Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Ostatní technika » Shopy aneb kde nakupujete

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 30 z 30]

Re: Shopy aneb kde nakupujete

Farnell samozřejmě ano, ale musím upozornit, že Panasonic není žádná velká sláva /Rubycon je tedy o dost lepší/, Panasonic je přesně v rovině se Samwhou, připadá mi, jako by to mělo jen jinou smršťovačku na povrchu  a šlo o stejnej kondík.
Myslím, že FK Technics /Conrad/ má Panasonic také, ale sortiment poměrně děravý.

Ano, v AME to dopadlo. Dopadlo to tak blbě díky špekáčkovým zákazníkům, kteří požadovali bez ohledu na původ co nejlacinější díly /přesně jako v supermarketech/ a tak výrazně dražší originály, například optiky nebo polovodiče pak zůstávaly ležet ve skladě. NEDIS-Kerr si tím prošel už tak před pěti lety, TS Nova taktéž a u těch dvou posledně jmenovaných bych nikdy nikomu nedoporučil něco nakupovat. V AME se dá po telefonické dohodě objednat originál prakticky čehokoli, v těch dalších dvou "opravářských" shopech Vám budou o čínském padělku drze tvrdit, že jde o originál...
Například AME mi při objednávce originálních 2SA1941/2SC5198 dalo podmínku odběru celé tyče od typu a zaplacenou proforma fakturu - brání se tak blbečkům, co si něco objednají a pak neodeberou, nebo koupí levnější náhražku.

Web

Re: Shopy aneb kde nakupujete

Asi jsem slepej, ale u ecomu jsem nenašel ceník.

Web

Re: Shopy aneb kde nakupujete

Stáhni si aktuální stav skladu, tam nějaké ceny jsou.

Re: Shopy aneb kde nakupujete

Já chodím do AME dost často, a vím, jak tam vypadaj zásoby, nechám si vždycky přinýst šuplíček se součástkama a vyberu si to, co vypadá jako originál. Originály maj hlavně u toho, co moc lidí v Hradci nekupuje. Za to kondy, který maj v ceníku jako Nippon, už jsou povětšinou Yageo a i když si nechám donýst šuplíček, je tam mezi sta Yageama třeba poslední Nippon. Řekl bych, že to je i kvůli starým televizákům, choděj tam hodně a možná jsou i hlavní zákazníci a ti nebudou kupovat drahý kondy od Japonskýho Chemi-conu. Navíc si myslím, že takovej televizák když z bedny vytáhne Yageo, jde do krámu zase pro Yageo. Poznal jsem pár takových servisáků, snad to ale není normální většinovej stav. V AME je asi nejlepší osobní návštěva a nebo ten telefon alespoň, lidé tam jsou hodně vstřícní a ochotní, bohužel se čím dál častěji stává, že mi nemůžou vyhovět sad.

Re: Shopy aneb kde nakupujete

Možná jsou ty kondy Panasonic takovým rozumným kompromisem. Pořád lepší než Hitano z Gesu, nebo Jamicon z GME.

Re: Shopy aneb kde nakupujete

Panasonic JE kompromis, taktéž Kendeil. Samwha a Rubycon  patří do dobré střední třídy /Rubycon ještě, Samwha už/.
Vytahoval jsem z jednoho NAD zesu z roku cca 1998 Nichicony, protože byly co do ESR a poklesu kapacity úplně v prdeli. Takže Nichicon jo, ale nový.
Nechal jsem si poslat několik zdarma vzorků kondů Yageo z Ecomu, tak uvidíme, co to bude za šmelec. Počítám ale, že horší než Hitano to už být nemůže. Hitano je naprosté dno, níž už jít nelze...

Web

Re: Shopy aneb kde nakupujete

Ubezpečujem Vás, že lze smile V zosilovačoch SA230 od Monacoru sú kondíky značky Paisan. To by ste sa divili, čo dokážu po roku..

Re: Shopy aneb kde nakupujete

Leošu vzal jsi na 105 stupňů? Jsem zvědav jak to dopadne...

Kam bys zařadil Elnu?

Web

Re: Shopy aneb kde nakupujete

Elna jsou hodně dobrý kondy, pokud se jedná o originály. Patří určitě někam nad nippon. smile

Re: Shopy aneb kde nakupujete

Něco málo máte tady ogaři ...

http://audioweb.cz/viewtopic.php?pid=140759#p140759

Web

Příspěvky [21 až 30 z 30]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Ostatní technika » Shopy aneb kde nakupujete

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£