Téma: Climax 600W

http://www.webinzeraty.sk/inzercia-foto.php?id=147653
Zdravim mam tento reprak v inej ozvucnici asi 50L s BR a potreboval by som k nemu zosik a trafo ale neviem kolko wattovy a aky zdroj k nemu a vyhybku. Potrebujem len aby to nejak dunelo no tak pls nieco navrhnite poskladat si to uz budem vedet aj sam big_smile dakujem

Re: Climax 600W

ty vodojeme smile jak ti můžem poradit když ani nevíme co je to za chrastítko smile že je na bedně napsané 600W to neznamená že to těch 600W vydrží smile můžeš takovým reprům naložit poctivých 100W a dlouho ti hrát nebude smile

Re: Climax 600W

vsak to mi je jasne ze 600W to nema ale tiez o nom viem len ako vyzera a co je tam napisane big_smile iba tak chcem vedet kolko tak moze vydrzat

inac hral celkom slusne na nejakom autozosiku kde bolo napisane 400W neviem aky ale zistim aj to za par dni big_smile len by ma zauimalo kolko asi je tych 600W

(upravil Lojzek 10. 7. 2010 20:29)

Re: Climax 600W

myslíš 600W výkon RMS ? to je těžko říct no, ono záleží i na citlivosti repra!
Přirovnám ti to asi tak -  mám takové auto (dáš fotku) jaké mám do toho tankovat palivo a kolik z toho vymáčknu na dálnici?

Re: Climax 600W

:DDD hej vsak jasne lenkeby dakto mal to repro tak asi by vedel no je to RMS ale tam tiez ludia vedia napisat neskutocne cisla no nic vyskusam najaky 100 W a snat nezhori big_smile a nepoznas najku dobru schemu ?

Re: Climax 600W

no jasné smile můžeš si klidně postavit i 300W a kdyby jsi ho spálil což asi s kvalitnějším zesilovačem uděláš tak si místo toho pak můžeš koupít lepší pumpu s tím že nějaké waty už budeš mít smile s těma schématama čoveče nevím to ti spíše poradí místní machři protože nemám nic odzkoušené - spíš zkouším ověřené zapojení které se prodávají ve stavebnicích.
Asi jak pozoruju máš možnost leptat a hrát si co big_smile

Re: Climax 600W

ne dobre tak 80 no big_smile a ked zhori tak ja som ho nekupoval :DDDD

Re: Climax 600W

Reálný příkon je udávaný/5 . Z prodejních důvodů prodávající dobytek ( sorry stračeny ) uvádí max. nebo
vůbec vymyšlený příkon. Zaměř se na značkové věci , u nich  prodejce nemůže tolik ojebávať.

Re: Climax 600W

hej ja chapem ze vacsina z vas by si z toho repraku urobila klobuk ale tak ked tam uz je tak nech to aspon nejak hraje

(upravil Želva 11. 7. 2010 13:52)

Re: Climax 600W

Hele já jsem v tom neznalec, ale myslím, že pokud chceš pořádnou radu, tak hlavně sežeň pořádné a přesné označení toho repra, které nebude jen domněnka, ale to co to je, dej sem na to případně odkaz na nějaký datasheet a doufej, že ti pak někdo poradí trochu seriózně. Takhle je to vše jen střílení od boku.

Edit: Dokavaď se tu neobjevý zajímavá rada tak můžeš pročítat Domácí SW http://audioweb.cz/viewforum.php?id=3 myslím, že tam najdeš i nějaké rady pro sebe a dozvíš se určitě obecné důležité zásady.

Re: Climax 600W

teraz uz fakt neviem pripojil som ho na toto http://www.sos.sk/?str=371&artnum=9619 co mam povodne k arn 6608 a  vyzeral ze mu to stacilo pri bassteste vydaval aj divne zvuky ako keby membrana buchala o magnet tak neviem big_smile myslim ze by mal vydrzat viac aj ked to tak nevyzeralo ale kupim okolo 70W a ked ho porazi tak ho porazi big_smile