Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 208 z 422)

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

  Stránky: ««« 1 ... 206 207 208 209 210 ... 422 »»»

RSS

Příspěvky [4,141 až 4,160 z 8,421]

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

K narozkám 17. ledna dostanu banjo. Hraju zatím na kytaru ale prostě tím banjem si udělám šílenou radost protože je to úžasnej nástroj.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Myslím, že Nikola Tesla hodně předbíhal dobu. Nedovedu si představit člověka jeho "vizí" a schopností jít za obzor v té době známého v dnešní době. S možnostmi dnešní techniky....

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

nedej bože kdyby se dal do řeči s panem Searlem smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Nebo s p. Federmannem lol lol lol

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Zdar, ja si udelal radost timto: http://www.rcmodely-shop.cz/prod-10487- … 3godQDYAEA
Pred asi 10 dny a uz se to lita, jedna basen wink Dnesni poletanicko, ikdyz v mlze vicemene a dosti silnem vetru...
http://www.youtube.com/watch?v=_9gypSRK … e=youtu.be

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Kupil som si par Studio Master FLAC-ov z http://www.linnrecords.com/ smile

Desktop: EVE Audio SC203+ sub EVE TS107, Asus Xonar. HT: ELAC AM180, Pioneer VSX-924-K

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Dneska nová židle k PC

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Parádní věcička. smile V minulosti jsem uvažoval, že si něco podobného postavím na ARMu (STM32xx). Na předloňském dni Nato jsem se bavil s jedním týpkem z VŠB co si tyto hračky staví. Bohužel se mi za posledních x let tak sepsulo zdraví, že už na to nějak nezbývá energie a jsem rád, že přežiji v práci. sad

Web

(upravil IMP 12. 1. 2014 18:17)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Tak to nezavidim sad Ja mel taky pred nejakou dobou, nejake ty trable, ale uz je to temer ok, nastesti.
Tady jeste neco z dnesniho snazeni.
http://www.youtube.com/watch?v=szO5cNWY … e=youtu.be

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Koukám že se tyhle hračky celkem rozmáhaj. U nás si s tímhle hraje šéf z práce. Už do toho musel narvat aspoň 200k. Třeba se i znáte, páč je též z Liberce . . .

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Úžasný, dnes mi nejmenovaný člen rodiny zničehonic začal uklízet pracovní stůl. Půlku věcí jsem našel v koši, ve kterým se teď musím jako idiot hrabat. Starý funkční TESLA poťáky s odbočkou ve zbytcích jídla, no takhle nasranej jsem snad ještě nikdy nebyl.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Zabít !

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Že si to necháš líbit, kdyby tohle někdo udělal mně, tak mám na pokoji zámek.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

To je daň za to, že je člověk dítě a musí poslouchat rodiče smile Buď fér a uznej, že to bylo určitě po několika žádostech o to, aby jsi si to uklidil sám big_smile Až začneš vydělávat, můžeš bydlet sám a klidně se v součástkách topit po krk smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

DJ_Rix: no byla no, jenomže, tam jde o to že já se prostě šel koupat a když jsem se vrátil věci ze stolu a ze země byly v jedný krabici, tak jsem poděkoval a pk koukám do koše a nejdřív jsem v sobě dusil vztek a toho člověka jsem klidně a se slovem "prosím" poprosil, aby přestal uklízet a šel pryč. On mi odpověděl, resp. odpověděla že ne že to jinak sám neudělám a vysypala mi asi 50 diod do koše před mýma očima. V tu chvíli jsem explodoval jak nikdy v životě a uklidňoval jsem se asi tak půl hodiny. Vykouřil jsem asi 10 cigaret a počítal jsem do sta, protože jinak bych byl asi agresivní takovým způsobem že bych toho pak litoval.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

ha ha ha ha ha big_smile

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

mohli jsi se jít revnašovat do kuchyně big_smile a jakoby náhodou rozbít pár talířů big_smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Tak teď jsem se s danou osobou šíleně pohádal a to mám dneska narozeniny. Danou osobu mám velice rád a když si ze mě ještě dělá srandu a řekne mi že bych se měl spíš omluvit já za to že jsem vylítnul tak jsem hold explodoval znovu. Fuu, tak to mi ten rok 2014 začíná úžasně.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

emoce musi ven...potlacene emoce dokazou cloveka pekne rozlozit...spis se podivej na to co ti ona osoba zrcadli...pokud na to prijdes priste uz ti to vadit nebude...drzim ti palce...

(upravil mechanik 17. 1. 2014 21:03)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Tiež som mal takú príhodu. Tažko povedať kedy presne to bolo, mohol som mať tak 8 rokov. Mal som spoločnú izbu so staršou sestrou. Tá sa často stažovala rodičom že mám neporiadok, čo som fakt mal. Skrynky sa otvárali a veci vypadávali a na všetkých rovných plochách ako je stôl a vrchy skryniek bolo tiež množstvo plošný spojov vymontovaných z radií TV a iných zariadení, no a tiež na podlahe takmer cez celú moju pôlku izby. Tažko povedať ako presne to bolo možno som prišiel zo školy alebo som bol krátky čas niekde preč. Proste si pamätám hlavne to ako sa pri popelnici zbehli dvaja cigáni a začali sa v tom hrabať a ja som rýchlo vybehol z domu a utekal všetky veci vytiahnuť z preplnenej popelnice skôr než si ich zoberú big_smile big_smile Tušim z tej popelnice ktorá sa ani nedala priadne zatvoriť trčal malý rozhlas po drôte big_smile
Takto sa to opakovalo aj neskôr. To fakt naserie ked to urobia kým si niekde preč. Poznám to vážne velmi dobre smile No dnes mám velkú miestnosť 4,5x6m takže sa len tak nepreplní. Bordel tu mám sice o dosť menší, nevyzerá to tu ako na smetisku ale stále je velký...

Příspěvky [4,141 až 4,160 z 8,421]

  Stránky: ««« 1 ... 206 207 208 209 210 ... 422 »»»

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£