Téma: ODPOSLECHY Delta15-Selenium ST302

Zdravím Vás pánové.

Měl bych na vás pár dotazů na tuhle kombinaci. Potřeboval bych čtyri kousky levnejch ale přeci jenom trochu hrajících odposlechů. Delta 15 volím proto, že si myslím, že za ty prachy je to solidní reprák a hraje středy oproti 15LF. A to selenium jsem si vymyslel proto, že je to levný, a máto 40 stupňů kolem do kola,to znamená, stejnej vyzařovací ůhel jak v leže na podiu, tak i na stojanu jako malej satelit. Zajímalo by mě co si o tom jako odborníci myslíte. Jde mi o to, aby to bylo použitelný jak jako odposlechy, tak jako malý satelity, to znamená že bych rád aby to trošku basovalo a z toho vyplývá moje otázka na kolik by jste to ladili a v kolika litrech? A ještě se mi v hlavě zrodila taková věc, co si myslíte o tom, že by se ty vejšky dali do osy před tu deltu jako koax???

Děkuju vám za názory a rady

Vojta

Re: ODPOSLECHY Delta15-Selenium ST302

Na ten tweeter se vykašli, použij normální 1" jako je D210Ti. Ja myslíš že ta St302 jde vůbec nízko ? mad

Web

Re: ODPOSLECHY Delta15-Selenium ST302

Je to tak, chce to 1" driver. Ten tweeter se ma delit od 5kHz nahoru.

A rikas, aby to i zabasovalo? Pak bys musel pouzit Deltu 15LF. (Osobne si myslim, ze stredy to zahraje podobne).
Oboji mas odladeno u Prodencu s D220Ti. (D210Ti se uz nedela).

Re: ODPOSLECHY Delta15-Selenium ST302

Dobrá dobrá, děkuju za vaše rady, na ten vejkáč se teda vyprdnu. ale já nechci kombinaci delty a D220 protože ta horna má 90 na 60 a já tu bednu potřebuju provozovat jak na ležáka tak na stojáka. Proto bych se teda zeptal co si myslíte o týhle odladěný kombinaci z Prodance http://prodance.cz/protokoly/delta-15+de12+a7570.pdf   
Děkuju za ohlasy. vojta

Re: ODPOSLECHY Delta15-Selenium ST302

Těch 60x90 na ležáka až tak moc nevadí. U některých beden bývá možnost hornu otočit o 90 stupňů, to by ale u tohohle moc nešlo, leda použít úplně jiný zvukovod.

Kombinaci s DE12 znám, ale s trochu jinou výhybkou, hraje to příjemněji než plechovka od Selenia.

Web

Re: ODPOSLECHY Delta15-Selenium ST302

Souhlasim!

Re: ODPOSLECHY Delta15-Selenium ST302

A co je plechovka od Selenia? smile

Re: ODPOSLECHY Delta15-Selenium ST302

Nevim, jestli tu otazku myslis uplne vazne, ale je to driver Selenium d210ti nebo d220ti, ktere jsou zname svym lehce kovovym zabarvenim.

Re: ODPOSLECHY Delta15-Selenium ST302

Vojta> ale kdyz to dáš tak, aby to jako satelit hrálo těch 90 do šířky, bude to v pořádku a i na odposlech. Tam bude tech 60 stačit.

QSC, EV, Turbosound, X32, SiEx3, DL1608 atd.