Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Koutek pro začátečníky » Ozvučení zahrady (pomoc)

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [7]

Téma: Ozvučení zahrady (pomoc)

Ahoj, jsem tady novej, snad píšu do správný sekce. Dostal jsem za úkol od fóti ozvučit garáž (sklep,přízemí a 1.patro), zahradu a posezení u krbu cca 10-12 repráků. V garáží mam autorádio který mi pohání zdroj od pc. Tak jsem myslel že bych to zapojil přes něj. Každej reprák by se měl dát vypnout. Co bych na to vše potřeboval? Poradí mi někdo?

Re: Ozvučení zahrady (pomoc)

čau, ono záleží jak to chceš ozvučit? jestli ve stereu/mono ? jaký budeš používat zdroj signálu? (vidím že asi autorádio - podle mě se to v nouzi dá ale je to jinak kravina!)  určitě důležité bude kolik do toho chceš hodit peněz? jaké máš na to repra/reprobedny? nebo naopak budeš kupovat repro/ reprobedny? posezení u krbu? máte nějakou perbolu? možná by to chtělo vyfotit nebo skusit skicnout půdoris co chceš ozvučovat.
Aby to trošku vypadalo tak to bude chtít víc informací a finanční strop do kterého se chceš vejít. smile

Re: Ozvučení zahrady (pomoc)

bylo by to mono ozvučení. Nejspíš bych použil to autorádio nechce se mi kupovat něco jinýho a přes jakej zdroj by to bylo nejlepší? Repráky nemam, musim nějaký koupit, stačí nějaký malí ale chtělo by to vodě odolný, když to bude na zahradě. Ubec netušim kolik to může stát, nechci žádnej šunt ale ani luxus, stačí nějakej optimální střed

Re: Ozvučení zahrady (pomoc)

hm tak soudím že asi autorepra budou pro tebe nejlepší z hlediska ceny smile jinak zdroj na to autorádio... to je těžko říct, za to kolik by tě stál zdroj tak si můžeš koupit nějaký kšunt zesilovač nebo receiver smile ono je to těžké bez peněz smile

Re: Ozvučení zahrady (pomoc)

... inspirovat se můžeš v příbuzném projektu : http://audioweb.cz/viewtopic.php?id=6630

... jinak google s heslem vlhkuodolné repro dá dost odkazů, otázkou je tvoje maximální cena investice ... wink


Lojzek - 2#: to je teda nářez, v jednom příspěvku tři kopance ... nepospíchej tak, být první s odpovědí a přečti si to po sobě ... perbola, skusit, půdoris ... dej pozor, aby si to tvoje čestinářka nehodila ...   big_smile:D

Re: Ozvučení zahrady (pomoc)

mirku v češtině jsem machr big_smile to buď rád že tu nesolím ímejly, ajsíkjů, a fízbuky big_smile

Re: Ozvučení zahrady (pomoc)

Lojzku ... díky, já totiž moc nesolím ... big_smile

Příspěvky [7]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Koutek pro začátečníky » Ozvučení zahrady (pomoc)

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£