Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 247 z 422)

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

  Stránky: ««« 1 ... 245 246 247 248 249 ... 422 »»»

RSS

Příspěvky [4,921 až 4,940 z 8,422]

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

opravene wink

OB 4 pasmo aktiv 15" H frame ala Linkwitz | rpi4 moode + CamillaDSP | ESI GIGAPort eX | 4x HYPA10 (pasiv KEF LS50 meta | CW DAC1 | HYPA17)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Dnes se mi narodila dcera Dita smile Takže o radosti mám postaráno na celkem dlouhou dobu smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Gratuluji taťko smile

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

taky se připojuji ke gratulaci smile

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Děkuji smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Gratuluji.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

tak i já jsem si dneska udělal radost - dorazily vydražené sluchátka sennheiser HD590... svět je hned nějak zářivější... smile

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Gratulace.

(upravil mordoo 22. 1. 2015 19:14)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Kupil som novy notas Lenovo a teraz neviem si mi to spravilo radost. S novym win8 sa citim ako s posratym smartfonom s otravnym androidom plus milion lenovo 'uzitocnych' aplikacii.   Asi dam format C: a potom daku kopiu win7 aj ked licencia je na 8.

doplnenie: system back up holeho systemu 28GB - tusim Microsoft ovladli vesmirni lide ... tolko kalerebov tu cloveku vnucuju. Ble... Zlaty DOS.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Někdy po Vánocích jsem si roztřískal mt SOny xperia Z1, dneska přišel nový prý originální displej http://aukro.cz/show_item.php?item=4964537986 , ale ejhle, po výměně a zapnutí mobilu jsem se zhrozil - naprosto nekontrastní zobrazení, absolutně chcíplé nesyté barvy , jakýkoli barevný přechod není plynulý ale přechází postupně třeba v desiti odstínech kde je jasně vidět kde začíná světlejší část dalšího odstínu atd... No v sobotu jedu na lyže tak jsem byl rád že budu mít funkční mobil a když mám fullHD displej, 20,7Mpx foťák a čtyřjádro na 2,2GHz tak můžu hrát jakoukoliv hru, koukat na film co má klidně 10Gb, fotit jak chci ale tohle prostě dokáže zkazit dojem ze všeho. na to se prostě nedá dívat když se ve filmu stmívá scéna a začnou se z rohů doprostřed posouvat kruhy tmavších a tmavších odstínů Jediný z čeho mám radost je že mi funguje celá dotkyová plocha. No doufám že prodejce nebude hajzl a vrátí mi prachy.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Koukat se na film na mobilu?To musí být zážitek big_smile
Já jsem se dneškem spokojený.Díky kamarádovi se mi vrátili hlavy na mašinu se seřízenými ventily.Můžu o víkendu skládat...

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

mordoo - na w8.1 se dá nasadit clasic shell, který vypadá a funguje jako XP/w7 a dá se i slušně nakonfigurovat, co chceš kde mít v nabídce. Ale když vydržíš, tak mrkvosoft slíbil w10, které budou mít, světe div se, zase klasický shell jako XP pro nb bez dotykového displeje...

Web

(upravil mechanik 23. 1. 2015 8:32)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

mordoo, w8 bez štartu a ponukou pod ním neni najlepší ale windows 8.1 je už v poriadku. Windows 8.1 štart má, len po otvorení vyzerá inak. Vypnutie je tiež riešené mimo štartu ale to tiež nevadí. Všetky ostatné veci sa dajú upraviť. Ja som spokojný. Je to windows s najkrajším dizajnom od tých sivých som všetky až do dneška poznal. Windows 7 a vista ma odpudzovali najviac. Ale ako microsoft poznám tak ten dizajn zase 10x od základu zmenia tak aby nevyhovoval vôbec nikomu.
Hlavne si sa nepochválil tým rýchlym vypínaním a neviem či nie aj zapínaním. Pri mne je to vypnuté tak za 2-3 sekundy.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

jasne je to 8.1 a ten nabeh a vypinanie to je fajn, ozaj niekolko sekund a SSHD tusim este trocha rychlejsie teraz ako prvy den (o 2-3 sekundy).
W10 na byt zadarmo pre majitelov W7, W8 tak uvidime.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Anti: no když nemám ntb a večer zalehnu dřív tak mám v mobilu vždycky připravenej film a můžu ti říct že to zážitek je, sony xperia z1 má jako jeden z mála velmi kvalitní zvuk. Prostě tím zmrveným fake displejem ten mobil je k ničemu, fotky vypadají úplně jinak než jak je tenhle padělek zobrazuje a to že v dobrých světelných podmínkách jsou ty fotky fakt vynikající.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Po asi 15 letech odpočinku rozebranej na prvočinitele jsem dorepasoval NC500.
http://dokken.rajce.idnes.cz/Tesla_NC_500_restoration/
https://www.youtube.com/watch?v=lXqexjHa6wg

(upravil DJ_Rix 1. 2. 2015 20:56)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Yeayer: Já pořád zastávám názor, že to není fake display, ale prostě hajzlovej kus co neprošel při testech ve výrobě. Kdo by se dělal v číně s pajcem, když se tam vyrábí origoš.

dokken: Máš to krásný kurnik....vždycky když vidím a slyším jak vám ty gramce hrajou mám zase nutkání si jeden pořídit taky...

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

NC500 a AT95? Vyborne, mam to v takej istej kombinacii, a hraje to uzasne. Len ta oranzova... ale proti gustu....

(upravil dokken 1. 2. 2015 21:48)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

přesně tak..oranžová ))
ani jsem netušil, že jsem stvořil klon Music Hall mmf 2.2, kterej ač emerickej se dělá v Litovli..
http://shop.avcenter.cz/avcenter/eshop/ … mmf-2-2-LE
jinak plnič, broušení, 7 vrstev laku, každá broušená pod vodou..znova bych to dělat nechtěl..

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Dnes jsem upgradoval z Nokie 6230i na 6303i. Konečně pořádný mobil lol

Web

Příspěvky [4,921 až 4,940 z 8,422]

  Stránky: ««« 1 ... 245 246 247 248 249 ... 422 »»»

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£