Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 397 z 422)

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

  Stránky: ««« 1 ... 395 396 397 398 399 ... 422 »»»

RSS

Příspěvky [7,921 až 7,940 z 8,421]

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

hrají trochu jinak?

Slepý test?? wink Nie pocity," lebo cena"..

(upravil mechanik 5. 4. 2022 22:16)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

BV, tak sa ten IO volal inak než PGA, to je hádam jedno.

Končím, idem sa radšej do niečoho pustiť. Mám tu nepopárované JFETy big_smile

(upravil jardag69 5. 4. 2022 23:15)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

BV nebyl to slepý test. Byl to opakovaný test a postupné doladění. Cena už vůbec ne smile Materiál má cenu pár stovek.
Teď píšu o tom, jak to mám doma. Nejvíc to poznám na mužském hlase a je uplně jedno, jestli je to mp3 nebo něco jiného.

(upravil mechanik 5. 4. 2022 23:28)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

jardag69, nenechaj sa zmiasť tým čo kto píše na fore. BV na slovante písal že používa k repro koax smile Iste to oproti 2 linke doloží meraniami big_smile Ak to vyznieva arogantne tak sa ospravedlnujem a arogancia v tom nie je. Len som si tento krát urobil trochu prdel... BV si spolu s danhardom vážim ako TOP machrov na koncáky v CR a SR smile

Mnoho ľudí používal VF postriebrené koaxy big_smile Ale myslím že sa ti teraz žiaden neprizná. Ja inak po prvej skúsenosti s kaxom som to hodil do skryne big_smile Že by to hralo prepastne inak sa rozhodne pvoedať nedá zatial čo tá neohybnosť človeka dokáže pekne nasrať big_smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Koax je fajn. Krásně čistej. Mně se ale nejvíc líbí multipár s malou indukčností a malou impedancí. Cca 10.

(upravil stiglitz 6. 4. 2022 19:54)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Tak já nevím, jestli jsem si udělal radost, dotáhnul jsem dom RFT B3010 HiFi. Hrají obě, je to poničený, ale ne natolik, aby se nedaly renovovat. Co jsem si vygooglil, tak že to mají odměřené s tím čílkem, kde se počítá i s tím jakože zvukovodem před výškou a podobně, nicméně když to sundám, je to, jako bych z bedýnek sundal deky. Vono to celkem nehraje úplně blbě. Ale...

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

stiglitz jé s nima jsem začínal jako mladej kluk v roce 1988. Koupil mi to otec jako komplet s RFT SC 1800 Casseiverem.
Hrálo to slušně. Stále to mám na chatě funkční. Zajímavost je, že ty reproduktory mají polyuretanové závěsy a po 34 letech jsou v perfektním stavu. To je neuvěřitelný.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Mám dojem, že zbytky z tohohle NDR aparátu mám někde uskladněný, ale bedýnka se dochovala jenom jedna. Kdyby to někdo chtěl na náhradní díly, rád to rozdám.
Zesilovač s A273/A274 pěkně šuměl, ale co už , byla taková doba. Kámoš si do toho nabastlil DO od televize (U806/U807), aby se nemusel zvadat z betle...

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Včera jsem dovezl od pána, nádherný kousek Primare pre 32,tak jsem zvědav na můj preamp jak obstojí.

https://i.postimg.cc/ygqRnSKB/IMG-20220406-182027.jpg

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Benazi, najväčšia slabina bude ten prastarý player... DAC je klúčová vec...

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Můj je jen primare pre 32,pozadal jsem prodejce o foto, jen aby bylo jasno. Pan měl ještě i koncák ten už prodal, místo toho koupil Accuphase nádherný stroj, já jsem preamp ještě ani nevybalil je ještě v krabici, ještě musím slušné xlr kable vyrobit.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Moj novy gramec https://youtu.be/nRp2TcqKPJk

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Gramec pěknej i tvoje anglličtina.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Dodělal jsem sluchatkac od Wiliho, musím říct že  jsem překvapen jak skvělé hraje, ještě nějakou kloudnou krabici a jeto.

https://i.postimg.cc/6TjXLj0g/IMG-20220314-092308.jpg

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Pěkné, jenom ten přívod k trafu se mi nelíbí.  dev

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Benazi parada smile presne taketo foliaky som tam planoval napasovat ale nastojato big_smile asi sa do toho dam ked to vidim big_smile inak tie vystupne lampy sa mi len zda alebo su fakt vacsie? 6n6p?

robil si aj upravu podla tohto?

https://www.audioweb.cz/viewtopic.php?p … 64#p380464

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Ale ľudia, veď lampy údajne hrajú ako Dčko. No a tie velké MKP/polypropyleny. Neviete že stačí bipolár alebo dva elektrolyty v serií? big_smile Skúšali ste to s hluchými ľudmi v slepom teste kým do toho štekal pes a susedia spali? big_smile Ak to v slepom teste nerozoznáš 110 krát po sebe tak to nemá výpovednú hodnotu big_smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

mechanik, big_smile není 110x málo?

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

http://www.technickykrouzek.cz/fotoweb/ … rce-tk.png

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Tak jako vždy jsem dopsal další blábol: https://bit.ly/3tdoMSw Prostě ... tisice děkovných dopisů a do toho ...
Neumíš parkovat?
(Vy jste jako spisovatel?)

Citát:
„Člověk, který něco píše, aby se ujistil, že je kumštýř, je s odpuštěním trouba.“ —  Jan Werich

Nebojte se, už dávno jsem zvyklý na kritiku, na to, že si dělám takříkajíc co chci, ostatně v dnešní době už je to vlastně i jedno. big_smile

Web

Příspěvky [7,921 až 7,940 z 8,421]

  Stránky: ««« 1 ... 395 396 397 398 399 ... 422 »»»

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£