Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 64 z 422)

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

  Stránky: ««« 1 ... 62 63 64 65 66 ... 422 »»»

RSS

Příspěvky [1,261 až 1,280 z 8,422]

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Počul som ich v mediamarkete a je to snáď zlý vtip. Veď to nehrá to len chrchoce a duní. mad

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Počkej,ty už jsi to koupil??? Proboha....:O

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Tak já nevím co proti ni máte, náhodou jsou to skvělý slucluchátka, co se týče vzhledu, tak hezkej leštěnej plast, zvuk výbornej, kabel se dá vyměnit (pochopitelně pozlacený konce), je k nim i takový silikonový pouzdro, a zvukově i vzhledově jsou např s Koss Porta Pro nesrovnatelný....

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Vysvětli mi k čemu ti je u sluchátek vzhled. Za to bych tě někam nakopl. Jak to tak vidím buď rád že jsi neviděl mé PC, to by jsi se chytl za hlavu a utekl. Než si něco takového koupím tak prolezu 3 prdele diskuzí.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Yeayer: Jak si můžeš ty blbe opovážit srovnávat tohleto s Porta Pro ?!

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Y - Tak tos neslyšel PortaPro,..

Jinak dneska jsem si zase udělal trošku radosti a říkal jsem si že si trošku nazdobím byt, chatu a otci restauraci tak jsem nedávno koupil tohle:

http://aukro.cz/vanocni-svetelny-retez- … 79841.html

Ledkovej řetěz, modrej, dá se nastavit i jenom svícení fakt 8,5m ledky od sebe ccca 5 čísel,..

(upravil Yeayer 15. 12. 2011 20:22)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Porta Pro jsem slyšel, ale vy jste asi určitě neslyšeli tohle...
Ale už stačí, mě to udělalo radost, a navíc jsem nevybíral já - jenom jsem řekl máti ať mi koupí sluchátka k Vánocům - tak jsem řekl ať je to od MonsterCable a dál jsem neřešil, čekal jsem špunty za 2k ale tohle mi udělalo radost no... Ale prostě když je máte v ruce tak jde poznat že jsou kvalitní a robustní nno.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Maminku máš hodnou,škoda že ti za ty peníze raději nekoupila třeba toto:
http://www.headphones.cz/inshop/prenosn … -black.htm

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Pískomile pískomile...

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Dohnalik: já ti dám big_smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Každý má holt jiné uši. Mě je z Port po všech stránkách také na blití smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Já porty nemusim taky, ale to Yearerovo je fakt mega úlet....

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

uuu , tie od AudioTechnica , to by som si dal povedať smile to musí hrať jak víno

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

tak mi dneska přišla první část hraček do dpa223.. a to velmi povedené desky ochran od Quarta... ještě dpa desky, polovodiče a elyty a pak to všecko asi navěsím na stromek místo ozdob smile

PS: a to jsem původně nechtěl už nikdy  žádný zesilovač stavět, ale 223jce jsem neodolal big_smile snad mi to nadšení vydrží

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Poslední příspěvek k těm MonsterCable: teď jsem je potají zkusil a řeknu vám, že to vypadá tady jako že jsou to podobný mr*ky jako skullcandy, který bych si už v životě nekoupil, vzhledem je to ale uplně něco jinýho. Žádnej plast kterej vypadá hezky ale hned se láme, ale naprosto skvělá kvalita, a je prostě vidět, že to je opravdu něco. Jestli pojedu k zukimu (vrátit zapůjčené 555ky) tak mu je pujčím, ať si poslechne a dá sem taky příspěvek, aby to nebylo jenom ode mě smile. Je pravda, že to je "skoro" pět klacků v koši, ale není, nebojte, věděl jsem do čeho jdu.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

za 5 litrů si mohl mít tolik materiálu, že ses mohl celej rok vzdělávat a hrát si s elektrikou.. hrát si s nějakým mcu kitem - třeba začít s AVR, postavit si lm3886tky místo tda2005 atd atd..možností je fakt hodně..svět se netočí jen kolem audia.. vlastně je to i tak, že prakticky tě audio nikdy neuživí a je to pouze nákladný koníček.. za to být dobrý programátor/vývojář embedded (mikrokontroléry pro řízení, fpga, atd) to je snad pořád v kurzu..ale ještě máš na to fůru času takže tak smile

Web

(upravil reeb 17. 12. 2011 17:26)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

luta napsal:

.. vlastně je to i tak, že prakticky tě audio nikdy neuživí a je to pouze nákladný koníček..

Máš pravdu, audiem se asi blbě živí. Nevím ale kolik lidí tady na to aspiruje... Spíš je to a) baví a b) chtějí ušetřit vlastní stavbou některé části řetězce (bedny, zesilovač, předzes, DAC, sluchátkáč..) což, pokud zvolí vhodnou DIY konstrukci, se podaří (DPA, PMA, HS-DAC). Audio je část analogové techniky a to není nikdy k zahození..
Navíc ne každý své koníčky přepočítává na peníze..modeláři, myslivci, rybáři, atd.

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Sklidil jsem papričky, musel udělat místo pro stromeček smile. Bylo jich málo, pozdě jsem je vysel a léto stálo za prd.

http://s4.postimg.cc/v90imluih/6109_naga.jpg

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

https://i.postimg.cc/2qj3c93W/2013164.jpg

Nejsi sám ,tež jsem tomu moc nevěnoval, času jest málo,ale 70 ks bylo..

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Tabasco papriček jsem měl dost, ale nagu jsem letos pěstoval prvně. Z deseti semínek přežily jen tři rostliny a ty měly 15 plodů.

Web

Příspěvky [1,261 až 1,280 z 8,422]

  Stránky: ««« 1 ... 62 63 64 65 66 ... 422 »»»

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£