Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 144 z 422)

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

  Stránky: ««« 1 ... 142 143 144 145 146 ... 422 »»»

RSS

Příspěvky [2,861 až 2,880 z 8,422]

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Digiting: a máš internetové stránky, kde je možno nahlednout na zbytek "širšího souboru konstrukcí" ?

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

tiež mám taký zosilnovač spravený , na LM1875 aj so zdrojom na doske aj s poťákom , takisto po bokoch

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

tak sem taky hoď odkaz veď smile

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

http://i80.photobucket.com/albums/j177/ … ompakt.png


neviem ani za frasa najsť eagle súbory asi ostali doma v PC

Web

(upravil zuki 14. 2. 2013 21:39)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Typnul bych si, že to bude dost bručet... sad  Nejprve je potřeba vyrobit z AC DC a pak teprve to DC zavést k IO. Tahle máš mezi zeměma prvních fitračních kondů pěkně dlouhý spoj. Na něm ti vznikne pár mV 50Hz (100, 150 atd...)od nabíjení kondů a ty mV budeš mít mezi zeměma IO. jakmile budou mít společnou signálovou zem (tj. společný zdroj signálu), tak začnou bručet...  Nevím, proč nepostupujete dle sch (často se tahle chyba opakuje u spousty PCB) pěkně popořadě viz výše AC -> DC... a až pak (za kondama) kličkovat a rozdělovat zem nebo rozlít Cu apod...

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

prezradím ti že nebručí smile funguje už vyše roka k plnej spokojnosti

Web

(upravil zuki 14. 2. 2013 22:28)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Kolik má odstup 50Hz od signálu?  Nechce se mi věřit, že při max. výkonu tam nebude namodulovaná 50Hz... V klidu to možná nebude až tak horký, ale ty čísla by mě docela zajímaly. Budu v brzké době taky dělat zesík s LM1875 k PC budkám, tak pak si to můžem porovnat smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

čo ja viem big_smile ani ma to nezaujma , neviem najsť eagle subory teda je to mrtve, keď budem potrebovať vyrobim si novu dosku

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

konečně sem dokončil nedokončitelné smile http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.ph … p;start=30

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Tak to je nářezzz...  Jen mě tak napadá, možná to chtělo natřít načerno i ty zvukovody k driverům (je-li ten modrej trychtýř zvukovodem) Ten modrej trychtejř mezi černejma reproněma mi tam nějak nesedí.  Nebo to byl takhle záměr ?

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Moc dobré Milane wink

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Na bedny hodně netradiční barva, jenom možná pro zařizování bytu trochu limitující. Ale rozhodně pěkný počin.

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Druhý největší bedny v ČSFR, myslíte, že to někdo trumfne? smile Díky za uznání. Stral sem se s tím pěkně dlouho, ale na made in garage včetně laku a všeho se mi to zdá dobrý:-) WG černej určo ne, není tam žádná hrana, barva je netradiční, ale když extrém tak se vším všudy. Nanesl sem tam co si zákazník donesl. Já jinak dělám pokud možno všechno bílý, ale tady mi to neprošlo. smile

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Milan napsal:

Druhý největší bedny v ČSFR, myslíte, že to někdo trumfne? smile)

myslím, že takovej Basstl Ti bude šlapat zdatně na paty.....

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

s o řád menším basákem to tak nevnímám smile

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

mmch : to čelo je práce dyntyda , nebo samodomobrus

Web

(upravil Milan 15. 2. 2013 15:07)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

dyndyt, růčo bych to sice dal taky, ale jen pro sebe. jako zakazku bych to nevzal smile I tak sem si ještě ale hodně zabrousil, hladký to od něj nebylo. Už takhle sem to dělal tak trojnásobek odhadovanýho času, ještě to celý vybrušovat. brr

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

při stěhování, to už je na ještěrku, ne? smile)

(upravil Milan 15. 2. 2013 17:20)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

nosím to v ruce:-), samozřejmě nedobrovolně. kazdou sem otočil  a přesunul po dilně tolikrát, že snad ani rači nechci vědět kolik to váží. podle mě to ale bude mít podobně jako ty moje bílý, ale ty taky nemám zvážený. musim sehnat nějakou váhu co to přežije.

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Dnes jsem konečně dostavěl Actidamp MKIV. Přesně jak píše v AR Kazzatel - kvalita zvuku. Ale co Vám budu vyprávět . . . Nádhera.

Příspěvky [2,861 až 2,880 z 8,422]

  Stránky: ««« 1 ... 142 143 144 145 146 ... 422 »»»

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£