Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 183 z 422)

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

  Stránky: ««« 1 ... 181 182 183 184 185 ... 422 »»»

RSS

Příspěvky [3,641 až 3,660 z 8,426]

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

no , ERS50 je strašne kopyto to som mal raz a nikdy vživote b yosm to už nechcel domov ani s tym robiť

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Co to plácáš ? Jaký kopyto ? Dělá se k tomu kvantum hrotů a má to rukojeť má krásně pružnej silikonovej přívodní kabel . . .

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

mne sa ERS50 ani trocha nepacila a nerobilo sa mi s nou dobre

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Jo ERSka,s tou určitě pár z nás začínalo.Na ten rozpálený bakelitový konec se nedá zapomenout:-)
right13,trochu bych se obával toho držení pájedla přímo nad skříňkou s otvory.Stačí odpadlá a zapadlá kapka cínu a....Čím si pak opravíš pájedlo,když se ti rozbilo?Ano samozřejmě,pistolovým trafopájedlem:-)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

to je len zatial, uz mam kupene toto : http://www.ebay.com/itm/Wholesale-Black … 1c2f9655e6

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Tak to je pohoda,tak to má být.Tak je to správné,tak je to vojenské:-)
Je fajn vidět,že se tomuhle zanikajícímu koníčku(i když vývoj elektroniky pádí dopředu jak splašený kůň),ještě stále někdo celkem vážně věnuje.

(upravil kure05 10. 8. 2013 21:59)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

sagitarius napsal:

Kurňa, ten je mooooc dobrej! Docela ti závidím.

http://img.fileup.cz/?di=013761532166

http://img.fileup.cz/?di=10137616468812




Tak takhle nějak to kreslí wink Bez stativu se s tím opravdu moc fotit nedá . . .
Ostření je opravdu rychlý, jen ta váha. Tělo s tímhle objektivem má lehce přes 1,5Kg :-/

(upravil Klasikk 10. 8. 2013 22:45)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Ja som dnes behal par hodin s EOS6D +  EF 70-200mm f/2.8L IS II USM + blesk, a to ma tiez peknu hmotnost smile Blahozelam novemu lensu. Nech sluzi :

Desktop: EVE Audio SC203+ sub EVE TS107, Asus Xonar. HT: ELAC AM180, Pioneer VSX-924-K

(upravil Fox_25 11. 8. 2013 4:13)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Sice trochu(spíše totálně) mimo elektro, ale budiž. Po opravdu dlouhé době jsem si koupil alkohol. Dvě flašky bílého červený tramím(2011) z vinařství Dufek které mělo získat několik medailí a dvanáctiletý koňak Hennesey, bohužel na X.O. řadu tohoto koňaku nemám. Nicméně koňak i víno je výborné, oboje si užívám smile

Klasikk
Zkuste si půl dne běhat s EOS 5D+ batt. grip s ruským 300mm pevným sklem z fotopušky, to je zážitek. Ale ten objektiv musím pochválit, moc pěkně kreslí, ani ten bokeh není špatný. EDIT: Myslím tím samozřejmě vaši novou hračku.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Jooo, tu stopětku jsem vždycky chtěl, ale vždycky se našlo něco důležitějšího. Už leta používám Sigmu 70
300 DL Macro. Docela ujde, ale ta 105 je o dost lepší.

Web

(upravil Otas 11. 8. 2013 15:59)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Tak jsem konečně rozběhl novou bedýnku, resp. přeosazení EM151LF (první ze dvou) na osazení EMI KPL15LF/DE620/B9070. Výhybka se Hubertovi fakt povedla, přechod kolem 1,2 kHz nevnímám. Srovnávám s původním osazením přepínáním beden.
Bohužel je dost velký rozdíl na basech mezi nerozehranou KPL15LF od rozehrané D15LF, věřím, že se to časem z větší části zpraví (i když co naděláme s neodymem, byl jsem a zůstávám skeptik, bude se tomu muset nakládat, aby se to ten jeden cenťák pohlo smile).
Zato ty středy a výšky, kurňa, to je rozdíl tří tříd mezi S220 a DE620, to hraje cool!
Uvidím, až s tím vylezu ven, moc toho nelze naposlouchat v dílně 5 x 3 m.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

konečne hotovo smile už môžem veselo airbrushovať

https://lh6.googleusercontent.com/-OvZwRkEJGK4/Ugt2e107LvI/AAAAAAAAEwU/vZ_OWTxFRXc/s1280/P1080509.jpg

viac tu : https://picasaweb.google.com/1083330259 … irbrushII#

Web

(upravil Hordek 28. 6. 2014 14:55)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

.

(upravil Otas 15. 8. 2013 10:44)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Tak jsem si lámal hlavu, jak zajistit výchylku alespoň 15 mm, aniž by Kappalite 15LF narazil do čelní mřížky původně EM151. Stále to bylo tak 12 - 13 mm, i když ukradnu dosedací těsnění na koši, nebo oříznu koberec a hrozilo trčení ostré hrany mříže kolem dokola.  Nu což, nějak to dořeším, nakoupil jsem laťky, měkkou pásku atd.
A pak to přišlo, vkradl se nápad yikes, neodbytná myšlenka! Mám ve sklepě staré grily z tesláckých basáků z Vráblí, krásné provedení ještě z 1,5 mm oceláku. Jak by to dopadlo?
Hádejte: Samozřejmě, jak pr... na nočník! Výchylka bez nárazu cca 19 mm, to je i na ten LF dost (a dá se to lehce podložením přidat). Chalani šikovní z Vrábel, kdyby byly dievčice, poslal bych jim bosky.
Jako bonus je odlehčení o půl kila a hotovo za 10 minut.
Samozřejmě basákový gril principem působí na bedně poněkud amatérsky, cesta do BR a horny je volná, ale ta B9070 není tak snadno přístupná. Nakonec i přes mřížku se dá šťourat hřebíkem, bohužel znám i propíchnuté membrány. Bílý tlumící materiál lehce přestříknu černým sprejem, aby tak z BR nesvítil.
A když už to zůstane bez mříže, možná mně rupne v makovici a tam dám oblíbený indikátor (8 x 8 mm LED) napájený ze signálu do beden, na disko se to hodí uui.
A nebo tam provokativně vrazím cedulku TESLA. Ba ne, to bych Hubertovi neudělal wink.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

right13: kolik to natlačí?? Nějak mi neuniklo, že tam neni tlakovej spínač -> jedině, že by to byla ta bílošedá krabička... Nebo se pletu?

Kámoš v práci tyhle kompresory opravuje deně... Navrhnu mi, aby je začal takhle tunit, to pak můžou běžet v bytě bez nadávání sousedů big_smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Natlačí to určitě dost na to, aby ta modrá nádoba byla za limitem. Jestli pak tam člověče máš pojišťák?
Správnější by bylo se zeptat, za jakou dobu to tam natlačí aspoň 2 bary, aby se dalo "érbrašovat" smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Úplně prázdné kolo od auta kompresor z lednice natlačí na 2,3at za necelé dvě minuty. Kamarád má něco podobného, akorát tam nacpal dva takovéto kompresory a láhev mu to naplní za necelé 4 minuty.

(upravil right13 15. 8. 2013 20:16)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

no, natlačí to 0,2baru za cca 27 sekúnd, na 3 BARy som sa dostal za 7minút a 37sekúnd. 8no tá šedá krabička je tlakový spínač, nastavený na vypnutie pri 3BAR s diferenciou 1BAR. Poistný ventil tam nie je, myslím že ho netreba. 7minút sa môže zdať veľa, ale pri striekaní modelov je to zanedbatelné, príprava súčiastok trvá tiež určitý čas.Takže mi na ňom nezáleží. V nádobe bude okolo 80l vzduchu takže dúfam že to vydrží možno aj na celý model. (pištol ma udávanú max. spotrebu 12l/min)

Teraz som spravil test, natlačil som ho na 3BARy a uzavrel ventil, po 24hodinách tam boli taktiež 3 BARy, takže po práci ho nechám dofúkať a uzavrem a nabudúce môžem instantne pokračovať.

Dôležité pre mňa bolo že celá táto sranda se vším všudy vyšla na 27€ za materiál + cca 10-12 hodín roboty rezania,brúsenia,obrusovania a vrtania + jeden deň schnutia farby


P.S. už to gravčí,  a putuje kamošovi na chatu (záhradu)

http://svetelektro.com/modules/Forums/download/file.php?id=52806&mode=view

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Dnes jsem dostal od jednoho známého zesilovač mono50. Má přepálenou síťovou pojistku, ale jinak nenese stopy toho, že by se v něm někdo rýpal. Stejnoměrný nános prachu tomu nasvědčuje.

http://elektrotest.cz/node/31/

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Snad už konec improvizací ala izolepa:)Teď už ty pouštěče zredukuju,že budou koukat.

https://i.postimg.cc/jC4dpDjy/2148002.jpg

Příspěvky [3,641 až 3,660 z 8,426]

  Stránky: ««« 1 ... 181 182 183 184 185 ... 422 »»»

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£