Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 238 z 422)

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

  Stránky: ««« 1 ... 236 237 238 239 240 ... 422 »»»

RSS

Příspěvky [4,741 až 4,760 z 8,422]

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Dnes jsem opravil své holičce její pracovní nástroj - strojek na vlasy Remington (jen vadný kabel).
Mám za to slíbeno 5 stříhání zdarma!!! banana

I když už mám v holičství slevu (namísto za 70 to mám za 40,-), kdo mne viděl v reálu wink, ví proč!

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Mno vida... já zase prohrál někonečněj boj se svářečkou unimig její sice teoreticky dokonalý, ale po letech značně nespolehlivý řízení výkonu šestipulsním celořízeným můstkem v sekundáru, na to už nemám nervy...

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Jupi: krabička je z taiwanského modemu Atrie 1440, panely (přední i zadní) je vlastní výroba včetně popisu. MLT odpory mám docela rád smile především 1W - mají pro lampy vhodný rozměr - s přehledem se uchladí, snesou vyšší napětí a relativně moc nešumí

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Petre pekny...jsem zvedavej i na ten celolampovej model...MLT 1W pred pomerne nedavnem nekdo prodaval na Aukru,docela dost hodnot a za slusny peniz....par set kousku jsem nasyslil....:-)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

pzwak: Konečně se tu objevilo něco, co není fádní, jednotvárný, opajcovaný (teda doufám že fakt není) a líbí se mi to dost. Byla by nějaká celkovější fotka střev?

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

kudlibabka: taky mam nasysleno smile ten celolampový bude mít jinou topologii, zhruba už to mám odladěno, teď to chce už jen navrhnout PCB a dodělat
hazys: pajc to není, i když vymyslet s lampama něco opravdu nového a přitom jednoduchého je problém, takže některé části téhle topologie nejsou nové, jen jsem je upravil, doplnil a spojil. Pokud je to možné, vyhýbám se celkové NFB a snažím se vystačit si s lokálními. Celková fotka střev je, vlevo je audio část, vpravo zdroje a logika zapínání a ochrany. Když jsem to dodělal, došlo mi, o kolik jednodušší a elegantnější by to bylo s jednočipem, ale už se mi to nechtělo předělávat, takže příště smile
ps. zdroj VN je modifikace Markova zdroje k OTL sluchátkáči, za inspiraci mu tímto děkuji wink
http://www.pzwak.eu/tl/MMPreamp2.jpg

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

pzwak: Nejsem zastáncem elektronek, možná jsem k nim ještě nedospěl, ale tohle se mi opravdu líbí. Zajímala by mi ta audiočást. Bylo by možné vidět aspoň slepé schéma?

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

jj, pošlu ti to mejlem, přeci jen nerad bych, aby se to volně šířilo, docela jsem si s tím užil ...

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

2pzwak:pekny pekny...
ja jsem dneska dodelal DAC pro kamarada,foto zde:
https://lh5.googleusercontent.com/-SKvd … /final.jpg

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

kudlibabka: hezké, se dřevem to opravdu umíš...

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

diky...vic obrazku zde:
https://picasaweb.google.com/kudlibabka/DACs#

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Z tech kondíků klepne Hazyse pepka smile

Web

(upravil mechanik 15. 10. 2014 23:19)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Také som vyberal z rádií alebo TV ked som mal asi tak 8 rokov big_smile ked nie aj menej...

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

2reeb a mechanik:myslite ty MBM nebo ty motorovy?

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

kudlibabka: tipuji, že myslí oboje... smile Jinak ty MLT mají jednu chybku, časem jim docela dost oxidují vývody. Na funkci to sice nemá vliv, ale už to nevypadá tak hezky

Web

(upravil kudlibabka 16. 10. 2014 9:45)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

jeste by mohli myslet ty MP...
.. vyvody MLT odporu (vetsinou z 80.tych let) jsou mirne zcernaly a pred pajenim je cistim jemnou brusnou tkaninou...

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Na tyhle věci je lepší reaktivnější kalafuna s větším přídavkem halogenů, klidně i ROL2, ale je pak potřeba desku umýt, jelikož je vodivá.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Ty věci jsou fakt super kluci. No upřímně napsal jsem poslední blbost "Přátelé a my"  zde: http://goo.gl/29fqnV a jdu šetřit prachy na nový notebook, protože už mě ty věci kolem audia chybí jak sůl. Ale pozor toto fakt nečtete, protože se pak z ostudy zahrabu někde hodně hluboko do země. big_smile
Ty moje věci kolem audio to je čistě amatérství. big_smile Vypadá to vždycky jak pěst naoko, ale možná proto, že jsem spíš duší software-ař. smile Ale dokáži ocenit krásné věci a pokud budou prachy tak těch věcí nakoupím tunu. Třeba sestavičku co mám v plánu na "testy" od Accuphase za 4.5 míče. smile Ale to bude do vinárny a tam budu hlavně chlastat. wink Do pracovny na půdě přijdou ty moje "krámy". Ale všechno má čas. Nejdříve ten notebook a hlavně práce ...

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

reeb: Mě je docela fuk, jakými součástkami si kdo kurví své produkty. Jen ať se nad tím laskavě černokněžnicky nerozpaluje, jak je to zvukově medové a nevim jaké. To mě pak chytá skutečně rapl a mám chuť zabíjet...:lol:

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Pan Hazys sa nezaprie smile

Příspěvky [4,741 až 4,760 z 8,422]

  Stránky: ««« 1 ... 236 237 238 239 240 ... 422 »»»

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£