám chápat, proč má danhard pana Hazyse tak rád smile

(upravil reeb 17. 8. 2014 8:51)

Re: Zesilovač sinclair

https://www.audioweb.cz/viewtopic.php?p … 87#p301087

On má Vašek vždycky pravdu, nevim že by se někdy spletl..

Web

Re: Zesilovač sinclair

reeb: Taky jsem postupně časem nabyl stejný dojem. Já se vůbec Vaškovi nedivím, když občas zvedne hlas nebo se vyjádří jadrně i když za to může dostat banán. Je prostě takový, hlavní je, že ví a umí, proto nesnese, když ho někdo poučuje nebo přesvědčuje o opaku.

Re: Zesilovač sinclair

Já se snažím už na něj nereagovat. Určitě nejsem sám, kdo se o to snaží. Je to někdy těžké, nereagovat, ale určitě se to vyplatí.

Re: Zesilovač sinclair

Milý anti,  to pořád potřebujete, aby vám někdo něco dával zadarmo, to nejste schopni sami cokoliv dělat?  Vím, že se říká darovanému koni na zuby nehleď, problém je, že elektronika neni jako zuby, tam platí fyzikální zákony a normy. Být já panem Macurou, za tuhle publikaci, bych se hooodně styděl a dělal vše pro nápravu. Jenže s tím se pan Macura obtěžovat nebude, jelikož vám se to líbí, protože to bylo zadarmo a od Macury. Pardon pánové, já nefunguju podle toho, kolik kdo vyvěsí free projektů na web, já si dovedu tvořit vlastní. Co kdybyste tu místo opět bezpředmětného tlachání radši řešili ty chyby, které jsem tu nadhodil? Nebo je nikdo nevidí? Smutné.

Tohle sem dělal v 16ti, jako neznalý soplák: http://i61.tinypic.com/aa9et5.jpg
A tohle dělá senior inženýr: http://i59.tinypic.com/30dhxco.jpg
Vidíš ten rozdíl? Nebo opět hodláš moralizovat, jaký sem kretén?  Vsadím se, že kdybych tu publikoval s návodem tu mojí desku, že mě s tím pošlete akorát do někam, protože moje přezdívka vám nevoní, ale PMA má dokonalé automaticky vše, ať je to co je to. Běda upozornit, že tam má chyby... Už ste je aspoň našli?

(upravil rvx73 17. 8. 2014 11:59)

Re: Zesilovač sinclair

Hazys: a co číst, umíš?

cit.: Následující obrázky ukazují stranu pájení, stranu součástek a osazení součástkami. Jde pouze o nasměrování, jak navrhnout plošný spoj, můžete si vytvořit vlastní, dokonalejší návrh.

Pro funkční vzorek zesilovače byl navržený zkušební plošný spoj o rozměrech 133 x 70mm. Plošný spoj není optimalizovaný co se týče velikosti, mohl by být menší. Pro plánované umístění do skříně 3U x 400mm to ale nehrálo žádnou roli.

Re: Zesilovač sinclair

Ano, umím číst, taky tam čtu něco o nasměrování, které je naprosto zcestné, protože takhle se desky nedělají.

(upravil rvx73 17. 8. 2014 11:44)

Re: Zesilovač sinclair

já nevím jak tebe, ale mě u DPS zajímá akorát to, jestli to bude fungovat. Když je to schovaný ve škatuli, tak ať to vypadá jak chce wink A ve srovnání s rozměrem trafa a chladiče se nějakej ten cm desky navíc snadno ztratí.

Re: Zesilovač sinclair

No právě, v tom je ten problém. Mě není jedno, jak deska vypadá, a každý centimetr o který to jde zmenšit, mě zajímá. Ne vždy se staví zesilovač z 30ti součástek.

Re: Zesilovač sinclair

Boha jeho,to je furt dokola...
Nepotřebuju aby mi někdo dával něco zadarmo.Nejsem náročný a různých projektů jsou na netu tuny.Jen dokážu ocenit práci druhého i za předpokladu,že to není košér.
Pokud Hazysi stvoříte cokoliv v jakékoliv kvalitě jako volný projekt,máte moje uznání.Není můj styl odsuzovat něčí práci,právě naopak,cením si jakéhokoliv nezištného přínosu.S vaším jménem nemám problém.
Zkuste se nechat vyhecovat jako dohnalík a představte vlastní vizi.Opravdu mě zajímá jak to hne s parametry.

Re: Zesilovač sinclair

obávám se, že od pana Hazyse se tu ničeho kromě kritiky nedočkáme ...

"Myslí si, že bude učený, bude-li všechno hanět." Moliere

(upravil Hazys 17. 8. 2014 12:37)

Re: Zesilovač sinclair

A pořád dokonala, jak o hovně v celofánu. Ale běda na to upozornit.

Anti: Na Z30 se vyhecovat nenechám, ta topologie je naprd. Ale budu tu něco stavět v příštích týdnech, tak možná tě s tím potom seznámím.
Z těch starých sem spíš chtěl překreslit do vektoru desku na AU/RA zesák, ale to je běh na dlouho trať.

Re: Zesilovač sinclair

Bude mi potěšením smile

Re: Zesilovač sinclair

rvx73 napsal:

Hazys: a co číst, umíš?

cit.: Následující obrázky ukazují stranu pájení, stranu součástek a osazení součástkami. Jde pouze o nasměrování, jak navrhnout plošný spoj, můžete si vytvořit vlastní, dokonalejší návrh.

Pro funkční vzorek zesilovače byl navržený zkušební plošný spoj o rozměrech 133 x 70mm. Plošný spoj není optimalizovaný co se týče velikosti, mohl by být menší. Pro plánované umístění do skříně 3U x 400mm to ale nehrálo žádnou roli.

Ano, píše se tam v překladu třeba:
Předkládám Vám sračku a Vy se z toho poserte balhem smile
A jak vidím, takových co tam nevidí ty demagogické žvásty je tu hned několik ...

(upravil Dohnalik 17. 8. 2014 12:57)

Re: Zesilovač sinclair

By mluvil jinak, kdyby navrhoval PCB pro space, kde každej 1dm^2 stojí tisíce € jenom výroba a každej gram co má letět nahoru to prodražuje a podobný částky.

Re: Zesilovač sinclair

Škoda Vašku že někdy nezveřejníš něco ty, při tvých znalostech by to byl nejlepší zesilovač na světě  smile

Web

(upravil danhard 17. 8. 2014 13:31)

Re: Zesilovač sinclair

Ale to je zbytečný pro tohle publikum.
Co se týče topologie, tak je to v podstatě stále stejný zapojení a omezení a vlastnosti jsou celkem jasně daný. Jenže to zdejší tupci nevidí a jsou spokojený, přímo nadšený, když jim někdo předloží nějakou sračku, které můžou bezmezně věřit, jelikož je nad jejich chápání.
Vůbec mi nevadí, když tu někdo prezentuje svojí práci, i když je to nedobré, ale když je to takovým pompézním demagogockým způsobem, plné chyb a zavádějících lží, tam mě to nenechává chladným.

Re: Zesilovač sinclair

Ti méně zdatní to berou jako fakt,že lepší vrabec v hrsti,než holub na střeše...
Myslím,že zdejší publikum je schopné ocenit cokoliv.Ale málokdo má "koule" na to se tady s něčím pochlubit.

(upravil mordoo 17. 8. 2014 13:48)

Re: Zesilovač sinclair

Škoda, že posledné tri strany vlákna sú plné dohadovaní sa kto je aký a dokazovania kto je lepší. Dohadovanie sa o chybách projektu a ich moznych rieseni je pre nás TUPICH prinosnejsie. Posledný krok vpred spravil Dohnalik. Zvyšok je naozaj nezaujimavy.

Anti: nie je to úplne tak

Re: Zesilovač sinclair

Nedá mi to,ještě jedna technická:Jsme v sekci pro začátečníky a méně zdatné.Nazývat "tupci" ty,kteří nevidí nedostatky daného zapojení protože nedisponují dostatečnými znalostmi,mi nepřipadá příliš férové.

Příspěvky [181 až 200 z 304]

  Stránky: ««« 1 ... 8 9 10 11 12 ... 16 »»»

Audioweb.cz » Koutek pro začátečníky » Zesilovač sinclair

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£