(upravil JanImrichJr 21. 7. 2010 15:34)

Téma: Jak poznat falešný trand?

Brý den, chci si postavit leache v hezkém kabátku ale s ThermalTrakama .. Když zajdu do GME s multimetrem, či lupou, poznám jestli jsou ty tranzistory pravé? Jestli ano, tak jak to poznám? Díky.

Web

Re: Jak poznat falešný trand?

Nepoznáš, leda bys měl s sebou měřič charakteristik nebo aspoň tester na sekundární průraz sad Pochybuju, že kdybys to s sebou měl, nechali by Tě naživu smile Mají řadu dobrých důvodů prodávat polovodiče v prvním patře smile

Prostě - ani tam nechoď smile

Web

(upravil JanImrichJr 21. 7. 2010 15:53)

Re: Jak poznat falešný trand?

opamp: a kde mám jistotu že nekoupím šmejd? Ne že by to asi možná nebylo při těch max 20 wattech na doma jedno, ale myslím že je vždy lepší mít kvalitní součástky.

Mohl bys mi i poradit ohledně kondenzátorů? Mohu uštřit za DPS když je dám mimo? Mám tu kilometry takového toho stříbřeného kabelu od motorů v silikonové bužírce... měřil jsem ho deset metrů a měřák ukazoval stejný odpor jako když jsem mu zkratoval kabely smile

Taky nevím co koupit za kondy, nejlíp v tom samém obchodě kde koupím i ty trandy a ostatní součástky, protože nechci platit deset poštovných.... sice je v Praze krom GME ještě PSelectronic a GES, ale pochybuju že tyhle obchody jsou na tom jinak než GME smile jen v gesu mají i lampičky a v PSelectronicu rohy na reprobedny...

BTW Díky za osvětu cool

Web

Re: Jak poznat falešný trand?

Už se to tu mockrát psalo, ale slušné jsou ECOM, RC Components, Semic Trade (a další). RS components má e-shop a posílá bez poštovného.

Web

(upravil JanImrichJr 21. 7. 2010 16:16)

Re: Jak poznat falešný trand?

Ze zahraničí, nebo myslíš nějakého českého distributora? Nebo líp, dej mi odkaz smile
Díky ti.

EDIT: Aha Aha http://cz.rsdelivers.com/

Web

Re: Jak poznat falešný trand?

Jj smile

Web