Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 73 z 422)

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

  Stránky: ««« 1 ... 71 72 73 74 75 ... 422 »»»

RSS

Příspěvky [1,441 až 1,460 z 8,422]

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

IO: Pěkný, já teď pracuju na DACu taky s DIR9001 a jako samotný převodník tam budu mít nejspíše PCM1794A. Operáky LME. Uvidím, co z toho vytáhnu.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Vymenil som potenciometer za ALPS a celkovo komplet dokončil
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hp … 5374_n.jpg
+sub s ARN230 a UNI100

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

nový kožený slipmat a audiotechnika AT95E na NC500 smile))

Kdybych spočítal na kolik mě celková oprava vyšla, asi určitě bych měl nový Debug

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Tak já jsem si udělal radost tím, že jsem si postavil sluchátkáč s TPA6120A2. Nechtěl jsem moc žrát jak všichni říkají, jak to bombově hraje...no, po prvním nakopnutí na dvě 9V baterie mě to složilo, naprosto perfektní dynamika...myslel jsem, že svoji hudbu znám, prd jsem znal. Je to zázrak, nevěděl jsem, že moje sluchátka umí zahrát takhle... a aby toho nebylo málo, na dvě "devítky" to má páru jako svině, do 32 ohmu...třepe mi to s hlavou. Doporučuju všem, fakt to hraje bombově.

(upravil Kritik 20. 1. 2012 19:57)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Dnes mi přišel balíček s http://www.bhphotovideo.com/images/larg … 352734.jpg a http://images.okazje.info.pl/p/sprzet-r … c-840-.jpg na sluchátka Shure SRH440. Pohodlí je teda podstatně lepší. Náušníky jsou z kvalitnějšího materiálu.

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Tak jsem naučil relé hrát big_smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

zas jsem pokrocil na ceste miniaturizace a vysledkem je "nanokombo" 20x20x10cm - 1425g !!
osazene je ARO567 + MAX9700 (samozrejme s vystupnim 4ohm LC filtrem - bacha v katalogaci maji zapojeni bez nej !! ) ktery ma tu krasnou vlastnost ze pracuje jiz od 2,5V.. jako pohon slouzi 1x Li-ion s UVLO ochranou (MAX16053) a integrovaynm nabijenim (MCP73831).. dale je zarazen kytarovy distortion (vicemene poupravovany klon stareho dobreho BOSSe MT-2) osazeny dvema OPA4354 opet fungujicimi na 2,5-5,5V... vzhledem k rozmerum je panel s potenciometry a konektory samozrejme na zadni strane.. sumasumarum, hraje to i na tom velmi nizkem napeti docela odvazne az lehce drze, a predevsim vejde se to ochotne ke kytare do velke kapsy mekkeho bagu..

kdyz navic pripocitam ze mam za sebou hnusne tvrdej intervalak a do pondelka uz jen samy lehky treninky - jdu zas jednou spat s usmevem:)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

sem získal od jednoho našeho nejmenovaného zpravodajského serveru press card.
Prý platí po ČR. Je v tom neomezený vstup do VIP a tak dále... smile

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

kamarád mi povídal, že může hrát i větrák... zkoušel to někdy někdo?

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

chyna: tak podle mýho může hrát cokoliv co obsahuje cívku a magnet, popř. se to občas musí uzpůsobit. Ale jinak bych chtěl zkusit naučit hrát floppy disk :DDD

(upravil zuki 21. 1. 2012 15:03)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Já někde na netu viděl hrát HDD a tak jsme to se synem zkusili... Nějak jsme tam přidali něco z čeho se dá udělat "trouba" (i rovinné, či petka atd.) - něco na styl stařičkých jehlových gramofonů a celkem to šlo smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

a jak to vubec je s tou disketovou jednotkou? Co je tam to, co "hraje" a jak to donutit hrát?

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Na to už budeš muset něco umět...:lol: "Hraje" tam motorek pohonu hlaviček.

(upravil babakus 21. 1. 2012 15:50)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Tak tak smile Na motorky se dá hrát ve spoustě zařízení, FDD, skener, tiskárna, CNC atd wink

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

sem si řikal... tak to si asi počkám no big_smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Mně se strašně líbila hymna zahraná na motor F1......:)

(upravil Dohnalik 21. 1. 2012 22:55)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Já jsem si zase udělal radost další kouskem, mám nějaké produktivní období lol
JPA100 - hraje to skvěle. Těžko popisovat, od sklepních basů až po rozjasněné, křišťálově čisté, výšky. Zatím si užívám jeho zvuk, poté půjde do mého aktivního subu. Bratrům se povedl. Speciální poděkování za pomoc také paří Honzovi Pasekovi.
https://lh4.googleusercontent.com/-5dK8ojjTDSQ/Txsj68UhwvI/AAAAAAAABgQ/XO5nIi-xrL4/s912/P1210001.JPG

https://picasaweb.google.com/1181469898 … 20/JPA100#

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Co ty vožralý výkoňáky? big_smile  Není to škoda do subu?

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Ujela mi vrtačka, nemám stojan. Vím, asi to škoda je, něco jsem si do subu chtěl postavit a tohle cenově vyšlo +- na stejno, oproti UNI100. smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

jen jeste k tomu hrani..  "hraje" skoro cokoliv co ma civku, v praxi se to hojne vyuziva u modelarskych bezkomutatorovych motoru, kde pak regulator pri programovani (nastaveni vychylek, zapnuti brzdy, a úpod..) komunikuje s modelarem "pipanim" motoru, vetsinou uz dokonce pouzivaji i vic ruznych tonu (+- jako tonove vyzvaneni u telefonu)

nu a pridavam i jeden odkaz - sice to neni avizovany fantom opery nybrz podstatne starsi Bachova tokata k fuze v D mol, ale to nic nemeni na faktu ze je to naprosto luxusni ctyrhlas lol
http://www.youtube.com/watch?v=dmoDLyiQYKw

Příspěvky [1,441 až 1,460 z 8,422]

  Stránky: ««« 1 ... 71 72 73 74 75 ... 422 »»»

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£