Téma: Teson A2400

Čau, tak se mi vyskytl problém. Na mém zesilovači Teson A2400 při velmi nízké hlasitosti ať nastavené potenciometrem na zesíku a nebo na mixu, chrastí pravý kanál. Jen když zvýším hlasitost tak to přestane. Jestli se to v hudbě ztratí to nevím, ale docela mě to štve. Nevíte co s tím může být? sad

Re: Teson A2400

Zkoušel jsi připojit druhou bednu (nebo jinou) na tento kanál? Něco mě říká, že máš načaté repro v bedně.

Re: Teson A2400

Když tu bednu pro hudební soubory připojím k levému kanálu tak hraje čistě a při stažoné hlasitosti na mixu je potichu smile

Re: Teson A2400

Jinak chrastí to ikdyž volume na zesíku dám na minimum a když na kostru zesíku šáhnu rukou tak to chrastit přestane, ale když pak vyšteluju volume naplno tak to zase začne chrastit.

(upravil maros186 13. 6. 2010 20:36)

Re: Teson A2400

A navíc to chrastí ikdyž zesík připojím na jiný zásuvkový okruh. A ještě postřeh - když zesík vypnu vypínačem tak jak to hraje na ty kýble ve zdroji tak to vůbec nechrastí.

Re: Teson A2400

Pravidla, bod
12. Nepiš dva a více příspěvků za sebou, využívej funkce "Editovat". Její pomocí můžeš jednoduše upravit a libovolně doplňovat svůj příspěvek. Více příspěvků je dovoleno psát, je-li předchozí příspěvek staršího data.

Re: Teson A2400

Omlouvám se, čekal jsem tu spíš nějakou radu když mi přišel mail o novém příspěvku smile

Re: Teson A2400

Dost často to chrastění dělají mutovací fety na vstupech konců a to vždy po nějaké nepříjemné příhodě, kdy koncák dostal nějakou šupu do vstupu, třeba z mixu.

Web

Re: Teson A2400

Díky, aspoň vím, kde už přibližně hledat. Ale ode měto nebylo, již při osobním převzetí jak mi prodávající ukazoval, tak to taky chrastilo. Ale tak neber to za 2 litry. Můj mixák je taky výbornej, při jeho zapínání musím mít volume na zesilovačích na nule, jinak by mi vyskočily membrány z repráků do pryč a navíc bych musel čekat až m zase bude fungovat A2400 když ho to přebuzení ztlumilo big_smile