Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 162 z 422)

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

  Stránky: ««« 1 ... 160 161 162 163 164 ... 422 »»»

RSS

Příspěvky [3,221 až 3,240 z 8,422]

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Kluci, mám problém a potřeboval bych pomoci s jeho vyřešením.

/ windows XP home edition. Aktuální servise pack. Origo - kupovaný /

a mám problém v tom, že pro nedostatek místa na C: se mi stalo, že se mi "ztratil" původní účet a s ním i ikony apod, co jsem měl na ploše. A vytvořil se nový = "prozatimní" s jinou tapetou na ploše, ....

Budu rád když mi poradíte .

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

A na co tam máš systém obnovy? Vrať se do bodu, kdy to bylo v pořádku.

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

a kde to je ?

Web

(upravil kure05 19. 5. 2013 21:09)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

A ten účet nevidíš ani v C:/Users ?


EDIT: hned jak začíná bootovat systém, spíš lehce přd mačkej F8 a tam je někde položka "poslední známá funkční konfigurace" nebo jak to tam je . . .

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

jestli myslíš "C:" a dále "Documents and Settings" tak tam je

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Mno a tak by tam měla bejt složka "plocha" nebo "desktop". Tam by mělo bejt vše co si měl na ploše . . .

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

OK, ... zkopíruju si je.

Rada přes F8 nefunguje. Objeví se "poslední známá funkční konfigurace" a dále dám ENTER a jsem na tom samém co jsem byl bohužel.

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Mě osobně tohle taky nikdy nefungovalo. Když se systém zesral, tak tohle nikdy nepomohlo . . .

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Tohle totiž "relativně" korekntně funguje až u win7, tedy za předpokladu že tu funkci máte zapnutou.....

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

U Win7 zas nepamatuju že by se mě někdy pokákly abych tohle musel použít a zkoušet . . .

(upravil voltik 19. 5. 2013 21:42)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Klucí smile
... mám si přehodit tapetu, nově poštelovat nastavení mozilly a vykašlat se na to ? Nebo se s tím dá ještě něco udělat ?


E: co si budem povídat, ikona, že mám nedostatek místa na C: se objevovala docela často, ale znáte to "to počká" ...

Web

(upravil right13 19. 5. 2013 22:02)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

dnešným úlovkom som sa pridal do klubu zrkadlových

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/967303_3163221336163_2072385113_o.jpg

Web

(upravil kure05 19. 5. 2013 22:05)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Gratuluji do klubu wink Jestli to s focením myslíš aspoň trošku vážně, tak si k tomu sežeň nějakej jinej objektiv . . .


Pro Voltu: vyzálohuj vše co potřebuješ a použíj aktuální účet. Na obnovu toho starýho bych se vyprdl.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

otec ma doma seriu kvalitnych fotakov praktikon, sice stare skla ale docital som sa ze sa s nimi da dosiahnut vybornych vysledkov. Treba len zohnat redukciu z nikon bajonetu na tie objektivi, plus otec ma fotopusku, co je velmi slusny kus skla ktoru by som nejako rad vyuzil

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

To se Ti hodí tak možná na makro nebo na něco co se Ti nehejbe. Takže myslím že objektivům s AF neunikneš. Nehledě na to, že přesně zaostřit v manuálním režimu je celkem problém, nepočítám tedy focení makra.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

OK, nepotěšili jste mě. Ale co, za blbost se platí a takhle již nikdy více...


Manuálnímu ostření jsem nikdy nepřišel na kloub neboli není to můj šálek kávy. Nikdy jsem nezaostřil 100 %ně, co jsem chtěl

Web

(upravil kure05 19. 5. 2013 22:19)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Celkem se divím že si ten disk nepromazal dřív, ten chod toho systému musel bejt poměrně zbržděnej, což by mě osobně dohnalo k šílenství . . . big_smile

Když jsem byl ještě ve škole, tak si spolužák koupil zrcadlovku a fotil náš stužkovák a jelikož tomu nějak zatím nerozuměl, tak ostřil celej večer jen manuálně a taky že tak 90% fotek bylo rozmazanejch, takže na vyhození . . .

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

trošku byl nóó smile smile

Ale nehraju na PC hry apod. Jen si prohlížím net a to bylo v pohodě smile

Web

(upravil stiglitz 19. 5. 2013 22:23)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

kure05: a proč??? Proč jinej objektiv???

(upravil kure05 19. 5. 2013 22:22)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Tak s takovejma počítačema u lidí dělám takřka denně a pomerně často u toho teču big_smile Kolikrát čekám víc času než PC naběhne a udělá co chci, než jeho samotná oprava . . .


stiglitz: co proč ?

Příspěvky [3,221 až 3,240 z 8,422]

  Stránky: ««« 1 ... 160 161 162 163 164 ... 422 »»»

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£