Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 176 z 422)

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

  Stránky: ««« 1 ... 174 175 176 177 178 ... 422 »»»

RSS

Příspěvky [3,501 až 3,520 z 8,421]

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Ale to by to pak nehrálo tak dobře. smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Pokud má ve zdi 2,5mm2 klidněji může mít i tady..

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

no koukám se na svýho psa (pětizásuvku na prodlužovačce).. taky je nataženej 2,5kou.. holt zbyla v práci, tak přeci ju nevyhodím.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Mně jsou ty ohromný kulatý potvory strašně nesympatický, dám přednost kalsickým EURO kabelu od PC.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Tak záleží k čemu to má..ty eurovky od číňana průřez 00nic a mizerné konektory nejsou to vono.

Web

(upravil Dohnalik 19. 6. 2013 21:05)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Jasně, myslím něco, co není úplná sračka... Tohle je obrovský, i vypínač na zesilovači (nad konektorem) by mi to zakrylo.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Dneska jsem odvezl bedny do laku.

(upravil microlan 20. 6. 2013 10:10)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Konečně jsem se dopátral zapojení serverových zdrojů HP, nebo COMPAQ. Mám jich několik od 500 do 1150W. Potřeboval jsem zdroj 5V/ 70A a tak jsem hledal. Strýček Gůgl mě nasměroval na polskou elektrodu, ale to nějak nefungovalo. Po dlouhém pátrání a překladu do češtiny jsem zjistil, že mají číslování vývodů obráceně. Všechny zdroje valí jak čapa! Tak z toho mám takovou radost...

http://elektrotest.cz/node/27/

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Moje první kniha o elektronice kterou jsem si koupil na výletě v Praze. Pak jsem ji někomu půjčil a teď v antikvariátu opět koupil

http://elektrotest.cz/node/28/

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Tak jsem konečně dokončil opravu kámošovo DJ mixu Gemini PMX 02, vzorně a opakovaně prolitého pivem. Zabil bych ho vola, je závislák a pivo mu stojí vždy vedle mixu a noťase. Noťas už také prolil, musel koupit nový... A věčně skuhrá, že nemá prachy.
Teda pánové, štětec se směsí líh/voda (samotný líh to nerozpouštěl) na plošák, šla z toho hnědá břečka. 4 (všechny) tahové a 6 otočných potenciometrů demontáž, rozborka, čištění, sborka a zpět připájet. Až potud vše OK, kupodivu zoubky snesly ohyby.
Ouha!! Při montáži na plošák mi sjely kleště a vzal jsem SMD odpor a kond mad. Odpor 24k jsem objevil na kanálu vedle, ale SMD kond bez označení je oříšek, na demontáž a měření toho vedle jsem si netroufl. Tak šup tam zkusmo nějaké hodnoty. Začal jsem 100p a zvítězil při 6k8... Ocenil jsem jak nový OWON 7102, tak svítící lupu 3/12D, obojí jsem koupil před pár měsíci, bez nich by to bylo ještě mnohem horší.
Tak, jak teď maká, ten mix snad nemakal ani, když sjel z výrobního pásu cool.
Volný čas 10 dnů zabitý, kdyby to měl ten notorik zaplatit, tak má na nový mix.
2microlan: S tou knížkou jsem také začínal vlastní konstrukce - první stereo zesik (PZ RIAA, KZ a výkoňák GD607/617), ale za čas jsem poznal, že v PZ schází trand, aby to nezkreslovalo, 10 W bylo také nedosažitelných. Ale úplně chápu, nostalgie uui.

(upravil xmarek 28. 6. 2013 22:04)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Dnes jsem si udělal malinkou, ale pro mě významnou radost. Řešil jsem problém na tom svém transportu, že mi procák po zapnutí napájení nenajede a bylo nutné provést ruční reset. Pak to celé najelo. Pročetl jsem všechno možné až jsem zůstal u pinu PWR_ON. Jelikož jsem se držel schématu od Discovery kitu tak jsem to aktivně připojil přes odpor na zem. Zjistil jsem, že ta banda mužských přirozenin (hláška z filmu Short Circuit big_smile) to zapojení měnila/i jak je napadlo (co revize to jiná ves). A pochopitelně to bylo blbě. Má to být připojené na VCC. mad

Aktualizováno.
Člověk by nevěřit tomu jakou dá fušku (alespoň pro mě) rozjet SPI na tom mém STM32F4xx. Člověk musí ten manuál přečíst snad 100x. Bez škopku bych to stejně nedal. Nicméně už jsem schopen komunikovat s DACanem (DSD1792) po této sběrnici. Takže jsem si připsal jedno bezvýznamné + a udělal si radost. big_smile

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

dneska jsem dělal měřák podle antonia.

Spoiler

http://xipic.eu/ufiles/jlz17i6h_20130630_134005.jpg

jacky jsem měl jen plasťáky.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Že vás to baví, kroutit ty dráty do pomlázky.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

neděle, co by jsi chtěl.. big_smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

no já to mám udělaný sprostě jednoduše takhle:

Spoiler

http://i42.tinypic.com/fd930i.jpg

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

copa to měří?

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Impedanci.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

tušil jsem to smile kde je k tomu víc info prosím?

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Vpravo nahoře, nebo

tady: https://www.audioweb.cz/viewtopic.php?id=15625

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

v pravo nahoře nic nemám - adblock
díky.

Příspěvky [3,501 až 3,520 z 8,421]

  Stránky: ««« 1 ... 174 175 176 177 178 ... 422 »»»

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£