Re: Stmeláč u BigDrobka

Hele bubny bych vzít mohl, že bysme si trochu zajamovali.. big_smile Nevim, co by na to řekli sousedi.. smile By se mně pak ale nikdo nevlez do auta..

Web

Re: Stmeláč u BigDrobka

Tý jo, vypadá to na velkou účast, nejdřív jsem zvažoval, ale když to vidím, pojedu, pokud v tom termínu nemám nic jinýho. Až přemůžu lenost, podívám se do kalendáře smile

Re: Stmeláč u BigDrobka

No jestli to bude voříračka kde si i zakalim na kytáru, tak to teda jedu a nekoukám doleva doprava. Uvidíte moje DIY kytarový vybavení smile A Brobku se neboj, já zásadně nezvracim smile

Re: Stmeláč u BigDrobka

Tohle bude velký. smile

Re: Stmeláč u BigDrobka

Sakra kytárista, že bych si do tý doby konečně sehnal klávesy a naučil aspoň Smoke on the water? lol Kdyby to nebylo takhle daleko na Moravě hmm Ale snad aspoň na odpolednocráno bych to zvlád, uvídím jak budou závody...

Re: Stmeláč u BigDrobka

Když je tolik muzikantů, taky mě napadlo, vzít kajtru, ale nechce se mě to tahat přes celou republiku a navíc, je to jen klasická akustika, to by byl velmi originální soubor. Chyběly by tomu už jen housle a dudy a měli bychom výzbroj, jako většina mých oblíbených kapel (Flogging Molly, Real McKenzies, Dropkick Murphys, Black Tartan Clan... smile )

Re: Stmeláč u BigDrobka

Dudy jo smile Nevíte spíš někdo, kde/jak sehnat šalmaj? smile

Re: Stmeláč u BigDrobka

A nebo Dukla Vozovna lol Jestli chcete, tak vzít akustiku mě snad nezabije. Teda jestli na ni nezapomenu a dotáhnu z Prahy tu táborákovou. Ovation se mi na ožíračku brát nechce smile Ale ještě mi Droek neřek jestli mě bere nebo jestli fuck off lol

Re: Stmeláč u BigDrobka

Beru všechny, kteří mě nevypálí a nevyberou barák.. smile
Příští tejden vypíšu termíny, který by reálně šli obsadit..

Re: Stmeláč u BigDrobka

Nechám doma sirky smile

Re: Stmeláč u BigDrobka

BigDrobku, uz jsem se s tebou domlouval v hospudce, tak jenom pripominam ze prijedu,ale jen na jeden den.

Re: Stmeláč u BigDrobka

Pokud by někdo razil z Liberce, rád bych pokecal osobně Drobku wink

Web

Re: Stmeláč u BigDrobka

OpAmpe jakou máš v plánu dopravu? Přemýšlím ke komu bych se přifařil pokud to bude termínově vyhovovat pokud nebudu vyhozen smile

Re: Stmeláč u BigDrobka

tak kdy bude ta jízda? smile

Re: Stmeláč u BigDrobka

Petre, rád bych sa pridal aj ja:) jak nebudem zavadzať...ja zase donesiem niečo z trošku iného cesta:)...zatím prekvapko...

Re: Stmeláč u BigDrobka

Takže definitivně je termín 18-20.6. s tím že 18 do večera slet 20 po obědě odjezd.. Pište závazně kdo dojede, kapacita mírně omezena.

Re: Stmeláč u BigDrobka

to BigDrobek:

Na 90% jedu.

Re: Stmeláč u BigDrobka

Hmm, tak to je pech, 19. má máti 50 a pak jedu Brno...

Re: Stmeláč u BigDrobka

Prídem.

Web

Re: Stmeláč u BigDrobka

Na 99% jes, jestli nebude nějakej katastrofickej scénář.