Re: Přidávání magnetů --> +Bl, +SPL, -Qts

Že já idiot ti to pdfko hledal, trochu se snaž kurva když něco chceš.
A jestli je tohle složitý, pak nevím co ses mohl rejpat v zesech.

(upravil check 22. 7. 2008 22:52)

Re: Přidávání magnetů --> +Bl, +SPL, -Qts

Můžu ti poslat to, co používám já.

edit:(doslova)

Web

Re: Přidávání magnetů --> +Bl, +SPL, -Qts

pro check: ale on z toho vycházel.

Pro Starter:Já jsem se tak vytočil,že jsem začal občas psát.Nelze odpovídat"někdy": Jsou tu lidi co tě zabijou.Třeba Check.Své výtvory tady bezostyšně zveřejní třeba v rubrice Rady odborníků.

Re: Přidávání magnetů --> +Bl, +SPL, -Qts

Co?

Re: Přidávání magnetů --> +Bl, +SPL, -Qts

No nejhorší je vždycky srážka s blbcem.

Web

Re: Přidávání magnetů --> +Bl, +SPL, -Qts

doufam ze to tomu littlovy nikdo neudela... to uz je fakt moc..nebyt schopny dat hrstku soucastek do krabicky-neni potreba zadny plosnak- jen par zbytku dratu. Asi to zas tak moc nechce.

pry obronik na zesy... lol

Re: Přidávání magnetů --> +Bl, +SPL, -Qts

Sinclair se nehlásí, tak to vemu za něj...


DEBIL mad

Re: Přidávání magnetů --> +Bl, +SPL, -Qts

Aspoň jsem to zkusil. Nevadí, aspoň se něčemu přiučím. lol

kyselym: NIKDY jsem o sobě nenapsal, že jsem odborník na zesilovače, to bych si opravdu ani ze srandy nedovolil.

Re: Přidávání magnetů --> +Bl, +SPL, -Qts

Antonio, mohl bys prosím změřit změnu nějakého tesláka/s přidaným magnetem/ s přidanými dvěma magnety (ty dva se musí přitahovat)?

Web

(upravil little 4. 10. 2008 9:35)

Re: Přidávání magnetů --> +Bl, +SPL, -Qts

Konečně jsem ten měřící přípravek dal do kupy, jdu se pokusit něco změřit dle checkova návodu. smile

EDIT: Snažil jsem se změřit impedanci ARN6618 a poté jsem zkoušel postup pro změření TS parametrů. Měřící přípravek je (dle mého názoru) sestaven správně. Hodnoty součástek jsem (kromě Zenerek, které jsou na 3,9V) stoprocentně dodržel. Při kalibraci je souběh kanálů vždy pod 2dB (resp. pod 1dB), neví někdo, co s tím?
http://img32.picoodle.com/img/img32/3/10/3/t_problemm_31dd3eb.jpg

Re: Přidávání magnetů --> +Bl, +SPL, -Qts

Nikdo neumí měřit impedanční charakteristiku a TS parametry reproduktoru? smile

(upravil check 4. 10. 2008 16:01)

Re: Přidávání magnetů --> +Bl, +SPL, -Qts

Máš to správně zapojené polaritou do zesilovače? Zem ze zesilovače musí být přímo spojená se zemí pro reproduktor. Zkus nastavit druhý kanál jako měřící.

Web

(upravil little 4. 10. 2008 16:15)

Re: Přidávání magnetů --> +Bl, +SPL, -Qts

Možná jsem udělal botu při zapojování. Na svém webu máš schémátko, na kterém jsou popsány jednotlivé výstupy z té krabičky. Výstup zesilovač mám tedy přímo propojit se zesilovačem (resp. jeho výstupem), výstup nazvaný line-out má být propojen pomocí stereo jacku s line-out zvukovky a výstup reproduktor má být přímo propojen s reproduktorem? smile Omlouvám se, že se ptám jako debil. lol Do zesilovače má být samozřejmě příveden i generovaný signál z konektoru "speaker out" zvukové karty...

EDIT: Záměna kanálů nepomohla. sad Polaritou to samozřejmě není.

Re: Přidávání magnetů --> +Bl, +SPL, -Qts

OT: Check, aká je adresa tvojho webu, ja to neviem nájsť sad

Re: Přidávání magnetů --> +Bl, +SPL, -Qts

http://www.check.wz.cz/

Re: Přidávání magnetů --> +Bl, +SPL, -Qts

A google mi to podľa prezývky check nenašiel sad

(upravil dawsoo 5. 10. 2008 19:37)

Re: Přidávání magnetů --> +Bl, +SPL, -Qts

little:
Je to jednoduchý. pokud to máš zapojený dobře... tak zapojuješ jen jeden kanál výkonovýho zesilovače do krabičky a dva fousy z krabičky vedeš do line-in (ne do line out!!!) line out je ze zvukovky je připojenej právě do toho zesilovače... pokud máš vše ok tak na kalibraci by měly vu-metry v artě ukazovat shodnej signál a při přepnutí pro měření rozdílnej...před každým měřením musíš kalibrovat ,v artě musíš nastavit kerej kanál je měřící... nebo prohodit kanály v jigboxu.Pdle obrázku jsi buď blbě zapjil tu krabičku nebo propojení PC zes měřenej reproň smile

Není co dodávat...

Re: Přidávání magnetů --> +Bl, +SPL, -Qts

Pardon, špatně jsem se vyjádřil. Výstup označený jako line-in mám propojený s line-out zvukovky. Před každým měřením kalibruju. Fungovat se tomu prostě nechce, nemůže být třeba chyba ve zvukovce? Rád bych to svedl na něco jiného, než na sebe. lol

Re: Přidávání magnetů --> +Bl, +SPL, -Qts

Výstup ozvčený na obrázku jako line-in má skutečně vést do line-in zvukovky.

Web

Re: Přidávání magnetů --> +Bl, +SPL, -Qts

Ano, tak to také od začátku mám. smile