Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 288 z 422)

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

  Stránky: ««« 1 ... 286 287 288 289 290 ... 422 »»»

RSS

Příspěvky [5,741 až 5,760 z 8,421]

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Nakoľko cestou rôznych povolaní som sa dostal ku stolárčine, tak som si kúpil pomocníka.. Motor 2,3JTD Iveco, 144000km, rv 2003
Všetci "borci" ktorí ho nevideli, tvrdili že má najazdené aspoň 2x toľko, a tí, čo ho videli povedali, že má skutočne asi tých 140 tisíc.
Neobité, nehrdzavé, zachovalé... smile Teším sa mu.

https://scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14448867_339287466410724_2685562367940702117_n.jpg?oh=61ebf6c8f81bb9da02c6bb0cbdcd3f47&oe=58A5BB3E

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Stiglitz: Sdílená radost, dvojnásobná radost. Ať Ti dlouho vydrží, a hodně úspěchů.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Stiglitz: mnoho zdaru, úspěchů ve vedoucí pozici, hlavně nepodlehni kmarátšaftům s podřízenými u piva a zábavy, lide jsou podrazácké děvky, jen tvrdá ruka na holotu, tvrdá pěst něco dnes znamená

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

(upravil mechanik 3. 10. 2016 16:24)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

DeadMAN, ja na dodávky príliš niesom... ale za to, môžem pochváliť ten krásne zelený a rovný trávnik! smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

maxell napsal:

Stiglitz: mnoho zdaru, úspěchů ve vedoucí pozici, hlavně nepodlehni kmarátšaftům s podřízenými u piva a zábavy, lide jsou podrazácké děvky, jen tvrdá ruka na holotu, tvrdá pěst něco dnes znamená

Tohle bych tady nečekal...

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

...a proč nečekal? Však v téhle zemi je tohle naprosto normální.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Bohužel, jakmile povolíš, začne se to sypat, tohle vím.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

to Stiglitz: A tuhle znáš? - Přijde mistr po smrti k bráně ke Svatýmu Petrovi, a ten mu říká "nemám tě na seznamu, běž do pekla" a mistr mu říká "tam už jsem byl, a taky mě nemají na seznamu" Svatý Petr "tak běž tam, kam tě všichni posílali..."

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Patřím mezi "holotu",ale vycházím s vedením naprosto v pohodě a rozhodně se necítím jako "podrazácká děvka".Myslel jsem že na tomto fóru je trochu jiná sorta lidí,no co už....

(upravil stiglitz 3. 10. 2016 21:37)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Hele, jako předák jsem působil doteď. Vlastně mi dali jenom jinej modul, a k tomu kancl, je to trochu o jiným standartu, a paradoxně mi ubude stresu. Dělal jsem taky na lince, normálně manuálně. A taky vím, že apriori je předák, mistr vůl. Ten totiž nepatří nikam. Mezi ty zdola ne, a ti zvrchu ho stejně neberou. Taky jsem toho prošel dost. Dělal jsem traktoristu, kombajnéra, na vojně u PHM, železničáře - taky na vojně, pak jsem vyráběl tvárnice, normálně jsem sypal do mašiny beton, a ona to uvibrovala, ráno se to posbíralo, a jelo se nanovo. Dělal jsem v lomu na vrtný soupravě, dělali jsme odstřely, pak na drtiči, těžká práce. Pak mi tam dali Tatru, 148. Udělal jsem si tam strojničák, a obsluhoval  KNB250. Dělal jsem pak pět let jako seřizovač lisů na termoplasty, nepřetržitý provoz. Dělal jsem na vodárně, kopali jsme kanály, sračky, vodovody, měnili v barácích vodoměry, všechno.Pak jsem začínal normálně na montážní lince, tam co dělám doteď, pak jako předák, a teď jsem dostal na výběr, ber, nebo nech být...
Ono nejde o to, že jsou lidi podrazáci, to ne. Jenom, jak povolíš jednomu, musíš pak všem. A nebo nic, nesmí to být, že jeden může, a druhý ne.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

A kolikrát si člověk jako šéf řekne, jakej to byl klid bejt "jen" dělník......

(upravil stiglitz 3. 10. 2016 21:40)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Pravda. Zrovna dneska, vysmátý obličeje, ve dvě padla, já dělal papíry ještě ve čtyři. Ale stresu mám míň. Nemusím dělat v poklusu, aby se mi ani na chvíli nezastavila linka, jako dosud, tady to můžu odložit.

(upravil Anti 3. 10. 2016 22:01)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

S nadřízeným se buď vychází nebo ne.U nás to funguje tak,že pokud se nadřízený snažit uplatnit systém "tvrdé ruky nebo pěsti",naběhne si sám.Nepotřebujeme nějaké povolování,nám stačí když se nadřízený projeví jako člověk a ne debil co si myslí že něco zmůže silou.Přijde situace,kdy potřebuje podržet od svých podřízených před svým nadřízeným a pak má prostě smolíka.Nejsme banda tupých idiotů a svou práci vždy odvedeme na požádání nebo jako samozřejmost plynoucí z pracovních povinností.
Pracuji celý život u jedné státní firmy v nevýrobním sektoru.Na výplatu hovno ale parta dobrá,ne li skvělá.Možná proto se na to dívám trochu jinak.Každopádně moje rozhořčená reakce se týkala především příspěvku od "maxella".Jsem rád že nemusím dělat pod takovým člověkem...

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Vidím že jsem to pěkně nastartoval jedním starým vtipem smile
Já to teda mám tak, že můj šéf je na mě moc měkkej, protože su to já sám.
Ale pořád lepší než cizí člověk, to jsem dycky těžko nesl a ten dotyčnej taky...
Po zkušenostech z vojny, kdy jsem "velel" partě puberťáků kteří dokázali třeba nalít naftu do chladiče, potažmo s otevřenými vypoušťáky, že tohle nikdy dělat nechci, pokud to jenom půjde. Ale každej sme jinej, někteří se v tom dokonce vyžívají. Holt asi nejsem "týmovej hráč".

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

DJ_Rix napsal:

A kolikrát si člověk jako šéf řekne, jakej to byl klid bejt "jen" dělník......

rozdíl je enem ten že šéf dělníkem stát se může, naopak velmi, velmi, velmi těžko...

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

(upravil pzwak 4. 10. 2016 10:06)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Dokončil jsem sluchátkový zesilovač pro kamaráda, na výstupu 6n6p a VT na C jádrech, frekvenčka 20Hz-20Khz +/-0.8dB, 7Hz-35Khz -3dB, THD při 50mW menší než 0.1%, při 20mW pod 0.05%, bez NFB smile Krabice byla daná, takže trochu problém s konstrukcí a ovládáním (jen jedno tlačítko), tak jsem doplnil infra. Výstup přepínatelný 32 / 150 / 300 /600 ohmu. http://www.pzwak.eu/tubes/_IGP3204m.jpg

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Petře má to jedna radost, určitě pro ucho i oko.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

tos postavil sám ? hezké, moc pěkné doopravdy

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Díky za pochvalu smile jj, vývoj chvilku trval, po cestě jsem musel řešit pár drobností, ale je to dobrý pocit. Hraje to, svítí to a v porovnání s OTL to má víc basů (subjektivně). To je ale dané kvalitními jádry VT, tloušťka pásku 0.15mm. A jede v A třídě, SE. Ovšem vinutí VT byl zážitek, mají celkem cca 8000 závitů každé. Snad bude majitel spokojený smile

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Dají se někde sehnat podobný C jádra?

Příspěvky [5,741 až 5,760 z 8,421]

  Stránky: ««« 1 ... 286 287 288 289 290 ... 422 »»»

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£