Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 66 z 422)

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

  Stránky: ««« 1 ... 64 65 66 67 68 ... 422 »»»

RSS

Příspěvky [1,301 až 1,320 z 8,425]

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Tak to jsme na tom stejně, ale 223 půjdou pravděpodobně k zesu k PC. Na efekty je jich škoda, to obstarají LM3886. Tedy pro upřesnění, hotové mám jen 2x222, desky na druhé dvě jsou asi na cestě (dnes volalo PPL), ty 223 mám zatím jen desky. Teď čekám na sady z ALDAXu, toroidy budou po Novém roce.

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Dnes ma bral kamarát zo školy na mašine. Vyložil ma pri semafóroch lidl a on išiel ďalej. o Chvíľu mi volá hlas celý nešťastný.
ON: Kurva dojdi pri autobusku nejaký imbecil do mňa najebal. Idem do nemocnice čau.

Ja letím k autobuske a tam vidím ležať SVčku a paťo už nikde. Zobrali ho do nemocnice nič vážne lakeť kostrč narazená.
Polícia to mala už odfotené zdokumentované tak jak došiel paťov otec, naložili sme mašinu.

Je to asi totálka zpredu. vidla ohnutá atď... Možno budem mať teda hračku na zimné večery.
o chvíľu priložím fotky.

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Pedro:
A tím sis spravil radosť? Mě by to teda moc nepotěšilo

Jinak taky jsem si dnes udělal radost
http://s4.postimg.cc/z3b29mrll/2083_sam_321311.jpg

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Hajtek - Krásavica smile

Pedro - To za to že na motorkách cez zimu vymýšlate kktiny... Neviem prečo, ale kde sa objaví motorkár tam je prúser, najmä akonáhle sa vyčasí a je teplejšie...

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Hajtek mňa potešilo že je paťo v poriadku.
Juro - tu je sucho a on jazdí na prax. Ináč by ju nestihol a taxi platiť nechce takto mu to je lacnejšie. Teda bolo.

Motorka je teda naozaj totálka. pôjde ku mne asi.
Juro- kukni fotky na fb mám ich tam.
Navine bol vodič čo vychádzal z vedľajšej nedal mu prednosť !

Web

(upravil right13 21. 12. 2011 17:50)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

http://i80.photobucket.com/albums/j177/ … 020981.jpg

funguje smile krásne na prvý šup

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Mooc pěkný, jak to hraje? Máš možnost porovnání třeba s UNI50?

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

ešte ho musím  podrobiť nejakým testom , je to len prototyp , pracuje sa už na ďalšej doske kde budú implementované aj ochrany , potom ten projekt zverejním

P.S. hrať to bude ako LM3886 nakoľko je to z rodiny Overture s dosť podobnou štruktúrou

Web

(upravil voltik 23. 12. 2011 0:30)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Sem si svojí sestavu vyfotil konečně "v racku".
http://img842.imageshack.us/img842/4364/22122011088.jpg

Pro méně znalé :
Gramo NC500
Zesilovač TW140
CD přehrávač MC902
Zesilovač ETA2474 (AZS225)
CD přehrávač CD482 (nicm oc kvalita- používám jej ale místo MC902- ten šetřím)
přibude AZS223 od Baby

Všechno funkční v slušném vizuálním stavu

Web

(upravil Yeayer 23. 12. 2011 23:51)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

voltik: tak jsem si sestrojil podle tvých stránek tu hvězdu smile
E: cvrkajs: tak hele, jestli se ti zdá, že jsem porušil znovu nějaké pravidlo, tak to napiš jinam. Myslím,že s tím, že se mi povedla udělat blikající hvězda VŮBEC nejsem OT, nikoho neurážim, flamewar nezakládám. Tak laskavě nepiš svoje osobní pocity a napiš to do sekce pro to určené, že žádáš, abych dostal ban znovu. Díky.
Voltik: Var. 2, a mám ji zelenou, použil jsem na cíp jenom 4 LED. A místo pot. jsem dal trimr, protože jsem zrovna neměl pot. na 50k. Ale jinak skvělá konstrukce, ještě že jsi to sem postnul! smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Před chvílí jsem si dovezl materiál na stavbu subwooferu. Až jsem překvapený, s jakou přesností to v truhlárně nařezali. Všechno lícuje jak má wink No a během svátků by mohl být funkční "prototyp" subík sestavy 2.1 k PC a DK smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Yeayer : Var. II. ?
Funguje což ?
Foto ?

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Pískomil potřebuje další nákop,jeden banánek mu nestačil.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Tak mám na stole ty Yamahy HS50M a krom toho šumu, kterej pude přežít, mě mile překvapilo to, že to i docela hraje a že to má překvapivý basy na to, jaký to sou prdítka smile

(upravil Nitram 24. 12. 2011 2:39)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

ja jsem dnes, nemohouc uz par dni najit chybu v mereni proudu na mem krasnem U, I, P, A meraku (zustavajici minimalni napeti na AD vstupu pri nezatezi), voblafnul tuto prostym SW zamaskovanim.. je to tezka prasarna ale co naplat - funguje to a konecne muzu trosku sofistikovane premerovat kapacity akumulatoru atd.... lol

Cvrkajs: narozdil od tebe kterej si timto koledujes o No. 6 - ma prispevek v ramci tematu a evidentne nic neporusuje hmm

piskomil: jj hod foto at vidim jak si pokrocil v pajeni smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Jo.Přiznávám,že jsem trochu přestřelil.Sory Yeayere.Abych nebyl tak OT,tak včera jsem dokončil dvoupásma s Monacorem SPH-170C a Seas 27TDFC tady z projektů od Dawsooa.Hraje to skvěle.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Yeayer: deska je určena pro trimr.
Na pozici C1 doporučuju osadit elyt 2u2 resp. 1u. Získáš tak zajímavý efekt, kdy blikají všechny parsky naráz stroboskopickým jevem, což ve videu není vidět - osazen 10u

Web

(upravil Yeayer 24. 12. 2011 15:34)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

voltik: já to chtěl spíš aby mi blikaly ty paprsky dokola, každopádně vyzkouším jen co se odtrhnu od stromku. Foťák nemám u sebe, takže budu fotit mým novým HTC wildfire S (bílá), což mě taky dost potěšilo.
babakus: dostal... smile
ke hvězdě od voltika: Ještě to nemám na DPS, ten dělám momentálně. Nakresleno:

https://i.postimg.cc/BLzwXzdf/2100836.jpg

voltik: proč tam jsou před těma LEDkama v sérii ty odpory? yikes vždyť při napájení 12V to je na 5 LED akorát ne?? A R není potřeba ?

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Copak? Snad jsi nedostal dárek předčasně? smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

naprovokuj lol R omezuje proud a chrani LEDky, to ze 12/5 je 2.4 jeste neznamena ze tam bude 2.4V uplne v kazdem okamziku.. a jako bacha oni LEDky jsou kur*sky "rychla" vec.. na desce DMX dimeru jsme nedavno resili SW problem tykajicise nesymetrie v PWM v radu nekolika desitek us !!! ktere meli za nasledek jiz viditelne "mihotani" u silnejsich LED pasku sad a taky vubec nemaji radi vyssi napeti - i silnej vykonej LUXEON s oproti normalni LEDce dokonalym chlazenim, ti pri vic nez cca 9V proste odejde (naprosto bez zablesku) i pri sepnuti na nekolik set ns a stride 1000:1 !!

..to mas trochu podobnou uvahu o "detailnejsim nahledu na problem" jako s tema uz drive jinde zminovanejma blokovacima kondama na napajeni - kdyz multimerak na 5V napajeni nameri 5V, taky to jeste neznamena ze tam je cistych nezvlnennych 5V..  wink

Příspěvky [1,301 až 1,320 z 8,425]

  Stránky: ««« 1 ... 64 65 66 67 68 ... 422 »»»

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£