Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 3 z 7)

Audioweb.cz » Nezařaditelné » TVM (celá továrna) byla prodána za 8 Kč

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 6 7 »»»

RSS

Příspěvky [41 až 60 z 127]

Re: TVM (celá továrna) byla prodána za 8 Kč

Tonsil je taky dead. wink

Re: TVM (celá továrna) byla prodána za 8 Kč

V sobotu idem cez Valmez, tak smeknem pred továrňou z ktorej pred 37 lety vyexpedovali moje bedne... Král je mrtev. Ať žije král!

Web

Re: TVM (celá továrna) byla prodána za 8 Kč

Už je rozkradeno

byl ustanoven předběžný správce ...

trochu mě mrzí, některé výplody některých z roku 2007, kdy jsem Vám psal, to je začátek konce ... pápá.

150 lidí nedostalo zaplaceno, probíhá rabování, TVM.

Buďte sbohem

Re: TVM (celá továrna) byla prodána za 8 Kč

V sobotu som iiel cez valmez, a nijaký oznam o konci na bráne nieje. Iba dačo o schôdze vedenia so zamestnancami tuším 27.11 v jedálni a potom ešte dačo o tom aby zamestnanci ktorí sú na 60% doma nechodili do areálu a podobne... Ale to že končia mi je jasné.
Za bránu som nešiel.

Web

Re: TVM (celá továrna) byla prodána za 8 Kč

Pánbu s nimi, nebyly kdeco ale za ty prachy jinde schopný repráky nekoupím! sad Byl jsem tam před pár lety na exkurzi a vypadalo to jakoby se před 20 lety zastavil čas tak se tohle asi dalo čekat...
Vzpomínejme...

Re: TVM (celá továrna) byla prodána za 8 Kč

Vsetko raz zacina a raz konci, Cesko-Slovensko uz davno nie su schopne priemyselne republiky s kvalitnym domacim produktom, zial, vedenie sme prenechali vykradackym zmrdom!

(upravil Eduardo 22. 11. 2010 14:02)

Re: TVM (celá továrna) byla prodána za 8 Kč

Kritik: rozlepená / díravá membrána z výroby? Myslíš si, že Valašské Meziíčí leží v Hanojském kantonu a pracují tam za dolar denně desetileté děti?
(ptám se samozřejmě jen tak, pro zajímavost)

Re: TVM (celá továrna) byla prodána za 8 Kč

Já si nic nemyslím.

Web

Re: TVM (celá továrna) byla prodána za 8 Kč

Eduardo: a ty si myslíš, že když je to české, tak je to automaticky to nejkvalitnější a bez chyb? Báby "u pásu" by asi nic takového neudělali, ale co třeba nějakej brigádník?

Ani bych se té díře nedivil. Stačí se jenom kouknout na křivě nalepené magnety. Že se používá kvalitní materiál, ještě neznamená, že je výrobek kvalitní.

Re: TVM (celá továrna) byla prodána za 8 Kč

Jedem taky rabovat?

Re: TVM (celá továrna) byla prodána za 8 Kč

Luky - asi nebude co ...
https://isir.justice.cz/isir/doc/dokume … uAABzEEAAP

Re: TVM (celá továrna) byla prodána za 8 Kč

Demolice, to je jak horor, takový krutý konec to být tedy nemusel...

Re: TVM (celá továrna) byla prodána za 8 Kč

To jednání vůči zaměstnancům je teda sprosté! Kluci, jestli je někdo z ValMezu, vyfoťte fabriku na památku smile

Web

Re: TVM (celá továrna) byla prodána za 8 Kč

Nevíte někdo něco o historii firmy? Kde se dělaly reproduktory za 1. republiky?

Re: TVM (celá továrna) byla prodána za 8 Kč

Na internetu jsem se dočetl že továrna TVM byla založena v roce 1937 bratry Knotkovými vlastnícími továrnu Mikrofona v Praze. Je to celkem smutné, když po 73 letech potkal továrnu takovýto osud...

Web

Re: TVM (celá továrna) byla prodána za 8 Kč

Kritik: Zapracuji na tom smile

Re: TVM (celá továrna) byla prodána za 8 Kč

Chlapci včera jsem tam byl stěhovali jsme lis .....Takovou hrůzu jste neviděli....všcko rozdrancované a vše se rozpaluje do železa ...škoda že jsem neměl foták po ruce jinak bych vám to vyfotil teď se tam už pravděpodobně nedostanu:-) teďkom naběhli na membránovnu haly prázdné a toho materialu co tam ještě zůstalo...lidi si ani skřínky nestačili odemknout a vzít věci zámky pouštípané .......
Ještě takové info majitelem tesly je nejaky moldavec co ji koupil:-)

Re: TVM (celá továrna) byla prodána za 8 Kč

Vojta: paráda wink
Nepochopím, proč neprodali majetek za nějakou symbolickou cenu. Určitě by se našla spousta firem, které by to odkoupily. Těch strojů a zbytku matroše co tam zůstalo je sakra škoda! Na druhou stranu, tam třeba nový majitel vybuduje firmu a zaměstná spoustu lidí smile

Web

Re: TVM (celá továrna) byla prodána za 8 Kč

Jak říkam vše vozili - vozí do šrotu vozí to někde za 10Kč kilo, takže jim je to více méně jedno:-) a zavesy, nenbrany, stredicky vsecko palili v hale na membránovně vevnitr....

(upravil Analfabet 26. 11. 2010 20:49)

Re: TVM (celá továrna) byla prodána za 8 Kč

Je to smutné...ale väčšina tovární takto skončí.

Příspěvky [41 až 60 z 127]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 6 7 »»»

Audioweb.cz » Nezařaditelné » TVM (celá továrna) byla prodána za 8 Kč

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£