Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 166 z 422)

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

  Stránky: ««« 1 ... 164 165 166 167 168 ... 422 »»»

RSS

Příspěvky [3,301 až 3,320 z 8,422]

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

pepsimus napsal:

maturita.. big_smile

jsme dva! big_smile Vítej v klubu

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

upřímě? podle mě je ta maturita úplná fraška. Když mě říkali, co byla maturita před 20 lety a co je teď docela se tydím. Vejška to jistí . big_smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Dneska finálně dokitována a dobroušena druhá bedna ze sterea. Začal jsem s plničem, ještě zítra to budu brousit namokro a pak snad už hurá do laku. A další kolečko z jiného soudku a to měření, modelování výhybky apod smile

Osazení toto: http://img829.imageshack.us/img829/8127/sam0243j.jpg

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

čím to jistí vejška? Dyť tam je to eště horší... ale záleží co/kde pudeš studovat.

(upravil pepsimus 28. 5. 2013 21:47)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

půjdu na VUT do brna obor: Silnoproudá elektrotechnika a elektroenergetika . prvně jsem chtěl jít na Elektroniku ,ale tam je to prej hodně o sdělovací technice a na to se necejtím.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Na VUT silnoproud mám zatím jen dobrý reference...

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Tyhle silácký řeči jak je maturita nebo snad vejška laláč a fraška mě fascinujou mad Počkejte až vám bude pětatřicet, choďte u toho do práce a živte rodinu, starejte se o děti a pak mi napište jaká je to fraška cool Zajímalo by mě kolik z vás by prolezlo prvním ročníkem FEL na elektru v Brně přes matiku.... tongue

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

já to zrovna myslel ale obráceně... na některých výškách je to mnohem horší, než maturita před dvaceti lety, akorát jsme se asi špatně vyjádřil.

(upravil bayjay 28. 5. 2013 22:10)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Já právě co slyším od vysoké školy.. z jedné strany prý lahoda a z druhé že slušný hard-core.. Mě se moc nechce opouštět rodnou Prahu, tak jsem si zvolil "hnojárnu" - ČZU obor inženýrství údržby. Potom bych měl pojistku vyšší školu Františka Křižíka (kde jsem vystudoval SŠ big_smile )
edit: ale o tom VUT jsem se nedozvěděl, ale ten silnoproud by mě celkem zajímal smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

já neříkám, že na VUT to bude jednoduchý, ale ten kdo by nedal maturu "u nás na škole" by byl s prominutím hňup. jediný co by mohlo dělat problémy, tak je matika, ale když jsem ji dal já, tak musí každej. Na ústní jsem se učil jen ČJ a to jsem začal tejden před ústníma a dal jsem to taky úplně v pohodě. odborný za 1.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Jan16: tož to jo, asi jsem to pochopil jinak smile

pepsimus: Tož nevím jak u vás na škole, ale já se z toho v 33 letech mohl teda posrat, matiku jsem se učil měsíc po večerech, češtinu 3 tejdny. Jediný v čem jsem si byl na 110% jistej byly oborový předměty, tam jsem si u obou na potítku schrupnul a pak jsme s učiteli přátelsky pohovořili o problematice k dané otázce big_smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Som na VUT v druháku v Bc. taktiež na silnoprúde, maturita bola oproti skúškovému pohoda:)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Matiku bych, myslím ještě nějak splácal, ale na fyziku bych už asi neměl, nehledě o povinným jazyku anglickém. to bych byl 100% v ... v... no vy víte kde.
A chodit u toho do práce, starat se o prcka a rodinku, to bych totálně vyhořel na všech frontách.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Rix: Dělal sem to taky po delší čase ze školy při práci, ale jak je mým zvykem, odkládal sem to tak dlouho, až sem to otevřel den před maturou a zjistil, že není ani reálný to všechno přečíst. Trocha vychcanosti a štestí a s vyznamenáním nejlíp ze třídy. Ale moc úspěch to nebyl. Řekněme jako král mezi jednovokejma smile

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

je jasný, že když já po celej rok chodím do školy a nemám roupama co dělat, oproti vám co musíte makat a ještě se starat o rodinu jsem to měl o hodně lehčí.. Já tak nějak počítám s tím, že když to VUT nebudu dávat, tak odejdu. Jdu to tam zkusit a pak se uvidí.. smile

dj: ještě aby ses ty odborný učil. Ty by jsi mohl učit zkoušjící, podle toho co tady na foru čtu. smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

No mě to čeká za rok, tak jsem zvědavej smile Co jsem koukal, tak to není nic hroznýho, jen se budu muset našprtat literaturu, na to fakt nemám palici...

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

prisla mi HAKKO 907 rucka a zistil som ze regulacia ktoru som mal na salomon na tej rucke nefunguje, SALOMON ma termoclanok ktory generuje napetie podla teploty, hakko tam ma termistor ktory meni odpor sad

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Dohnalik: jestli chceš ,upnu ti vypracovaný knížky a filmy k tomu. big_smile samozřejmě, ale jen z mojeho seznamu smile.

(upravil Jan16 29. 5. 2013 20:22)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Překvapuje mě, kolik je tu nematurantů yikes Očekával jsem zde věkový průměr poněkud vyšší.
//to samozřejmě nic ve zlém, ale jen mě je to nějaký divný.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

pepsimus: díky za nabídku, ale učit se začnu jak se znám tak na poslední chvíli, momentálně by mi to bylo k ničemu a pak bych to ztratil smile

Příspěvky [3,301 až 3,320 z 8,422]

  Stránky: ««« 1 ... 164 165 166 167 168 ... 422 »»»

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£