Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 147 z 422)

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

  Stránky: ««« 1 ... 145 146 147 148 149 ... 422 »»»

RSS

Příspěvky [2,921 až 2,940 z 8,422]

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

voltik: Sice kontrukci zesilovačů nerozumím, ale moc pěkná práce.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

CZJKP1:

Je to zesilovač MIR50 z produkce righta

/ http://mirprojekt.webnode.sk/popis/ /


P.S. je to fotka z dávných dob, teď jsou již zesilovače v krabici, ale stále nezapojené ...

Web

(upravil CZJKP1 25. 2. 2013 18:11)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Jan16: Aha, tak to jo, to jsem byl trochu ,,mimo" s těmi tranzistory sad...Doma mam KD3772 ale jen poslední tři kousky, zakoupené za výprodejovou cenu do jednoho regul. zdroje, ale protože mají Ptot jen 150W nakonec použijí MJ1500 a tak dále ty mají 250W. Tenkrát jsem ty KD3772 koupil za nějakou směšnou cenu z výprodeje. Cosi okolo 20Kč, ted se mi tu válej v šupleti, ale vzhledem k té ceně koupě nelituju...

Kolik to tedy valí wattů max?? Bude ten projekt někdy časem volně dostupný desky atp....???

Pokud chceš nějakou parní ,,mašinku" z KD503 zkus kouknout do toho AR na první pohled to vypadá hezky, ale nevím, jaký názor mají na to zkušenější než jsem já, jako například sinclair atp..


Voltík: Děkuju Ti za info..  Kde se dá prosím tě sehnat plošný spoj atp. Na webovce leč je seznam a rozpis součástek tak to nejpodstatnější jako vždy chybí big_smile.. To víš, já si kontrukce ,,které stojí za to" vždy ukládám, protože jich nikdy není mnoho a ztrácí se z internetu jedna za druhou, nebo to snad není volný projekt???...
Kde ty jsi sehnal plspoj?

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Mám tu z grupáče on jednoho člena co nakonec nezaplatil a odřekl na MIR50 uloženu sadu 2ks origoš desek s maskou a potiskem, hliníková Lka, originál koncáky a budiče, a hůře sehnatelné kundíky do boucherotu kdyby jsi měl o to zájem.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Ach pardon, já se zase zbrkle s špatně vyjádřil.

Myslel jsem předlohu pro tvorbu DPS. Já mam teď rozdělaný jiný projekt, který chci dotáhnout do konce a jiný zatím rozdělávat nebudu...

Chci si to uložit do PC kdybych to chtěl v budoucnu realizovat, vážím si každé dobré konstrukce a ukládám si jí do počítače.. Protože ty bezchybné konstrukce mizí ze světa jedna za druhou, není proto nad to to mít uložené.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Je to 200W do 4 (220W naměřeno, bylo to navrhováno aby tam byla rezerva). Stisknutím tlačítka z toho pak jde udělat 400W do 8mi smile
Ano, někdy časem to možná zpřístupním. 

V amáru bylo něco parního s KDčky? Jestli myslíš ten kvazoš se dvěma páry KD503, buzení z KD337/338, tak to není ani parní, ani pořádný. Parní jsou u mě 4 cifry výkonu smile

(upravil CZJKP1 25. 2. 2013 18:53)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Ok, to jsem zvědavý... Až to časem zpřístupníte!! Možná to taky časem v nedohlednu postavím, docela mě to baví stavět a oživovat zesilovače, akorát jsou ty moje zesilovače doma každému naobtíž, 1) randál. 2) Otevřu skřín a sesype se na mě halda zesilovačů atp... big_smile...

Stisknutím tlačítka jde udělat 8R/400W ... To zní hezky. Předpokládám, že se moduly připojí do můstku a tak vznikne 1x400W...??

4 cifry výkonu, naco? Máte snad nějakou kapelu, pozvete mi na vystoupení..

Co ta konstrukce v AR bude fungovat dobře nebo je to zapojení které má nedostatky a je mu vhodné se vyhnout??? Se mi totiž to provedení líbí jestli by stálo za to ho postavit v původním kabátu..

(upravil right13 25. 2. 2013 22:14)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

kúp si tie dosky od rixa a dostaneš aj návod k tomu  a možeš to odložiť do šuflíka na horšie časy wink ... viac dosiek už nebude,  mám tu dva páry na červenej a  jeden pár na čiernej nepájivke ktoré som si nechal vyrobiť , na predaj budú v lete už len hotové a oživené moduly na týchto doskách

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Děkuju za info. Ty jsi autor rozumím tomu dobře.?

Kolik za to Rix chce, moc se mi totiž nehodí utrácet za věci ,,na horší časy". Mam teď rozdělaný projekt JPA100SUB který než postavím spolyká více než mam teď v peněžence. Jakou verzi má tu s TO3 nebo TO247, Opravdu se mi to ale teď nehodí... To víš, my mladí osli, který jsme v učení a nejsme ještě výdělečně činný si musíme dávat bacha do čeho zrovna investujeme...

Čili mám rozumět tomu, že ty předlohy nejsou a nebudou ,,volně,, k dispozici. Kde získal DPS voltík, taky zakoupil nebo si je vytvářel sám?

Jiří

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Ano, 400/8 je můstek. O přepínání stereo/můstek se stará deska u vstupů (jsou tam sym. vstupy, CMR >40dB, vždy průchozí pár XLR samec-samice a k tomu ten můstkovač)

S KD503 jde stavět 200/4 pouze pokud KD vybereš na dostatečné Ucer. Katalogových 80V je zatraceně málo, protože adekvátní napájecí napětí na 200/4 je tak +-50V až +-55V. A i po vybrání na Ucer bych tomu nevěřil. Byla by otázka času, kdy to někomu bouchne do xichtu. A takovouhle konstrukční nespolehlivost v zesíku pro PA mít opravdu nechci. Představ si, mám tu jeden zesík staršího data výroby (něčí bastl), taky kvazikomplement 2 páry 503 na kanál, Unap +-45V a nejednou už to odešlo. Naštěstí vždy při hraní doma, takže mě ten krám neudělal ostudu.
Na domácí hraní si to klidně postav.
PS: Pozor, neplést KD3772 a 3773! 3772 je tranzistor budižnaprd.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Děkuji za informaci..

Zajímavé, zajímavé!!! No já bych chtěl časem nějaké trápítko na vyměřování tranzistorů zhotovit, myslím že jde použít trafo z vraku lampového rádia (z vraku protože celého by byla škoda, jsem milovník této techniky a když to někdo ničí tak mi to vadí) ale aby to fungovalo jak má, nejsem milovník nějákejch provisorium konstrukcí... Posledně jsme se spolužákem oživili toho Andrlíka, už má chladiče na budičích... To víte více hlav více blbců big_smile...

Já si nepletu KD3773 a KD3772, jen píšu že to tyto mam koupené v šupleti a asi je nakonec nevyužiji! Myslím že jsou lepší než nějaký 2NO3055 od firmy by padělek společnost s ručením kvality omezeným! big_smile....

(upravil Jan16 26. 2. 2013 1:24)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Tak to samozřejmě... do nějakého menšího stabilizovaného zdroje to jistě poslouží dobře
//btw, mám tu i KD3055 smile


EDIT: Ad výhrada k chlazení: Mám tam jak teplotní ochranu proti přehřátí (odpojí zátěž od zesilovače), tak regulaci otáček ventilátoru dle teploty.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

CZJKP1: Od righta s požadavkem na barvu a tloušťku kuprexitu (měďi) ...

Web

(upravil Benazi 28. 2. 2013 16:50)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Dnes dorazila bedna na DPA,nádhera.
http://s10.postimg.cc/bcd5ir3rp/bedna.jpg
http://www.ebay.com/itm/SL9155A-10-DIY- … 3cc7d85ace

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Prozradíš výrobce ?

(upravil Lukáš33 27. 2. 2013 23:53)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Sesem z nudy postavil synovci sub..a dneska poprvé hrál:-)

https://i.postimg.cc/ZWRPQ9rq/2133358.jpg

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Dorazily predni panely, moc se mi libi a doufam, ze to v tom drevu okolo vynikne a nepodari se mi je nejak odpravit, dokumentacne:
http://i50.tinypic.com/103s76q.jpg
http://i46.tinypic.com/1zqekpx.jpg
http://i45.tinypic.com/k4iji8.jpg

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Kde sis nechával dělat ty panely ? Kdyžtak sem hoď nějaký info . . . wink

(upravil The_P 28. 2. 2013 10:48)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

kure05: Bohuzel je to od rodiny, zadna firma, takze mne vysly na 0,- Kc jako bonus. Je to vyfrezovane 2mm hlinik mirne kartacovany + UV potisk. Obcas ma jeden stesti ;/
Jinak bych asi volil quickpanel, ale samozrejme je to cenove jinde. VUcka jsou z Farnellu (koupil jsem je s tim, ze jsem je tu u nikoho nevidel a pul roku na to je pouzil Fedrman, des)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Hmm škoda. Asi to nakonec nechám vypálit na kartáčovanej nerez plech a laserově pogravírovat. Jen nevím jak to bude vypadat v kombinaci eloxovaný hliníkový škatule a čelních panelů z toho kartáčovanýho nerezu . . .

Příspěvky [2,921 až 2,940 z 8,422]

  Stránky: ««« 1 ... 145 146 147 148 149 ... 422 »»»

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£