Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 129 z 422)

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

  Stránky: ««« 1 ... 127 128 129 130 131 ... 422 »»»

RSS

Příspěvky [2,561 až 2,580 z 8,425]

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

akurát opozerám ... asi odfotené v blbý moment

http://i80.photobucket.com/albums/j177/right13/PC190087_zpsb9f6f6bb.jpg

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Na tom Think Padu mně nejvíc brala ta ledky svítícím na klávesnici.. to mi u máho notesu fakt chybí. v noci je to super věc!

(upravil Benazi 19. 12. 2012 20:02)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

navštivil jsem jednoho hifistu,měl zajímavé bedny československé výroby,úžasný zvuk.

http://s8.postimg.cc/a62wmnq8h/ars.jpg

(upravil Jan16 19. 12. 2012 20:24)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

right13: ok,ok. I tak si myslím, že to je overkill smile

Benazi: Tyhle bedny byly v QKlubu Příbram, když teda ještě existoval. Byly tam dvě, jedna byla maličko jiná. (malinká vzhledová odlišnost, asi jiné některé repro). Tuším že to mělo štítkových 160W.
Pamatuju se, že basovat to umělo dost impozantně. Zespodu, to má jakousi obdélníkovou díru, co by bassreflex(?) Výšky nebyly nic moc, těžko říct proč. Možná za to mohl ten starý ohnilý zesilovač, co u toho byl.

(upravil right13 19. 12. 2012 20:41)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

po tom čo som prešiel na windows 7 už nechcem moc XP , nejde ani tak o vzhľad ale tá sedma beží lepšie sa mi zdá , som zvyknutý, na XP by som musel riešiť kvantum ovládačov (a to ich teda T60 má požehnane) tu riešiť nemusím nič, ohodnotilo to systém na rovnú 3jku , najhoršie je na tom grafika , ale prehrá mi to aj 720pix video takže , who cares... bude to chcieť trošku tuningu , ale stále si myslím že sa to oplatí , noťas podobnej konštrukčnej kvality človek ťažko zoženie za menej ako sedem , osem stovák nehovoriac o ND ktorých je na tento ako maku... v jenuári do toho pôjde 640GB western digital a na vrch karbónová 3M fólia ktorú predávajú tu za rohom , lebo je trošku poškriabaný ten vrchný náter

windows 7 bežia úplne plynule aj na Atome , ešte lepšie by na tom boli windows 8 ktoré sú stavané pre portable devices, ale to metro proste ee...

Web

(upravil Jan16 19. 12. 2012 20:50)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Nechci tě strašit, ale T61 a tuším že se to týká i té tvé T60 mají uhnívací grafické karty. Kdžytak si o tom na netu něco najdi. Už vím o několika lidem, kterým ta grafika skutečně uhnila.
Aby sis nemyslel, že sem nějak zaujatý vůči win7, nikoliv. Provozuju tu několik strjů, na některých i s těmi w7. Zaujatý jsem vůči Vistám, to je pekelný hnus. Dobrý autodestrukční software lol

ED.: S osmičkama za mnou raději nechoď. To bych blil velebnosti. Pro nějaké běžné franty uživatele jako (silně nepovedená) napodobenina androjdu, možná. Ale já zrovna nejsem z těch, co mají počítač na hraní her a lezení na xichtknihu smile

(upravil Dohnalik 19. 12. 2012 21:00)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

A linux strčí všechny 3 systémy do kapsy... smile Ještě by mohl mít podporu aplikací a na winu už by mě nikdo neviděl, blil bych pomalu z každýho produktu MS, vyjma office, visual studia atd... Dřív jsem je měl rád, ale teď je to fakt hnus, hlavně postoj MS...
Jan: Tak zrovna Visty jsem měl rád, po prvním SP to byl velice rychlý, stabilní a spolehlivý systém, na kterém mi běželo všechno, co jsem potřeboval. Ať si mele kdo chce co chce...

(upravil right13 19. 12. 2012 21:10)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

T60 tky sa robili v rôznych variantách , čo sa týka grafických kariet , a to :

Intel Graphics Media Accelerator 950
64MB ATI Mobility RADEON X1300
128MB ATI Mobility RADEON X1400
256MB ATI Mobility FireGL V5200
256MB ATI Mobility FireGL V5250

a podľa toho sa tam dali osadiť procesory

Intel Core Duo processor T7200(2GHz), T7400(2.16GHz)
Intel Core Duo processor T5500(1.66GHz), T5600(1.83GHz)
Intel Core Duo processor T2300 (1.66GHz), T2300E (1.66GHz), T2400 (1.83GHz), T2500 (2GHz), T2600 (2.16GHz), or T2700 (2.33GHz)
Intel Core Solo processor T1300 (1.66GHz)

+ 3 varianty batérii  , 4 ,6 a 9 článková + miesto mechaniky HDD alebo ďalšia batéria ...

podľa chipsetu myslím , možno by stačilo len updatnut bios a vzal by aj výkonnejší , ja tam mám tu T2400vku čo je najvýkonnejšia varianta ktorá sa dávala do dosky s GMA950 . Tie sú bezchybné, tam sa nemá čo odpiesť .
Tie X1400 vky a vyššie majú rovnakú dosku , podporujú výkonnejšie procesory ale pri rovnakom chladení , takže áno , po čase sa GPU vypečie a treba ho reballnuť . No a 14" displej z rozlíšením 1400x1050 tiež nemá každý

neboj sa , ja som si o ňom niečo pozisťoval kým som kúpil , všetky vady grafík sú len pri X1400 . Keď sa pokazí, na ebayi sa predávajú funkčné matičné v rôznych variantách zhruba od 15-20 euro ... alebo rozpredám na ND

Web

(upravil madeindoma 19. 12. 2012 21:11)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

To já jsem dneska rozchodil jeden PC co se mi válel už půl roku v dílně, který jsem si donesl z práce jako nefunkční (udajně vyhořel).
Skládá se z: skříně, zdroje, základky a procáku a ještě tam byla nějaká vypalovačka. Chladič jsem už musel dodat svůj.

Spec:

AMD 3000+ soc. 939
GA K8NF-9 rev. 1.0

No kdyby se doma válela někomu grafika do PCI-E a nějaké DDR paměti a byl by je ochoten udat za nějakou rozumnou cenu budu rád.  Klidně nějakou geforce 6200 (šrot) nebo cokoliv prostě do pci-e.

Pc jsem se rozhodl udělat jako měřící, takže už vyrábím krabičku do dvou 5.25 pozic, které budou obsahovat tu krabičku na měření + preamp pro mikrofon. Napětí využiju ze zdroje pc čili +-5V


Jelikož se ta case válela ve skladu a párkrát na ní i pršelo rozhodnul jsem se jej zapínat přes 2m dlouhou dřevěnou násadou od hrabek smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Co tím chceš měřit?

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

right13: gratuluji ke koupi perfektního notebooku. Taky jsem si chtěl jeden pořídit a v době hledání jsem nemohl najít žádný za rozumnou cenu.

(upravil Jan16 19. 12. 2012 21:20)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Proč nepoužiješ +-12V ? (nehledě na to, že novější zdroje už postrádají tu -5V větev). Doporučuju to napájení tvrdě profiltrovat. LC, a za to šoupnout ještě třeba 9V stabíky.

right: aha, já myslel, že se to týká všech Tček 60 a 61. Já tenhle notes doma nemám, takže zas tak podrobně sem nebyl informován, jak moc se to týká kterých modelů.

...visty se na kamarádově notebooku prve nedožily ani toho servicepacku.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Dohnalik: Měření impedančky repro, charakteriskty beden.

Jan16: Uvidíme, ta 5V symterika tam je, to sem se díval, PC je cca z roku 2004, z těch 12V jsem to nechtěl, nutnost zase použít stabilizátory, zkusím to zatím s těmi 5V.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

no ja som sa rozhodol aj napriek parametrom kôli konštrukcii  , to šedé je magnéziová zliatina , to isté aj veko displeja -celé z toho kovu... a váži to iba 2,2kg ... Kamošov Acer za 900 e váži 1,7kg ale zlomil by som ho v rukách bez najmenších problémov

http://farm4.static.flickr.com/3119/2297781264_5d15ffc37e.jpg

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Benazi
Jestli se nepletu, jsou to R3 bedny.. dole v tý obdélníkový díře bydlel zesík... 2x EL34, 100W.

(upravil Benazi 19. 12. 2012 22:06)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

byl odpojen,a jeli jsme na vincent.čisté áčko.celou dobu husí skůra.Mám  dokumentaci.
http://s9.postimg.cc/o1v5fgx6z/20121218_184537.jpg

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Right13 blahozelam k dobremu notasu. Ja mam tiez thinkpad. Bacha akurat na ten siroky flex vodic co ide k monitoru. Raz som cistil notebook, vycistil som handrou aj flex, cim sa v nom na uplnom kraji prerusili dva vodice a bolo vymalovane. Musel som kupovat novy, 40eur v prdeli kamarade. Nic by sa nebolo stalo, keby vyrobca na sami kraj flexu osadil menej dolezite linky. Ale nie, on tam musel dat zivotne dolezite prepojenie na budenie LED invertora.... Takze bacha smile

Desktop: EVE Audio SC203+ sub EVE TS107, Asus Xonar. HT: ELAC AM180, Pioneer VSX-924-K

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

chcelo by to nejakého spojenca v nemecku , tam celú funkčné T60 kúpiš za 20-30 jurošov na ebayi ... bohužial ani jeden z nich neposiela mimo hraníc

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

este nieco na pozretie smile http://www.zive.cz/clanky/pitva-legendy … fault.aspx

Desktop: EVE Audio SC203+ sub EVE TS107, Asus Xonar. HT: ELAC AM180, Pioneer VSX-924-K

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Nitram, jik: Chlapcí je to jednoduchý. Na focení těch desek stačí clona 8 + a blesk a na ten hokej 70-200 f/4. Já osobně s těma fotkama z hokeje spokojenej nejsem. Mohlo by to bejt lepší smile

Web

Příspěvky [2,561 až 2,580 z 8,425]

  Stránky: ««« 1 ... 127 128 129 130 131 ... 422 »»»

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£