Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 184 z 422)

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

  Stránky: ««« 1 ... 182 183 184 185 186 ... 422 »»»

RSS

Příspěvky [3,661 až 3,680 z 8,426]

(upravil Dohnalik 18. 8. 2013 2:47)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

http://www.zimagez.com/miniature/snmekobrazovky-1882013-024639.php
Konečně jsem si poladil linux k obrazu svému a snad už mě nic nedonutí přejít na Windows, tohle je paráda smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Pěkný, co je to za distribuci?

(upravil sagitarius 18. 8. 2013 10:04)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Pěkný, ale když už máš Linux, odnauč se taky ty nesmyslný návyky z woken dělat si na ploše bordel v podobě zástupců. Můžeš si k složkám udělat přístup z docku dole, když už ho tam máš. Plocha má být jinak čistá.
Jina osobně mám daleko raději Gnome-shell, než KDE. Je svižnější a ovládání naprosto dokonalý. Na mým radioamatérským webu mám nějaý návody pro začátečníky- ale jen ke Gnome. http://www.radio-foto.eu/radio/hamlin.php

Web

(upravil Dohnalik 18. 8. 2013 10:29)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Tohle je xfce smile Gnome a KDE mi naprosto nevyhovují, tohle je bleskově rychlé. Ty zástupce jsem tam nevytvořil já, ale Wine, smažu to, nepoužívám je. Ke složkám přistupuju z toho spouštěče nahoře vlevo. Jinak je to xubuntu, ale udělat to jde s každou distribucí instalací xfce a conky (pokud by někdo chtěl config tak pošlu).
Gnome-shell jsem zkoušel s debianem, je to slušné, ale ne tak rychlé jako xfce (nemám zase nějaký dělo - i5 2467M a 8 GB RAM).

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

To si děláš prdel??? Já jedu na Gnome-shell s Celeronem 2.6G, a 1G RAM. A je to rychlý jak sr****

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

A představ si, že tohle je ještě rychlejší smile Naprosto blesková odezva, snad ještě tu myš ani nepustím a to co jsem chtěl spustit je spuštěný. Můžu to zkusit nainstalovat, zase si to celý dodrbu, ale co...

(upravil sagitarius 18. 8. 2013 11:25)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Tak to jo, Xfce je stavěný na pomalý stroje, má velmi nízký nároky na výkon.
Neboj se, nic si nerozdrbeš. Jen si při přihlášení vybereš sezení Gnome. Když ti nebude vyhovovat, při příštím přihlášení si zase vybereš Xfce a seš zpět. Nastavení toho Xfce ti zůstane v konfiguráku.

Web

(upravil Dohnalik 18. 8. 2013 11:54)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

nejvhodnější pro pomalý stroje je LXDE, ale to už je na mě fakt hodně osekaný...jasně můžu s to přizpůsobit, ale já si raději přizpůsobím ten xfce. Třeba s KDE jsem nebyl schopnej vůbec pracovat, to byla hrůza.

//jo, já vím, ale minule jsem měl gnome a kde a po nainstalování kde mi to hodně zasáhlo do toho gnome...

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Jo, KDE je od verze 4 nepovedený. Kdysi to bylo vedoucí prostředí, ale to skončilos verzí 3.
Zasáhnout do Gnome by to nemělo, každý má svoje knihovny a svoje konfiguráky. Ale jak říkám, to KDE je nějaký divný, takže kdo ví co to kde v systému provedlo.
Ten Gnome-shell je bomba, ale ovládá se odlišně od klasických doposud používaných prostředí, takže si když tak přečti ty moje články, hlavně 5. díl, kde popisuju ovládání a rozšíření Gnome-shell. S těma rozšířeníma je to bezkonkurenční.

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

V piatok som si bol po Owon sds7102v.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Jak jsou na tom Owony v porovnání s Tektronixy? Upřímně já jsem vyrostl na Tek-ach a od té doby nějak nedám na tu firmu dopustit. Sice hodně drazí, ale mi se podařil kauf života (200Mhz, 4 sondy pro mou potřebu stačí) takže spokojenost. smile

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Výborně, až teď jsem si všiml že mi tu spolužák napsal do profilu že bydlím v bradavicích...

(upravil bayjay 19. 8. 2013 19:10)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Dneska jsem dokončil regenerační péči pro můj nový gramec Dual CS 1225 smile Jeden takový už mám v bedně od Grundigu spolu s tunerem
http://img2.rajce.idnes.cz/d0202/8/8635/8635362_6ee7657ab2743e3b66aefe7908cce250/images/DSCN5419.jpg?ver=0

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

potrebuji poradit jak dostat wifi signal do garaze,je vzdalene 15 m od vysilace,ale mam to ocelova zateplena vrata,
kterymi signal neprojde,jedine kdyz je otevru,ale v zime se mi otvirat nechtej,kdo poradi? dik

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Já bych zkusil mokrej hadr na čelo a pak se zorientavat kde vlastně seš smile))

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Mě pomohlo totok smile http://t4.pixhost.org/thumbs/2849/18406563_hpim6283.jpg

Ale u Tebe to asi nezabere smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

přes plech neprocpeš WF... jestli to je 15 metrů, tak si tam natáhni drát... Cat5 je dneska zadarmo...

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Drát je jistota. A pokud jsi fajnšmekr tak optiku, ale ta už tak levná zase není ale zase řeší jiné možné problémy smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

optiku na 15m? proboha, jít s plamenometem na komára je vedle toho nic.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Tým SK Kladno porazil v 2. kole poháru České pošty Rokycany 2:1 a v dalším kole se utká s týmem FC Viktoria Plzeň
http://volta.rajce.idnes.cz/Fotbal_2._k … ycany_2_1/


http://img8.rajce.idnes.cz/d0803/8/8646/8646250_258948c391dfcaffb25783ec582b4c3c/images/IMG_9596.jpg?ver=2

Web

Příspěvky [3,661 až 3,680 z 8,426]

  Stránky: ««« 1 ... 182 183 184 185 186 ... 422 »»»

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£