Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 11 z 422)

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

  Stránky: ««« 1 ... 9 10 11 12 13 ... 422 »»»

RSS

Příspěvky [201 až 220 z 8,426]

(upravil luta 7. 7. 2010 15:33)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

tak radost jsem si spravil Bc titulem , bruslemi a nakonec i tím volnem big_smile tudíž jsem zavítal i na audioweb

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Bc je hovno titul, ale gratuluju, co já bych za to dal smile

(upravil babakus 7. 7. 2010 20:37)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Teda těch Bc. a ing. je tady nějak moc....Normálně si tady připadám jako nevzdělanec lol

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

dík smile toš ing za dva roky..ale hlavně už to neni moc elektro takže po te elektrotechnicke strance upadam a neni čas bastlit..holt sama automatizace matika řizeni programovani ..

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Ahojte pozliepal som hifi stolik
http://pictureup.cz/thumb/verejny/14131413p1010007_resize.jpg

OB 4 pasmo aktiv 15" H frame ala Linkwitz | rpi4 moode + CamillaDSP | ESI GIGAPort eX | 4x HYPA10 (pasiv KEF LS50 meta | CW DAC1 | HYPA17)

(upravil voltik 10. 7. 2010 21:39)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

dhaman: máš to pěkný. Taky něco takovýho plánuju vyrobit, ale bál bych se, že se mi ty desky prohnou. Z čeho to máš udělaný ? smile


edit:
Šéfe díky za info.


Já jsem si už nakreslil nějakej plánek jak by to vypadalo a vidim to na 9 poliček kde navrchu bude gramofon a dále AZS220, DPA, Actidamp mkIV, (2 patra pro AUJ 637), 2 patra pro rádio či něco jinýho a 2 patra pro elpíčka smile

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Policky su z drevotriesky 18mm a bocnice z drevotriesky 2x18mm a ohranovane 2mm ABS paskou.

OB 4 pasmo aktiv 15" H frame ala Linkwitz | rpi4 moode + CamillaDSP | ESI GIGAPort eX | 4x HYPA10 (pasiv KEF LS50 meta | CW DAC1 | HYPA17)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Dnes som dostal nový fón aj s paušálom...

Typ :  Orange Boston

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Oplotil jsem si pozemek a ani v tom hroznem vedru a prisernym celodenim slunci jsem nezkolaboval big_smile
Jdu pro kybl zmrzliny...

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Dorazila zásielka z EZK, konečne mám deklíky na toroidy a správne 330pF kondíky do DPAčka, takže ak som správne pracoval, a všetky súčiastky sú na doskách na správnych miestach, tak to dnes bude hrať smile

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Gratuluju. Máš se na co těšit!

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Přišel mi (hurá!) STK2250 do uhera VG838, už s těším až si poslechnu jak tenhle pseudoharmannkardon hraje smile
Už jen proměřit obvod, jestli tam není něco zlého (původní brouk pouštěl na výstup -42volt a pán si na nich dokonce odpálil výškáč sad )

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Dokončujem plošáky hurááá !!!! smile

http://audioweb.cz/uploads/thumbs/1227_2010-07-20_140926.jpg

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

OT: Jak si mohl pán odpálit výškáč stejnosměrem? smile

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Konečně mi položili zámkovku ve vjezdu a k příjezdu do garáže. Už nemusím chodit po kolena v blahně (po deštích):-).
(Blahno není překlep - nikdy jsem se nemohl rozhodnout jestli řeknu bláto nebo bahno, tak jsem to vyřešil takto a už se to, v mém okolí, ujalo.

(upravil JanImrichJr 20. 7. 2010 17:12)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Hurááá Uher VG838 hraje jako nový ! Ne že bych se tím chtěl chlubit, ale je to zatím nejluxusnější zes co jsem tu kdy měl... už mu asi moje bedýnky nestačí big_smile

Kdyby někdo chtěl nějaké poznatky okolo tohohle zesíku (a že jich po internetu není mnoho) tak mohu sdělit smile

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

dnes večer sa ku mne prisťahoval nový člen rodiny . Volá sa Garson, je to čistokrvný 2mesačný kocúrik plemena Maine Coon -> po vyrastení to dosahuje takéto rozmery

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

No ty krávo, to je macek. Malý lev.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Toho už bych se pomalu i bál, takováhle kočka a naštvaná, to musí být něco tongue

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Dobalil jsem NC440, těší se na nového majitele smile

Web

Příspěvky [201 až 220 z 8,426]

  Stránky: ««« 1 ... 9 10 11 12 13 ... 422 »»»

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£