Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 191 z 422)

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

  Stránky: ««« 1 ... 189 190 191 192 193 ... 422 »»»

RSS

Příspěvky [3,801 až 3,820 z 8,426]

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Moja nová radosť - Akuvrtačka Makita BDF 343 http://www.akciovenaradie.sk/steps/esho … SHE3-3xAku

Starej už pomaly dosluhujú baterky a keď som túto zbadal v obchode, rozmýšľal som len chvíľu smile

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

deadmane velmi dobrá volba smile Aď slůží

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Diky smile Pozeral som aj na Milwaukee, AEG, Bosch (hlavne 10,8V li-ion) Síce je pekné, že majú malú baterku (zasúvajú sa celé do rukoväte) ale tá rukoväť je strašne hrubá. A na moje malé pacičky duplom. Tak som siahol po klasike, a 3ks aku sú veľmi veľké plus...

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Dávám do kupy SW do auta.. smile
http://s12.postimg.cc/kpgomvbnx/car_SW.jpg

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

DeadMAN: kdybych si kupoval vrtačku, tak bych si vybral také makitu. Na brigádě jsme jednu měli a ta toho už našrobouvala a ještě našroubuje, ale zarazila mě jedna věc, ta tvoje vrtačka nemá příklep? když už se něco takovýho kupuje, tak je příklep skoro nutnost. smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Dnes jsem dostal jako nepotřebnou věc od jednoho člověka Tape deck Yamaha KX-W392.
To je to, co mne potěšilo. Byl nepoužitý, přehrál deset kazet.
Co mne nepotěšilo, že už to není kam dát, budu muset něco pustit. Jenže já mám všechno rád.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Přesně to je můj problém stiglitz, kam s tím, když se člověk nedokáže rozloučit s ničím.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

pepsimus - nie, príklep nemá. Načo? Do tehly, ytongu a podobného sa dá vrtať hocičím, na beton, panely, a podobne mám vrtacie kladivo... S príklepom by bola zbytočne dlhšia, minimálne o 1-1,5 cm, čo je niekedy na škodu...

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

pepsimus: S příklepem by byla hlavně těžší, což pro delší práce zejména nad hlavou není zrovna ideální. Já používám výhradně DeWalta a mám jednu aku s příklepem (XRP) a jednu bez (DCD710), ta váží kilo a dělá se s ní daleko líp i několik hodin v kuse.

(upravil be_em 29. 9. 2013 15:28)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Príklep je taká menšia blbosť ... do betónu nič moc, do železobetónu úplne naprd. Je zbytočné kupovať vŕtačku s príklepom. Stačí šrobovák/vŕtačku AKU v jednom (tak ako kúpil DeadMAN) a potom k tomu pneukladivo (teda tomu komu ho vôbec treba). Všetky nástroje mám od MAKITY a všetky fungujú ako hodinky. V rodine jeden stolár ich používa už možno 15 rokov a bez problémov. Pneumatické kladivo mám to skoro najnižšiu radu ale fakt funguje bez chyby - HR2470 - k tomu odporúčam perfektné vrtáky do betónu - MAKITA NEMESIS, nemá problém ani keď narazí do oceľovej výstuže, prevŕta aj ju.

Makita je jedna z mála firiem ktorá svoju výrobu stále ponecháva v materských spoločnostiach (všetko čo mám je Made In Japan, resp. Germany alebo V. Británia). Kdežto HILTI, BOSCH aj DeValt svoju výrobu nižších tried presunuli, HILTI aj BOSCH v nižších radách je čína .... a to im MAKITA cenovo aj napriek pôvodnej výrobe stále slušne konkuruje.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Příklepovka vrtačka je vhodná do baráku, který je z cihel. Jinak je k ničemu. Já bydlím v paneláku, koupil jsem si nejobyčejnější vrtací kladivo v OBI, kde mi odpadla příruba, prostě praskla litinová část, na které je upínák pro SDS vrtáky. odnesl jsem jim to tam zpátky, dali mi jiný, to drží k mé spokojenosti doteď, v paneláku je k nezaplacení.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Otec ma v praci Bosch GBH 2-23 uz asi aj viac ako 10 rokov. Ked vrtacie kladivo, tak nieco z tychto profi. Robili sme otvor na digestor priemer 120mm. Postupne sme vrtali vrtakom 10-14 mm (neviem presne) po kruznici do betonu hrubeho 20 cm. Bola to robota na 1-2 hodiny vrtania vkuse. No problem.
Do domu som si kupil pred asi rokom Bosch GBH 2-26 DRE , maju teraz za 176 Eur v akcii. Uz som s nim vrtal aj 30mm prierazy do zelezobetonu.
Potrebujem este kupit aku skrutkovat/vrtacku. Rozmyslam nad Bosch GSR 1440-LI. Co vy na to?

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

já jsem z takové homemade rodiny a když v 7 hodin večer sedíte na hřebenu střechy a chcete zašroubovat poslední hřebenáč, kterej je zrovna nepředvrtanej, tak se ten příklep na tej makitě může docela hodit. (:D) nevím jak vy, ale já už jsem mnohokrát nadával když jsem natahoval prodlužovák kvůli narexce s příklepem. big_smile.
samozřejmě je jasný, že když je barák z ytongu a za 10 let se nepoužil příklep, tak asi není potřeba kupovat vrtačku s příklepem, která by byla imho určitě ještě dražší.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Tak jsem si dnes udělal opět "radost" tím, že jsem odeslal do křemíkového nebe už druhý čip STM32F407. Ten minulý je pouze načlý (jeden port totálně v pr.., bohužel pro mně ten I2S). Tento skončil úplně ve zkratu. mad Jsem štěstím bez sebe, sice se jednalo o vzorky, ale další už půjdou z mé kapsy a 350kč za jeden to je opravdu radost. sad
Někdy si opravdu říkám, že nechápu proč se takový debil jako já pouští do věcí kterým nerozumí a pak se diví, že si připadá jak večerníček. mad

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

klid, kazdej obcas neco odkurvi wink

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

To já jsem se nedávno (2 měsíce) na DPS omylem dotknul GND drátem na fázi ze zásuvky (atmel v hajzlu, display jsem nezkoušel smile ), v dílně to dodnes leží tak jak jsem to zanechal smile zatím jsem nenašel sílu dát to zařízení dokopy smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

@Zorg, @madeindoma: V tom prvním případě vím přesně co jsem udělal (a vím proč odešel ten port), bohužel v tom druhém případě netuším co se stalo. Čip byl zkratovaný i když jsem ho odpájel. Prostě jsem si pustil muziku a cca po dvou hodinách ticho. Mrtvé USB (po restartu naběhlo) a bohužel mrtvý i kontrolér. sad Mně tak ani neštvě, že odešel, ale vadí mi, že nevím proč (špatný návrh desky, nějaký ráz na USB, nebo nějaký mrzák od výroby?).

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

**velmiblaženývýraz** smile

http://i40.tinypic.com/2s7dra0.png

Konečně hotovo, čeká se na desku.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

... a copa je to za přístroj ??  smile ... popovídej, je to moc hezké ...

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Kdyžtak na mailu, tady bych za to dostal pojebáno big_smile

Příspěvky [3,801 až 3,820 z 8,426]

  Stránky: ««« 1 ... 189 190 191 192 193 ... 422 »»»

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£