Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 196 z 422)

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

  Stránky: ««« 1 ... 194 195 196 197 198 ... 422 »»»

RSS

Příspěvky [3,901 až 3,920 z 8,422]

(upravil right13 7. 11. 2013 19:27)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

dnes som robil policky, nepochopitelne co ludia vyhodia, zdrave dosky, samozrejme ze som ich zrecykloval na policky smile uz len natahat elektriku, zapojit ledky, vyrezat dieru na ventilator, namontovat filtre...

http://www.modelforum.cz/download/file.php?id=909424

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Paráda. Taková místnost by se mi taky šikla. smile

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

je to stara skrina, 114x55xcca200cm (vnutorne rozmery)

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Righte,to si děláš legraci že bastlíš ve skříni:-)Ta tvoje bastlírná má ale velice kompaktní rozměry.Já bych si tam ovšem nedal ani osciloskop(rusáka)

(upravil right13 8. 11. 2013 0:33)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

to je len "pobocka", hlavna dielna vyzera trosku inac smile  ta je taka velka ako polovicka bytu v ktorom som teraz big_smile bohuzial je zapratana vecami z domu co sme predavali takze sa tam dlho pracovne nedostanem sad  tak som to riesil takto skromnejsie

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Pánové, máte z toho prdel, ale já mám v garsonce taky bastlkoutek prakticky o velikosti té šatní skříně. Ale bordel z bastlení mám teda v celém prostoru včetně postele. Už jsem si i večer lehnul na švába nožičkama nahoru cool

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Šváb v posteli? Fuuuj. Rychle volat deratizaci ... big_smile

(upravil Hazys 8. 11. 2013 12:04)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Trápíme Toshiby tongue
http://i42.tinypic.com/2zzltaq.jpg

//Uce 5V, Ic 9A, zatím drží. Beta odpovídá katalogu. (cca 50)

(upravil microlan 8. 11. 2013 20:53)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Jaká je teplota těsně u pouzdra?

// na bázovým měřáku máš jen 43 mA, to asi není při těch 9A

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Já jsem opět pokročil/dokončil svůj dlouholetý bastl-projekt. Současná podoba je už asi opravdu finální. Více zde: https://www.audioweb.cz/viewtopic.php?id=18756

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Dneska jsem si udělal radost Květinou big_smile
http://thumbnails103.imagebam.com/28756/58cc99287551797.jpg
Díky moc!

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

microlan: Jo, při focení tam teklo prd, možná že by i vypnutý kolektorový zdroj smile
Teplotu pouzdra jsem neměřil, byl to ranní experiment "narychlo" než jsem šel zu schule.  Přišlo mi ale, že tepelný přenos pouzdro-chladič byl nějaký nahowno. Bakelit horkej jako kráva, chladič sem ani pořádně neohřál. A to sem to šroubem přifestoval aj podmáznul pastou. KDyž se na to kápla malá kapička, tak za pár vteřin zmizela. Prst se na tom držet příliš nedal.
Test ještě zopakuji, asi tak za chvíli, včetně měření teploty.
Jinak, beta skoro 100 pro "malé" proudy, a pro 7 a víc ampér cca 60-40, což naprosto odpovídá katalogu. Nejspíš to budou originály, tvaří se to věrohodně.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

... opravuji dětem RC hračky a popíjím od Lahofera z Dobšic Svatovavřinecké, 2013, polosladké. Chutná jako růžový sen.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Dnes jsem překabeloval rameno HC43, a zároveň i osadil AT95... Zítra, protože jsem na šrot, bude i poslechový test.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Trochu jsem si zatřídil smile

Spoiler

http://i42.tinypic.com/23j0n7d.jpg

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Z čeho jsi to vytahal?

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Z pořadače MARS sem vytáhl přetékající šuplíček s nabufetěnými tranzistory. Z čeho to je? Kdo ví... od PC zdrojů, přes monitory, televize, rádia, VHS rekordéry, tiskárny,... všecko. Likviduju bordel z garáže, už je ho tam nějak moc. Je to nasbíráno za leta bastlení...
Značná část toho však poputuje do popelnice (nebo to někomu dám), jsou to naprosto nezajímavé tranzistory, které se nevyplatí kvůli pár kusům držet v evidenci a někam to používat. Ale třeba takové C945, A733, C3198, A1266,... jsou naprosto běžné signáláky, který se hodí leckams.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Digiting napsal:

... popíjím od Lahofera z Dobšic Svatovavřinecké, 2013, polosladké. Chutná jako růžový sen.

Jo,tohle tady umíme smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Sakra, na svatovavřinecké je to brutální kombinace, asi to taky pohledám smile

(upravil stiglitz 10. 11. 2013 22:26)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Tak AT95 - je bomba. Vystřídal jsem několik LP... A spokojenost, vůbec nepoznávám svou starou HC43..! A protože mám odpo, zítra, jsem už zase opivněn.

Příspěvky [3,901 až 3,920 z 8,422]

  Stránky: ««« 1 ... 194 195 196 197 198 ... 422 »»»

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£